Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Petra na jednom místě. Vyberte si!

Chcete přání k svátku Petrovi vytvořit bez větší námahy? 

Chcete, aby obsahovalo láskyplná slova nebo vtip? 

Nechte se inspirovat našimi delšími i krátkými texty, které můžete předat osobně nebo poslat SMSkou, e-mailem či skrze sociální síť!

Krátká blahopřání k svátku pro Petra

Víte o Petrovi, že nemá rád obsáhlé gratulace? 

Využijte naší nabídky krátkých textů a vyberte si takové přáníčko, které Petra určitě potěší.

Kéž potkáváš jen dobré a hodné lidi a zmizí z tvého života všichni, kteří by jej chtěli znepříjemňovat. Všechno nejlepší k svátku, Péťo!
Přeji ti den plný štěstí a následující rok plný radosti. Všechno nejlepší k svátku!
Posílám ti přání plné úsměvů. Měj se krásně a užij si ten nejlepší den, který oslavuje tvé jméno!
Doufám, že ti tvůj výjimečný den přinese vše, po čem tvé srdce touží! Přeji ti den plný příjemných překvapení! Vše nej!
Petře, k tvému svátku ti přeji, aby vše, co si v životě nejvíce přeješ, k tobě přišlo přesně v takové formě, v jaké si představuješ. Krásné jmeniny!
Přeji ti krásný den, hodně zdraví a štěstí navždy. Vše nej k svátku, Péťo!
Přál/a bych ti, aby ti dnešní den přivedl do cesty jen lidi, kteří ti budou dělat stejnou radost, jakou děláš ty mě!
V den tvých jmenin ti přeji to nejlepší, co život nabízí! Krásné jmeniny!
Možná dneska nebudu po tvém boku a nebudu s tebou slavit tvůj výjimečný den, ale chci, abys věděl, že na tebe myslím a přeji ti všechno nejlepší k svátku!
Jsi andělem na této zemi a já ti přeji, aby byl tvůj život stejně sladký, jako jsi ty. Vše nejlepší, Peťulko!
Posílám ti přání k svátku, zabalené s veškerou mou láskou. Přeji ti krásný sváteční den!
Všechno nejlepší k svátku, Peťo! Přeji ti dobré i nejlepší přátele, staré i nové, ať tě provází štěstí a také spokojenost!

Gratulace Petrovi ke jmeninám z lásky

Je Peťa vaším milým? 

Vyznejte se mu ze svých citů prostřednictvím sváteční gratulace.

Jsem vděčná, že se v dnešní i jiné dny mohu nazývat tvou přítelkyní. Miluji tě a přeji ti ten nejkrásnější sváteční den!
V dnešní den tvých jmenin ti chci říct, že nejsi ani zdaleka průměrný přítel. Jsi víc než všechno, co si žena od muže může přát. Jsi úžasný a já ti přeji nádherné prožití jmenin!
Jsi sladký a okouzlující a já se cítím krásně ve tvé společnosti. Jsem s tebou v bezpečí a mám v úmyslu být ve tvém objetí už navždy. Miluji tě a přeji ti všechno nejlepší k svátku, Petříku, má lásko!
Když se ohlédnu zpět, mohu říct, že jsi můj život obohatil v mnoha ohledech. Překonávání překážek bylo s tebou po mém boku snazší, protože mě nekonečně podporuješ. Nemohla bych si od Boha přát lepšího partnera. Všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Drahý okouzlující princi, v tento výjimečný den tvého svátku mé srdce a duše žasnou nad tím, jaký jsi člověk a jak silným mužem ses stal. Ať se ti dostane všeho štěstí, bohatství a zdraví na světě. Jestli si tohle všechno někdo zaslouží, jsi to ty. Všechno nejlepší k svátku!
Má lásko, jsi světlo, které svítí na konci mých temných tunelů, jemný vánek, který mě ráno udeří do tváře a třpytivé hvězdy, které barví mou noční oblohu. Vidět svého oblíbeného člověka slavit jmeniny je jeden z nejlepších pocitů na světě. Měj krásný den, lásko mého života!
Milý Peťánku, když jsem tě poznala, nikdy jsem si nemyslela, že pro mě budeš tak důležitý. Jsem ráda, že se tak stalo a ráda bych s tebou strávila i v budoucnu každou chviličku. Všechno nejlepší k svátku, drahý!
Abys věděl… I kdyby se život odehrál jinak, stejně bych si tě znovu vybrala. Nic mě nedoplňuje víc než to, když jsem po tvém boku. Užij si dnešní den, lásko!
Kdyby existoval další život, ráda bych ho strávila s tebou, miláčku. Být s tebou mi přináší radost. Ať ti tento den přinese splnění všech tužeb, které ve svém srdci nosíš. Miluji tě! Vše nejlepší!
Muži, kterému patří mé srdce, přeji, kéž vzlétne výš než orel, kéž se mu splní jeho přání a kéž mě nikdy nepřestane milovat. Všechno nejlepší ke jmeninám, zlato!
Říkám ti můj, protože jsi mě učinil svým. V tento výjimečný den, kterým jsou tvé jmeniny, ti chci popřát hodně štěstí. Všechno nejlepší k svátku, moje jediná lásko!
Jsem si jistá, že až přijdu do nebe, nebudu překvapená, protože už vím, jak vypadá. Já jsem totiž své nebe už našla – v tobě. Být po tvém boku je to pravé místo. Všechno nejlepší k svátku, zlatíčko moje.

S láskou jsou úzce spjata veršovaná slova. Inspirujte se a potěšte Petra básničkou k svátku.  

Vtipná přání k svátku Petrovi

Petr se jistě rád směje. Že je to tak?

Potěšte jej na jeho jmeniny vtipným blahopřáním!

Jsi tu už dlouho, možná už od dob jeskynních lidí. To ale nevadí. Budu s tebou tvé jmeniny slavit, jak dlouho bude potřeba. Všechno nejlepší k svátku!
Tvrdí ti někdo, že jsi stále mladý a krásný? Nenech se zmást – takhle skvěle poznáš lháře ve svém okolí. Všechno nejlepší ke jmeninám, Petře!
Pítrsi, co tě nezabije, to tě udělá starším a ošklivějším. Ano, takový je život, můj drahý. Nenech se oklamat iluzemi, ale nedělej si z toho těžkou hlavu. Vše krásné k výjimečnému dni, kterým je tvůj svátek ti přeji!
Všiml sis toho? S každou další oslavou svátku se zvětšuješ fyzicky, ale tvé inteligence se to ani nedotkne. Přesto si užij skvělý sváteční den, Peťko!
Není žádná ostuda myslet jako puberťák, i když jsi starý jako hora. Přeji ti všechno nejlepší k svátku, staříku! Oslav ještě spoustu svátků.
Člověk je tak velký, jak velká je jeho představivost, a tak starý, jak vysoký je jeho věk. Já jsem hlavně rád/a, že máš ještě zuby, kámo. Užij si krásné jmeniny a těš se, protože oslava svátku je jen tréninkem na oslavu narozenin!
Prosím, kup si k svátku zákusek. Když už s tebou není legrace, měl by s tebou být aspoň ten zákusek. Krásné jmeniny, Pietro!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Víš, co je zvláštní? Čím více svátku oslavuješ, čím jsi starší, tím větší dítě se z tebe stává. Hlavně nikdy nedospěj!
Všechno nejlepší, drahý! Usmívej se, protože s přibývajícím věkem ti zuby možná zmizí dřív, než si myslíš a přece by ses na oslavě svých jmenin nemračil!
Peťo, dneska ti, ve svých přáních ke jmeninám, bude lhát každý, kdo se v nich nezmíní o tom, že jsi zestárnul a zošklivěl. Jsem tvůj dobrý přítel / dobrá přítelkyně, proto tě na to musím upozornit. Každopádně všechno nejlepší k svátku, drahý!
Přemýšlel jsi někdy o tom, jaký jsi byl hlupáček, když jsi byl dítě? Hádej, co… vůbec ses nezměnil! Vše nej k svátku, Peťulo!

Obrázková blahopřání ke jmeninám Péťovi

Pošlete Petrovi obrázek, který již sváteční blahopřání obsahuje. 

Usnadníte si tím práci, a navíc se bude vaše přáníčko mezi ostatními textovými gratulacemi vyjímat. 

Obrázek můžete poslat skrze MMS, e-mail nebo některou ze sociálních sítí.

Dortíky s barevnou polevou a přáním k svátku Petrovi.
zdroj: unsplash.com
Papírová kartička s blahopřáním ke jmeninám Petrovi obklopené růžovými květy a zelenými listy.
zdroj: unsplash.com
Barevné nafukovací balónky s bílými puntíky a blahopřáním krásných jmenin Petříkovi.
zdroj: unsplash.com
Ananas s narozeninovou čepičkou a slunečními brýlemi s blahopřáním k svátku Petrovi.
zdroj: unsplash.com
Ruka, držící prskavku s bílým nápisem, přáním všeho nejlepšího Peťovi.
zdroj: unsplash.com

Zaujaly vás gratulace v obrázcích? Pak si prohlédněte také další obrázková přáníčka k svátku.

Sváteční gify

Obrázek vypadá ještě o něco zajímavě, pokud se pohybuje. 

Vyberte si z naší nabídky gifů a překvapte oslavence pohyblivým blahopřáním.

Gif přání k svátku s dvěma kreslenými pivy se smějícími se obličeji, která si ťukají.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý gif s mužem, pozvedajícím sklenici piva k přípitku.
zdroj: giphy.com
Kreslený pohyblivý obrázek s tancující zelenou smějící se příšerkou.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý barevný obrázek s rozpínajícím se srdíčkem.
zdroj: giphy.com
Gif s mužskýma rukama vytahujícíma zátku z vína.
zdroj: giphy.com

Myslíte si, že by oslavence gif potěšil, ale z výše uvedené nabídky jste si nevybrali? Podívejte se tedy na další sváteční gify

Zajímavosti o jméně Petr

Jméno Petr pochází z latinského Petrus, což znamená “kámen, skála”, které zase vychází z řečtiny (Petros). 

Pravděpodobně nejznámějším nositelem tohoto jména je svatý Petr (rozený Simeon), jeden z apoštolů, kterého Ježíš nazval “skálou mé církve”. Svatý Petr je často označován za prvního papeže římskokatolické církve. Zemřel mučednickou smrtí ukřižováním. 

Barvami, řadící se ke jménu Petr, je zelená, žlutá a oranžová. Číslem, které k tomuto jménu patří, je číslo 5, znamenající “riziko”. 

Petrové jsou lidé, kteří v sobě mají dobro a dobro k sobě také přitahují. Petrům se daří a vyhýbají se jim nepříjemné situace. Pokud se muž, jménem Petr, řídí svou intuicí, bývá úspěšný ve všech ohledech. Spoléhá-li na někoho jiného, nemusí tomu tak být.

Přezdívky a zdrobněliny tohoto jména jsou Petřík, Péťa, Pítr, Pítrs, Pjotr, Pedro, Peťulec, Peťko a další.

Kdy má svátek Petr? Slavit s Petrem jeho jmeniny můžete 29. 6.

Zajímavostí také je, že se jméno Petr vyskytuje v kalendáři společně se jménem Pavel. Muži s těmito dvěma jmény slaví jmeniny společně. 

Inspirovat se můžete také slovenskými blahopřáními ke jmeninám, která můžete přeložit do češtiny a předat je oslavenci.

Přání k svátku Petrovi může být napsáno klasicky, ale také vtipně, nebo může obsahovat obrázky či pohyblivé gify. 

Předat jej můžete ústně, ale také na papíře, nebo jej můžete poslat e-mailem, SMSkou, MMSkou nebo přes sociální síť.

Popřemýšlejte, jaká forma gratulace by oslavenci udělala největší radost a nezapomeňte svá slova myslet upřímně. 

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X