Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Lukáše na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 18. října a svátek slaví Lukáš. 

Máte nějakého ve svém okolí? Tak to mu určitě popřejte! 

Hezké přání k svátku Lukášovi rozhodně zlepší den. 

Zrovna vás ale nic nenapadá? 

Podívejte se na naše básničky, obrázky a texty a vyberte si to pravé i vy. 

Všechna přání jsou navíc volně ke stažení, tak jdeme na to.

Básničky k svátku pro Lukáše

Veršovaná přáníčka má každý rád a vedle s nimi určitě nešlápnete. Ať už je oslavenec váš vnuk, kamarád, syn a nebo manžel, najde se tady skvělé rýmované přání pro každého z nich. Které se vám líbí nejvíce?

Dnes je den všech Lukášků. Přejeme ti náš chlapečku, ať si stále usměvavý. Jsem rádi, že tě všechno baví, jsi náš smíšek maličký, přejí ti vše nej ty nejoblíbenější babičky. Užij si dnešní den!
Ty jsi můj Lukášek, jediný miláček, co dnes svátek má. Tak nezapomeň, že navždy bude jenom tvá. Krásný svátek, lásko moje.
Na pivo tě dneska večer zvu, dáme jednu rychlou hru. V šipkách tě zas porazím a útratu zaplatím. Protože dnes svátek máš, jsi náš Lukáš, náš nejlepší kamarád. Všechno nejlepší k svátku, Lukáši!
V kalendáři tvoje jméno září, přeju ti ať máš stále úsměv na tváři. Proto ti já píši přání, ať tě láska neodhání. Zdraví se tě stále drží a penízky klidně leží. Lukáši, přeju ti krásný svátek.
Jedno přání pro tebe mám, díky tobě nikdy nejsem sám. Jsi ten nejlepší přítel, Kterého mi pán Bůh dal. Děkuji za tvoje přátelství. Přeji Ti všechno nejlepší k svátku, Lukášku.
Co bych v životě chtěla? Úžasného Lukáše, jako manžela. Děkuji, že jsi mi to splnil. Krásný svátek, Lukášku.
Všechno nejlepší k svátku. Lukášku, můj jediný, chlapečku roztomilý. Dnes svátek tvůj slavíme, všichni dárky nosíme. A přejeme ti, ať se stále dobře máš, ty jsi skvělý Lukášek náš. Moc ti gratulujeme!
Jak ty se kluku máš, že v kalendáři je tvé jméno, že dárky přijímáš s úsměvem. Za tak krásné jméno, které ti v narození bylo dáno – Lukáš! Všechno nejlepší k jmeninám!

Veselé rýmy k jmeninám

Verše se vám líbí, ale hledáte takové přání, které by Lukáše pobavilo a zvedlo mu náladu? Pokud je oslavenec váš kamarád a rád se zasměje tak určitě stojí za pozornost tyhle gratulace. A navíc se vám vejdou i do zprávy, tak mu můžete popřát hned. 

Přání to je věda, samo se to napsat nedá. Nevím, co mám psát, co ti přát a co ti dát. Tak to raděj ukončím a s tebou se rozloučím. Přáním prostým jako facka, stačí na to jedna pracka, Všechno nejlepší, Lukáši.
Svátek Lukáši dneska máš, pivo si se mnou snad dáš. Sraz je dnes večer u mě doma, snad to nebude moc velká pohroma. Užij si dnešní jmeniny!
Jsou to ale skvělé zprávy, náš skvělý Lukáš svátek slaví. Dneska to bude asi více než jen přípitek, tak snad nezlijeme se jako dobytek. Lukáši, přejeme ti skvělé jmeniny!
Tvůj svátek se musí pořádně zapít, dneska ani nemusíš za útratu platit. Piva je tady plná lednice, a až ti na Plzničku chladíme sklenice. Lukáši, přejeme ti skvělé jmeniny!
Dárková krabice ke svátku pro muže.
zdroj:wattpad.com

Klasická přání k svátku pro Lukáše

Říká se že v jednoduchosti je krása a u přáníček to platí také. Všechna tahle přání jsou milá, upřímná a vyjádříte jimi to, co v tento den chcete. Můžete je poslat v textové zprávě, ale ještě lépe budou vypadat v papírovém přání.

Lukáši, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a proto ti posíláme tohle virtuální přáníčko plné lásky, zdraví, radosti a dobré nálady. Nádherný svátek ti přejí …
Milý Lukáši, za celou naši rodinu ti chceme srdečně popřát spoustu úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě a taky aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání. S láskou …
Náš nejdražší Lukáši, je to velká škoda, že ti dneska nemůžeme popřát osobně. Přesto ti ale přejeme aby tě tvým životem provázela jen láska, zdraví a taky štěstí, Moc si užij dnešní jmeninový den …
Dneska je den všech Lukášů a i my se připojujeme k srdečným gratulacím. Snad se ti tento den vydaří tak, jak sis ho představoval a ty se budeš jet bavit, usmívat a slavit. Krásné jmeniny ti přejí …
Lukáši, snad to dneska pořádně oslavíš, když máš ty jmeniny! Tento den je tady jen jedno za rok, tak si ho pořádně užij! Skvělý svátek ti přejí …
Lukášku, nemusíš se bát, že bychom na tebe letos zapomněli! K tvému svátku ti přejeme ať jsi stále spokojený a ve všem se ti daří. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Užij si dnešní jmeniny!
Milý Lukáši, dneska je tvůj významný den a my ti k němu přejeme radost, pohodu, dobrou náladu a taky aby se ti splnilo vše, co si v životě přeješ. Báječný svátek ti přejí …
V kalendáři vidím jméno Lukáš a tak ti přeji mnoho nádherných okamžiků, pohody, úsměvů, lásky a taky peněz. Moc si užij dnešní jmeniny!

Obrázkové gratulace k jmeninám

Nechce se vám nic psát? Ani nemusíte, blahopřání k svátku pro Lukáše totiž může být i obrázkové. Tyhle pohyblivé GIF obrázky jsou pro jmeniny jako stvořené a rozhodně jimi zvednete náladu. Vybraný GIF stačí jen zkopírovat a poslat.

Na zdraví, kocoure!

GIF přání k svátku blondýna s koktejlem.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav!

GIF blahopřání k svátku dva oslavující lidi.
zdroj: giphy.com

Nezapomeň to dneska zapít, Lukáši!

GIF přání k jmeninám dva borci s pivem.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní oslavu, Lukáši!

GIF blahopřání k jmeninám slavící skupina lidí.
zdroj: giphy.com

Lukáši, dneska to pořádně oslav!

GIF přání k svátku muž s šampaňským.
zdroj: giphy.com


Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Tohle blahopřání k jmeninám Lukáše nadchne! Výroba vám sice zabere o něco více času, než odeslání textovky, ale o to větší radost uděláte. I pokud nejste zrovna kreativní typ tak se nemáte čeho bát, našli jsme pro vás video které vás navede krok za krokem. Do hotového přání pak už jen stačí napsat vaše osobní věnování a můžete jít gratulovat.

Tento významný den je tady jen jednou do roka, tak doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Lukášovi líbit a vy mu zvednete náladu.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X