Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Larisu na jednom místě. Vyberte si!

Larise můžeme říkat i: Lara, Larča, Larka, Lariska a Laruka.

Pokud máte ve svém okolí nositelku takto originálního jména a chcete jí na 23. července popřát stejně originálním způsobem, pojďte si vybrat.

Které Laře chcete zaslat gratulace k svátku?

Vhodné přání k svátku pro Larisu

S Larou se ještě osobně zase tak neznáte, a tak chcete vybrat blahopřání k svátku, které bude vhodné? Jste na správném místě!

 

Dovol mi prosím, popřát Ti ke Tvému svátku, Lariso: Přeji Ti dny bez mráčku, štěstí a lásku. Ať se Ti splní každé Tvé přání.
Včerejšek je historií celého lidstva, ale dnes je v kalendáři jméno Larisa. Přeji Ti, abys svátečně slavila každý další den Tvého života.
Dnes máš svůj den v kalendáři, nechť radost v duši navždy září, a to nejen dnes. Blbou náladu ať sere pes. Vše nejlepší k svátku přeji! I ten příští nepřijde v zapomnění.
Ať dnešek odfoukne všechny strasti, které Tě potkali od Tvého posledního svátku. Přeji Ti, ať jsi rok od roku silnější. A především Ti přeji, ať býti silná nepotřebuješ. Kéž Tě potká mnoho štěstí. Hezký svátek!

Přání pro kolegyni Larisu z práce

Lara je kolegyně? Napsat ten správný text přání pro kolegy je někdy uměním. Ukažte všem ve vašem kolektivu, jak poblahopřát. Vybrali jsme pro Vás 4 sváteční blahopřání pro Larisu:

U nás v práci je pár důvodů, proč se mi tam dělá tak dobře. Jednomu takovému Důvodu teď přeji vše nejlepší k svátku. Díky, že jsi Laro.
V práci mi umíš dávat pocit, že nejsem v práci. Za to velmi děkuji a přeji hezký svátek.
Vím, že ve mně máš toho nejlepšího kolegu na světě. Ale bez Tebe bych neměl/a já tu nejlepší parťačku na obědy. Přeji vše nejlepší k svátku, Lariso.
Laro, za celý tým přejeme, ať se Vám daří vše, do čeho se v životě pustíte. Jsme hrdí na to, že můžeme být Vaši kolegové.

Ve stejný den (23.07.) kdy má svátek Larisa, ho slaví i Libor. Udělejte dvojnásobnou radost a pošlete současně blahopřání k svátku Liborovi.

Lara je vaše kamarádka či člen rodiny

Pokud je pro vás Lara opravdu blízkým člověkem a lámete si hlavu jak to dnes nejlépe vyjádřit, už nemusíte. Mezi přáními jsme pro vás napsali i básničky pro Larisu. Vyberte si sváteční blahopřání:

Již od časného rána, dnes slaví naše Lara. Tvůj svátek pak během dne, věřím, oslavíme vzájemně. Jméno výjimečné Ti bylo dáno. Přeji vše nej! Milá Laro.
Máš-li času dneska nazbyt, mám tu mašli, a ta se spolu s dárkem našly. Rozbalit je smíš jen Ty. Prozatím: Hezké jmeniny.
Laro, znám jen pár věcí na světě, které mě umí udělat tak šťastným/ou jako Tvá přítomnost. Od té doby, co jsi přišla do mého života, se všechny barvy staly jasnějšími. K svátku se svíčky nepočítají, ale jejich světlo na mě září, jen co se podívám do kalendáře. Jsi světlo mého života. Přeji Ti jen vše nejlepší!
Vím, že dnešní datum má zvláštní význam pro všechny Larisy. Pro mne, máš zase mezi nimi všemi, zvláštní význam Ty. Přeji jen to nejlepší k dnešnímu svátku!

Přání z lásky pro Larisky

Neusnete, aniž byste na Laru krátce pomysleli? Použijte průvodce: Jak poblahopřát k svátku – pro zamilované.

U blahopřání sluší se, donést řádné kytice. Až vidíme se – máš je u mne. Snad byť lehce Tvá tvář zrudne: Přibaluji polibky, vázané stuhou u kytky.
Vím, že často zapomínám. Vím, že vloni dnešní datum bylo něčím významné. Tuším, že za rok bude zase. Co takhle, bezdůvodně a společně, oslavit jak dnešek, tak i všechny dny v mezidobí? S Tebou Laro, je mi každý den svátečním. Mám Tě nejraději ze všech!

Nevybrali jste si? Podívejte se i na ostatní zamilované vzkazy.

Charakteristika jména Larisa

Toto jméno má svůj původ v Řecku, následně se rozšířilo po východní Evropě a dnes je již velmi populární i v západních zemích. V současných Čechách se však jedná o vskutku vzácné jméno.

Význam jména Larisa je výjimečný. S čím by se dal ztotožnit? Charakteristická pro Larisu je stejnojmenná starověká řecká pevnost, přičemž energie této konkrétní stavby se obecně promítává stejně jak do jejího samotného názvu, tak i do jména všech žen po ní pojmenovaných. A proto jeden z významů je zkrátka: pevnost. Jména pevností však také mívají svůj původ. V této se odráží příběh o vodní nymfě Larise, a ta má zase blízko ke  starořeckému slovu laros, které znamená racek. Starověká pevnost Larisa je velmi blízko k pobřeží a je obklopena rybářskými vesnicemi a přístavem.

Ten kdo zavře oči, pomyslí na důstojné stavby zalité sluncem a představí si vůni moře ve vzduchu spolu s racky plujících oblohou: Tomu energie jména Larisa nemůže být cizí. 

Numerologie: Osobním číslem toho jména je šestka. Žádné čertoviny prosím! V tomto číslu se odráží štěstí, harmonie, stabilita a něžnost. Lidé v šestce mají až magneticky přitažlivou osobnost, kterou vás k sobě poutají. A právě proto jste si dnes vzpomenuli na to, že Larisa má svátek, není to tak? A víte, jak ještě můžeme použít šestku? Je to zhruba počet kliknutí potřebných k přeposlání SMS. To že jste dočetli až sem, možná znamená, že stále přemýšlíte nad vhodnou formou blahopřání ke jmeninám pro Larisu.

Zkuste vybrat své SMS přání k svátku.

To, že je Larisa jméno opravdu výjimečné, podtrhává to, že má v České republice jen dalších 280 jmenovkyň (zdroj: Ministerstvo vnitra, 2016). Schválně si zkuste říci, kolik Laris znáte kromě té svojí? Nezapomeňte popřát Larise k svátku v ten správný čas!

Autor článku
Milan

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X