Nejkrásnější blahopřání pro Bohumíru na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 8. listopadu a svátek má Bohumíra. 

Tento sváteční den je jen jednou za rok, tak jí nezapomeňte poslat blahopřání. 

Jaké přání k svátku pro Bohumíru vyberete? 

Najdete tu ty nejhezčí texty, básničky a obrázky. Vybrané přání si jednoduše zkopírujete a zdrama pošlete.

Básničky k svátku pro Bohumíru

Verše jsou stále nejpopulárnější formou gratulace. Tyhle básničky jsou navíc napsané přímo k svátku pro Bohumíru. Další jejich skvělou výhodou je i to, že se vám vejdou i do zprávy.

Venku za okny už zima blázní, dneska sváteční píseň pro tebe zazní. Snad u srdce tě zahřeje, a každý ti k svátku popřeje. Přejeme ti krásný svátek Bohumíro.
Máš svátek, nevstávej od stolu, užijeme si ho pospolu. Jen to nejlepší ti přejeme, a všichni tě moc milujeme. Milá Bohumíro, přejeme ti nádherný svátek!
Přejeme ti svátek kouzelný, poblahopřát ti chceme velmi. Aby ti vše v životě fungovalo, a jen to dobré tě potkávalo. Bohumíro, užij si dnešní svátek!
Dnes vidím tvé jméno v kalendáři, a tvé oči krásně září. Máš dneska svůj den veliký, a přejeme ti nádherné okamžiky. Bohumíro, přejeme ti nádherný svátek.
K tvému svátku přejeme ti lásku, na tváři žádnou vrásku. Abys spokojená jen byla, a vždy se dobře cítila. Bohumíro, přejeme ti nádherné jmeniny.
Jmeniny má dneska Bohumíra, nechť životem provází tě síla. K tomu přemeje mnoho radosti, a ať nepotkají tě starosti. Bohumíro, přejeme ti nádherný svátek!
Snad užiješ si dnešní den velice, posíláme pozdravů tisíce. Užij si krásné jmeniny, a snad přejeme ti mezi prvními. Bohumíro, přejeme ti ten nejhezčí svátek!
Bohumíro naše milovaná, tahle báseň je tobě věnovaná. Jen to nejlepší ti popřát chceme, a myslet na tebe budeme. Přejeme ti krásný sváteční den, Bohumíro.

Vtipná veršovaná přání k jmeninám

Chcete poslat básničku ale raději nějakou veselou? Pokud chcete něco humorného tak s těmito verši rozhodně nešlápnete vedle. Tak pojďte vybírat. 

Dnes budeme slavit svátek s Bohumírou, dáme si však toho vína s mírou. moc to s tebou chceme oslavit, tak pojď s námi se pobavit. Bohumíro, přejeme ti nádherný svátek!
Je tady zase ten den v roce, oslavit bychom to měli divoce. Nalejme si k tomu vína. vše, nej, ty naše jediná. Bohumíro, přejeme ti nádherné jmeniny.
A hele kdo má den jmeninový, už posíláme objednávku barmanovi. Dneska musíme to s tebou oslavit, tak pojď se s námi pobavit. Bohumíro, užij si dnešní svátek!
Chceš-li si svůj svátek užít, budeš se muset s námi družit. Už nachystali jsme skleničky, a dali vychladit lahvičky. Přejeme ti krásný svátek Bohumíro!
Růžová kytice v dárkové krabici.
zdroj: pinterest.com

Jednoduché gratulace k svátku

Hledáte milé a upřímné přání k svátku pro Bohumíru? Tak se inspirujte následujícími texty. Můžete je poslat jako samostatné sms přání a nebo ho můžete napsat do papírového blahopřání.

Naše milá Bohumíro, opět je tady po roce tvůj svátek a my ti i letos přememe hodně lásky, zdraví, štěstí a pohody a aby tě nikdy neopustila dobrá nálada. Krásné jmeniny ti za srdce přejí …
Bohumíro, letos ti nemůžeme pogratulovat osobně, ale i tak ti ze srdce přejeme abys byla spokojená, šťastná a vždy veselá. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Hezký svátek ti přejí …
Milá Bohumíro, přejeme ti aby sis dnešní jmeninový den užila jak nejlépe to půjde a aby následující rok byl pro tebe úspěšný šťastný. To vše a mnohem více ti přejí …
Bohumíro, moc nám na tobě záleží a rádi bychom ti k tvému dnešnímu svátku popřáli hodně radosti, pohody a aby tě nikdy neopouštěla dobrá nálada. Moc na tebe myslíme a přejeme ti nádherný svátek.
Bohumíro, přejeme ti aby byly všechny tvé dny naplněny láskou, pohodou, dobrou náladou a úsměvy. Máme tě moc rádi. Nádherné jmeniny ti přejí …
Je tady opět tvůj významný sváteční den a my ti k němu přejeme aby se ti ve všem dařilo a vše zlé aby se ti obloukem vyhýbalo. Moc na tebe myslíme. Krásné jmeniny ti přejí …
A je to zase tady, naše Bohumíra slaví jmeniny! My ti k nim chceme popřát spoustu lásky, pohody a energie do života jako máš teď. Krásný svátek ti ze srdce přejí …
Naše nejdražší Bohumíro, ani letos bychom na tvoje jmeniny nemohli zapomenout. Přejeme ti aby byl tento tvůj sváteční den naplněn láskou, pohodou a dobrou náladou. Krásný sváteček ti přejí …
Bohumíro, ze srdce ti přejeme ať tě provází síla a dobrá nálada a aby se ti splnilo vše, po čem toužíš. Užij si dnešní jmeniny přesně podle tvých představ a pamatuj na to, že tě máme moc rádi. překrásný svátek ti přejí …
Naše drahá Bohumíro, chtěli bychom ti pogratulovat k tvým dnešním jmeninám a přejeme ti aby jsi tento významný den oslavila s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Bohumíro, přejeme ti nádherný svátek.

Veselé obrázkové blahopřání

Nejsou texty a nebo básničky úplně to co hledáte? Nevadí, je tady ještě možnost popřát Bohumíře k svátku vtipným obrázkem.

GIF přání spící kočka po party.
zdroj: tenor.com
GIF přání přípitek pivem.
zdroj: tenor.com
GIF přání k svátku smajlík s party čepicí.
zdroj: tenor.com
GIF blahopřání žena s drinkem.
zdroj: tenor.com
GIF blahopřání s medvídkem a prasátkem.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka

Pokud jste ještě nezkoušeli vyrobit papírové přání sami tak k tomu máte skvělou příležitost. Nemusíte se ničeho bát, není to opravdu nic složitého a s tímto návodem to zvládnete za pár minut. Takové přáníčko k svátku Bohumíře rozhodně zvedne náladu.

Pro které přání jste se rozhodli? Pokud nemůžete letos pogratulovat osobně určitě si najděte chvilku na to poslat alespon sms zprávu, aby oslavenkyně viděla, že vám na ní záleží a že jste si vzpomněli. 

Je jedno které přání k svátku pro Bohumíru si vyberete, radost udělají určitě všechny.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X