Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Libora na jednom místě. Vyberte si!

Chcete, aby se vaše přání k svátku Liborovi mezi ostatními vyjímalo?

Neradi byste, aby vaše gratulace čtenáře nudila? 

Nebojte se! Díky našim tipům bude vaše blahopřání jedním z nejoriginálnějších!

Gratulace ke jmeninám pro Borka

Chystáte se poblahopřát Liborovi, ale nenapadají vás vhodná slova? 

Chcete oslavence potěšit tím, že na něj v tak výjimečný den myslíte? 

Pogratulujte mu některým z našich textů!

Můj drahý příteli, ať je tvůj výjimečný den plný krásných, kouzelných a nezapomenutelných okamžiků! Jsi můj výjimečný kamarád a já ti budu vždy krýt záda. Všechno nejlepší k svátku!
Vzpomínka na tebe a na super chvíle, které jsme spolu strávili, mě nutí k úsměvu. Všechno nejlepší k svátku, Libore! Jsi jako můj bratr!
Všechno nejlepší ke jmeninám, kamaráde! Jsi krásný člověk uvnitř i navenek. Doufám, že na svůj svátek nezapomeneš a užiješ si krásný den!
Jmeniny se slaví každý rok, ale přátelé, jako jsi ty, přicházejí jen jednou za život. Jsem moc rád/a, že jsi v mém životě. Všechno nejlepší k tvému výjimečnému dni!
Všechno nejlepší k svátku mému drahému kamarádovi! Jsi mou opravdovou spřízněnou duší. Ať jsou tvé jmeniny plné světla a lásky, stejně jako jsi plný světla a lásky ty sám.
Doufám, že naše přátelství bude i nadále hořet jasněji než tisíce sluncí. Všechno nejlepší, kamaráde, který mi neustále rozjasňuješ každý den. Všechno nejlepší k svátku, Libore!
Borku, vážím si každé chvíle, kterou spolu trávíme, protože to vždycky stojí za to. Mám tě rád/a a přeji ti ty nejlepší jmeniny na světě!
Příteli můj, přej ti krásný sváteční den! Ať je tvůj život plný naděje a splněných snů. Posílám ti vše dobré a přeji ti všechno nejlepší!
Libore, k tvým jmeninám ti přeji úspěch a nekonečné štěstí. Přeji ti úžasné jmeniny!
Všechno nejlepší k svátku mému nejbližšímu a nejstaršímu příteli! Cítím se požehnaně, protože naše přátelství je skutečným darem života. Přeji ti krásné jmeniny a doufám, že dostaneš dvojnásobek všeho, co si v životě přeješ.

Chcete ještě více gratulací? Prozkoumejte ty, které jsou pánům psány na míru. Podívejte se na sváteční přáníčka pro muže!

Zamilovaná přáníčka 

Je Libor vaším vyvoleným a vy byste mu ráda řekla o svých citech? 

Jste s oslavencem v dlouhodobém vztahu a chtěla byste mu připomenout, že si svůj život bez něj už nedokážete představit?

Vyberte si některou z uvedených gratulací a potěšte Liborovo srdce!

Dnes je skvělý den na to, abych ti řekla, že mi na tobě opravdu moc záleží. Jsem a budu tady vždy pro tebe a pomůžu ti získat vše, po čem toužíš. Přeji ti všechno nejlepší k svátku, má lásko!
K tvým jmeninám chci, abys věděl, že pro mě tolik znamenáš! Vážím si každého okamžiku, který spolu trávíme. Přeji ti ty nejúžasnější jmeniny. Miluji tě!
Jsi ten nejlepší, nejnadanější, nejúžasnější a nejzajímavější muž, kterého jsem kdy mohla potkat. Miluji tě a přeji ti ty nejkrásnější jmeniny, lásko!
Jsi sýr k mým makaronům, máslo k mému toustu a posyp na mém dortíku. Jsi moje druhá polovička a já tě miluji! Přeji ti všechno nejlepší k svátku, zlatíčko moje!
V den, kdy jsem tě poznala, začal můj život. Jsem tak nesmírně vděčná, že jsem tě potkala. Všechno nejlepší k svátku, miláčku! Vím, že spolu budeme navždy, protože si neumím představit, že bych byla s někým jiným. Miluji tě!
Všechno nejlepší k svátku tomu nejlepšímu muži na světě! Pokud jde o mě, jsi dokonalý ve všech ohledech. Všechno nejlepší k svátku, zlato!
Věř mi, když říkám, že žádného jiného muže bych neviděla raději v obleku. Nikdy nic neuhasí ten oheň, který pro tebe nosím ve svém srdci. Všechno nejlepší, lásko!
Všechno nejlepší ke jmeninám mému nejlepšímu příteli, největšímu kritikovi, mému nejzarytějšímu podporovateli, mému komplici, mé spřízněné duši, mé lásce, mému všemu!
Přála bych si, abych tě v den tvých jmenin mohla milovat tak nějak ještě víc, ale to jednoduše nejde, protože už teď máš každý kousíček mého srdce. Miluji tě!
Všechno nejlepší ke jmeninám, lásko moje! Dneska na tebe budu myslet každou minutu. Ostatně, jako každý jiný den. Užij si svátek podle sebe. Miluji tě!

Jste zamilovaná až po uši, ale mezi uvedenými texty jste nenašla větu, která by vystihla, co cítíte? Prozkoumejte tedy další zamilované gratulace k svátku!

SMS přání k svátku Liborovi

Je od vás oslavenec daleko, nebo prostě jen uvítáte pohodlnost, jednoduchost a rychlost textové zprávy? 

Pošlete Liborovi gratulaci ve formě SMS!

Ať ti tento výjimečný den přinese nekonečnou radost a spoustu vzácných vzpomínek. Užij si svůj sváteční den se svými blízkými!
Všechno nejlepší k svátku, Libore! Jsi opravdu výjimečný muž, a proto ti přeji k svátku mnoho zdraví, štěstí a splnění tvých snů.
Přeji ti, Libko, aby ses s každými dalšími jmeninami zlepšoval. Ať je následující rok plný příležitostí, které tě budou posunovat stále dál. Všechno nejlepší!
Dnes má jmeniny člověk, který kolem sebe šíří radost a pozitivitu. Ať jsou tvé jmeniny a tvůj život stejně úžasné, jako jsi ty!
Mám pocit, že až zestárneš, budeš vypadat pořád dobře. Takže se neciť špatně kvůli tomu, jak vypadáš teď. Krásné prožití jmenin, kamaráde!

Poblahopřát můžete také některým z dalších SMS přáníček k svátku!

Obrázková blahopřání a gify

Nenapadají vás vlastní slova, kterými byste Liborovi popřáli k jeho výjimečnému dni? 

Pošlete oslavenci obrázkovou gratulaci, která už text obsahuje! 

Přání k svátku Liborovi na pozadí visící čerstvé jahody v přírodě.
zdroj: unsplash.com
Žlutý motýlek na růžovém kvítí s přáním všeho nejlepšího k svátku Liborovi.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího ke jmeninám Liborovi na pozadí rukou držících hořící prskavky.
zdroj: unsplash.com
Ruka držící kytici z lučního kvítí s přáním krásných jmenin Liborovi.
zdroj: unsplash.com
Vybuchující zlaté ohňostroje s přáním všeho nejlepšího.
zdroj: unsplash.com

Prozkoumejte také přání k svátku Petrovi! Pokud znáte někoho s tímto jménem, neměli byste na něj, v den jeho jmenin, zapomenout.

Gify k svátku

Pohyblivá animace se třemi zpívajícími mimoni s narozeninovou frkačkou a nápisem "It´s time to partyyyyyyy!".
zdroj: giphy.com
Gif se třemi jásajícími ženami a padajícími barevnými konfetami.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek s rádiem, na němž bliká slovo "Party", na kterém tancuje žába s rumba koulemi.
zdroj: giphy.com
Sváteční gif s křečkem s narozeninovou čepičkou pojídajícím dortík.
zdroj: giphy.com
Parta tancujících mimoňů s DJem ve formě gifu.
zdroj: giphy.com

Potěšte k svátku Lucii a popřejte jí některou z našich gratulací ke jmeninám pro Lucku!

Zajímavosti o jméně Libor

Význam jména Libor je latinského původu a je odvozeno od “libare – oběť” nebo od slova “liborius – svobodný”

Se jménem Libor se můžete setkat také ve formě příjmení, a jako takové se poprvé objevilo u anglosaských kmenů v Británii. Odvozuje se od toho, že kmeny žily v městečku Great Lever v Lancashiru a také v Little Lever, kapli ve farnosti Bolton v Lancashiru. 

Liborové byli průmyslníci a mlynáři, z jejichž vlastního přístavu Leaver´s Port snad vzniklo moderní město Liverpool. 

Liborovým číslem je číslo dvě a barvami, které se k těmto mužům hodí, jsou pastelové barvy

Muži jménem Libor jsou velmi přátelští, ale konzervativní lidé. Nemají rádi dnešní moderní a uspěchanou společnost. Jedná se o osoby, které jsou laskavé a milé, ale v mžiku se umí změnit v přísné a drsné muže. Občas jsou až tak hodní, že upřednostňují zájmy jiných před těmi svými.

Zdrobněliny a přezdívky jména Libor mohou být Liborek, Borek, Boreček, Libek, Libko a další.

A kdy má svátek Libor? Oslavovat s těmito muži můžete 23. července.

Zajímá vás, kdy má svátek Magdaléna? Znáte nějakou? Potěšte ji některým z přání k svátku Magdaléně.

Pamatujte, že přání k svátku Liborovi by mělo být procítěné a upřímné. 

Na začátku si promyslete, jaký vztah k oslavenci máte. Je to váš rodinný příslušník, kolega nebo partner? Líbí se Liborovi vtip nebo uvítá něco vážnějšího? 

Na základě těchto bodů už bude vytvoření blahopřání hračkou.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X