Nejlepší blahopřání k svátku pro Arnošta/Arnoštku na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 30.3. a svátek má Arnošt, Arnoštka i Ernest!

Přemýšlíte, jak jim nejlépe popřát?

Co takhle poslat krásné sms přání k svátku Arnoštovi i Arnoštce?

Nemusíte si lámat hlavu s textem, stačí vybrat některý již hotový a poslat.

Všechny jsou ke stažení zdarma, tak na co ještě čekáte?

Básničky k svátku

Veršovaná gratulace k svátku je skvělý způsob, jak popřát originálně, vtipně a s grácií. Nemáte básnické střevo? Nevadí, ty nejlepší rýmované přání už jsme sestavili za vás. Tak vybírejte a posílejte, určitě uděláte oslavenci radost.

Arnoštko, vše nejlepší, ať se ti vše poštěstí. Jsi stále stejně šťastná, optimistická a vděčná. K svátku velké gratulace, líbám tě na obě líce!
Arnuško, má beruško, posílám ti přáníčko. Dneska svátek Arnoštky mají, s oslavami začínají. Připíjím ti na zdraví, ať tě nic zlého netrápí.
Krásný sváteční den měj, stále se tak krásně usmívej. Arnošte, vše nejlepší, ať se ti vše vydaří!
Arčo, moje sestřičko, posílám ti přáníčko. Protože jsme rodina, je mi s tebou moc prima. Tak na další svátek tvůj, přijmi přání a oslavuj.

Kytice růží v modrém světle.
Zdroj: pixabay.com

Vtipné přání ke jmeninám

Na svůj svátek by jistě nikdo neměl být smutný. Pokud hledáte zaručený způsob, jak oslavenci zlepšit náladu, pošlete mu humorné přání k svátku. Vždyť ho slavíme jen jednou za rok!

Co by mě drželo na světě, kdyby nebylo tebe? Arnoštko, mé sluníčko, usměj se na mě maličko. Nech mě ti popřát k svátku, a zanechat tak po sobě památku. Na dny, kdy jsme spolu byli a společně se usmívali. Snad se brzy setkáme a víno si na přípitek dáme!
Není to snad ani možný, jak je ten čas neúprosný. Zase uběhl rok a Arnošt slaví svátek na to šup. Takže spoustu radostí, oslava je nutností!
Arnulko, vše nejlepší, tvá společnost mě vždy potěší. Připíjím ti na zdraví, ať tě život stále baví!
Všechno skvělé, svátek boží, ať je vše jak se jen sluší. Arnoštko, krásnou oslavu, užij si tu zábavu!

Krásné přání k svátku (Arnošt/Arnoštka)

Milé přání je klasika, která nestárne. Zatímco dřív se psalo na pohlednice, dnes stačí zkopírovat do sms a poslat během pár minut. Tak neváhejte a stahujte ty nejlepší texty blahopřání k svátku pro Arnošta, potěší každého z nich.

Milá Arnoštko, krásný sváteční den. Prožij ho s úsměvem na rtech a radostí v srdci. Posílám ti srdečné přáníčko a přeju ti spoustu lásky, pohody a příjemných dní. S láskou,
Arno, vše nejlepší k dnešnímu svátku. Spoustu nádherných chvil strávených po boku tvých milovaných, krásné zážitky a báječné vzpomínky. Ať stojí dnešek i každý jiný den za to a žiješ svůj život naplno!
Vše nejlepší k tvému dnešnímu svátku, Arnošte. Nechť si neustále plný energie, s úsměvem na rtech a máš neustále dobrou náladu. Ať se ti splní všechny tvé sny a vyjdou ti všechny plány podle tvých představ. Připíjíme ti na zdraví! Máme tě moc a moc rádi, s láskou…
Erneste, nezapomněli jsme co je dnes za den a připojujeme se k zástupu gratulantů. Přejeme ti k tvému svátku spoustu radosti a štěstí, zdraví a pohody a splněných všech tajných snů. S láskou, …

Nevybrali jste si? Podívejte se také na další přání k svátku, která jsou vhodná úplně pro každého!

Už víte, jakým způsobem předáte oslavenci své přání? Preferujete moderní technologie, nebo klasické papírové přáníčko? Ať tak či onak, věřte že i malá vzpomínka vykouzlí oslavenci úsměv na tváři. A o to přece u gratulací jde, nemyslíte?

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X