Nejkrásnější blahopřání k svátku pro mamku na jednom místě. Vyberte si!

Slaví zrovna vaše máma jmeniny? 

Maminku máme jen jedu na proto by si zasloužila nádherné přáníčko. 

Už víte, jaké přání k svátku mamce pošlete? 

Pokud by se vám hodila trocha inspirace, tak jste tady správně. 

Najdete tady klasické texty, milé básničky a taky veselé obrázky. 

Jako bonus si taky ukážeme, jak vyrobit papírové přáníčko, do kterého můžete ta nádherná slova napsat. 

Tak jdeme na to!

Básničky k svátku pro mamku

Rýmy patří mezi ta nejoblíbenější blahopřání udělají radost snad každé mámě. Tyhle jsou navíc přímo na míru maminky a nikde jinde je nenajdete. Stačí jen vybrat tu, která se vám líbí nejvíce a poslat ji jako textovou zprávu a nebo jako vzkaz na sociální síti.

Dneska slaví svátek jedna skvělá dáma, no přece naše máma. My jí jen to nejlepší chceme ze srdce přát, snad ji bude tohle přání u srdce hřát. Maminko, přejeme ti báječné jmeniny!
Svátek má dneska naše maminka, tak už ti letí virtuální pusinka. Snad se ti bude líbit aspoň trošičku, osobně pak dostaneš bonboniéru a kytičku. Mami, přejeme ti krásné jmeniny!
Večer od nás dostaneš ty nejkrásnější květiny, je přece svátek naší maminy. Zatím k tobě letí tyhle milé řádky, a doufáme, že prožiješ sváteční den jako z pohádky. Přejeme ti úžasné jmeniny, mami!
Kdo má dneska svátek, to je ale hádanka. No přece naše milovaná maminka! Chceme jí říct, že ji máme na světě nejradši, a posíláme jí ty polibky nejsladší. Mami, přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny!
Jmeniny slaví naše drahá máma, chceme jí povědět, jak je námi milována. Přejeme ti jen to nejlepší z celého srdce, ať tvé štěstí a radost nemá konce. Maminko, užij si dnešní sváteční den!
Dneska se bav, raduj a tanči! A proč? Jsou přece jmeniny naší mamči. Její děti na ni myslí a přejí jí hodně zdraví, a večer to s ní jak se patří oslaví. Přejeme ti krásný svátek, mamko!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete, aby se mamka v tento významný den hlavně smála a bavila? Můžete tomu pomoct třeba jednou z těchto veselých básniček, které ji jak potěší, tak rozesmějí. Hodí se výborně, pokud je veselá kopa a nezkazí žádnou legraci.

Je tady svátek naší mamči, tak až jí mícháme koktejl s pomeranči. Klidně i dva, pokud po tom zatoužíš, protože dneska si to zasloužíš. Mami, přejeme ti nádherné jmeniny!
Je tady tvůj svátek, tak to odlož žehličku, a pojď se bavit aspoň chviličku. Dneska není den na práci, ale na pořádnou legraci. Mamko, přejeme ti skvělé jmeniny!
Svátek má naše milovaná matinka, proto se jí v lednici chladí bublinek lahvinka. K tomu ještě dortík na stříbrném podnosu, tvoje děcka si s tebou dneska dají do nosu. Mami, přejeme ti úžasné jmeniny!
Mamka naše svátek slaví, tak jí přejeme spoustu zdraví. K tomu jí přejeme ať má pleť vždy jako mladice, a splní se jí to, co si přeje nejvíce. Tvoje děti ti přejí báječné jmeniny, mami!
Růžová dárková kytice v bílé krabici k svátku pro maminku.
zdroj:bouqs.com

Klasická přání k svátku pro mamku

Dala by vaše mamča spíše přednost milé, upřímné a tradiční gratulaci? Takové, co by ji chytla za srdíčko a bylo jí hned jasné, jak ji mají její potomci rádi? I takových přáníček tady najdete spoustu, stačí si jen vybrat.

Milá maminko, nemusíš se bát, že by na tebe v tento den tvoje děti snad zapomněli! Přejeme ti všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku. S láskou …
Moje milovaná maminka má dneska jmeniny a já jí chci popřát lásku, pevné zdraví, spoustu radosti a taky hodné děti. Nádherný svátek ti přeje …
Mami, je tady tvůj sváteček a proto ti chci popřát hlavně radost, lásku, spokojenost a taky aby sis nikdy nedělal vrásky. To vše a mnohem více ti přeje …
Moje milovaná maminko, chceme abys věděla, že tvoje děti na tebe moc myslí a mají tě rádi. V tento den se hlavně bav, usmívaj a raduj, ty si to zasloužíš. S láskou …
Naše nejdražší maminka dneska slaví svátek a my jí chceme z celého srdce popřát lásku, spokojenost, zdraví a taky kopec štěstí. Báječný jmeninový den ti přejí …
Maminko moje milovaná, ty máš dneska svátek a já ti k němu chci popřát jen to nejlepší! Ať jsi stále tak úžasná, veselá a usměvavá, jako jsi teď. Přeju ti krásné jmeniny!
Mami, je tady den tvých jmenin a já ti k nim chci popřát spoustu lásky, zdraví, pohody a taky aby ses stále na svět usmívala. Večer to spolu oslavíme! S láskou …
Drahá maminko, jsou tady tvoje jmeniny a já ti chci popřát vše nejlepší! oc si vážím toho, co pro mě děláš a mám tě moc ráda. Báječný svátek ti přeje …
Ty máš dneska svátek, mami a já ti k němu přeju aby se ti splnilo vše, co si přeješ a taky ať jsi stále spokojená. Jsem moc ráda za to, že tě mám. S láskou …
Ta nejlepší máma na světě dneska slaví jmeniny a její nejúžasnější děti jí přejí jen to nej! Hlavně lásku, zdraví, štěstí a taky spoustu nádherných zážitků. Užij si dnešní svátek!

Blíží se narozeniny vašich blízkých, kamarádů či kolegů? Udělejte jim radost a pošlete jim krásné narozeninové přáníčko.

Obrázkové GIF gratulace

Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro maminku originální a přitom veselé? Zkuste jí poslat jeden z těchto pohyblivých GIF obrázků! Vybrali jsme ty, které se k tomuto významnému dni hodí skvěle. Vy už jen vyberete ten, který vás zaujal nejvíce, zkopírujete a pošlete.

Mami, pořádně to dneska s holkama oslav!

GIF přání k svátku tančící tety v kuchyni.
zdroj:giphy.com

Přeju ti nádherný svátek a mám tě moc rád, mami!

GIF blahopřání k jmeninám objímačka u Simpsonových.
zdroj:giphy.com

Přejeme ti báječné jmeniny, mami!

GIF blahopřání k svátku šašek ve vestě práší kytky.
zdroj:giphy.com

Maminko, mám tě moc ráda a přeju ti úžasné jmeniny! 

GIF přání k jmeninám holka kreslí prstem srdíčko.
zdroj:giphy.com

Mami, pořádně si užij dnešní svátek!

GIF přání k svátku žena si nalévá sklenicí vína.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka 

Taková blahopřání k jmeninám mamince udělá určitě velkou radost! Bude jí totiž hned jasné, že jste si dali tu práci, protože vám na ní opravdu záleží. A že jste ještě nikdy žádné nevyráběli? Nemusíte se ničeho bát, našli jsme vám krátké video, které vám pomůže jak s inspirací, tak s postupem. Do hotového přání pak už jen stačí napsat vaši srdečnou gratulaci a můžete jí ho předat.

Které z blahopřání k svátku mamce pošlete?

Ať už se rozhodnete jakkoliv, tak jí jistě uděláte velkou radost.

Tento den je tady jen jedno v roce a počítá se i rychlá textová zpráva.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X