Nejkrásnější blahopřání pro Cecílii na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 22. listopadu a svátek slaví Cecílie.

Milé přání k svátku Cecílii udělá radost. 

Kladete si ale otázku jaké blahopřání poslat? 

Pokud si nevíte rady a hledáte inspiraci tak jste tady správně. 

Připravili jsme pro vás výběr těch nejhezčích básniček, obrázků a textů. 

Všechna přání si můžete stáhnout zdarma, tak směle do toho!


Básničky k svátku pro Cecílii

Myslíte, že by rýmované přání mohl být ten pravý způsob jak pogratulovat Cecílii k jmeninám? Můžete si vybrat z mnoha hezkých veršovaných přáníček které jsme napsali přímo pro tento sváteční den.

Svátek slaví Cecílie, nejraději bysme jí dali lilie. Posíláme však jen tohle přání, ať se ti splní všechna přání. Cecilko, užij si dnešní svátek!
Za okny svítí světýlka, svátek slaví naše Cecilka. Užij si tento tvůj sváteční den, však v roce je jen jeden. Drahá Cecilko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Cecilko naše milovaná, dnešek bys neměla slavit sama. Posíláme ti tuhle gratulaci, a ať úsměv z tváře se ti neztrácí. Přejeme ti krásný svátek, Cecílie.
Je tady zase ten sváteční čas, kalendář je toho dneska důkaz. Dnešní den by sis měla užívat, a něco krásného prožívat. Cecilko, doufáme, že máš nádherný svátek!
Když má dneska svátek Cecilka, bude to celý den idylka. Je to nejlepší ti ze srdce přejeme, a aby tvé sny byly vždy naplněné. Cecílie, přejeme ti krásné jmeniny!
Dneska je sváteční den našeho Andílka, jmeniny má dneska Cecilka. Posíláme srdečné gratulace, snad tvůj dnešní den bude jedna velká senzace. Přejeme ti krásná svátek, Cecílie!
Podívejme kdo dneska svátek slaví, přejeme hlavně hodně zdraví. Je to naše milovaná Cecilka, snad čeká ji velká nadílka. Cecílie, přejeme ti nádherný svátek!
Chceme jen to nejlepší pro naši holčičku a posíláme jí k svátku tuhle básničku. K tomu taky jednu pusu na čelo, a aby vše ti v životě vycházelo! Cecilko, přejeme ti nádherný svátek!

Veselé rýmované gratulace

Básničky se vám líbí, ale chtělo by to něco veselého? Na to jsme taky mysleli a napsali jsme tyhle vtipné verše. Tahle gratulace k svátku Cecílii nejen potěší, ale také také rozesměje. 

Za okny už vítr silně fouká, tvé jméno z kalendáře na mě kouká. Přijď, dáme si spolu přípitek, dej si víno bez nějakých výčitek. Cecílie, přejeme ti nádherné jmeniny!
Tvůj svátek je tu od půlnoci, s oslavou ti chceme pomoci. Dneska s tebou chtějí připíjet kamarádi, a slavit jako když jsme byli mladí. Cecilko, přejeme ti nádherný svátek!
Svátek dneska slaví Cecílie, nejlepší žena z celé galaxie. To by se mělo pořádně oslavit, tak pojď se s námi večer pobavit. Cecilko, užij si ten nejlepší svátek!
Svátek dneska slaví naše kočka, všeho hned nech, práce počká. Dneska uděláme si sváteční hody, a užívat si společně pohody. Cecilko, přejeme ti krásný svátek!
Rudé růže v bílé dárkové krabici s mašlí.
zdroj: floralist.ro


Klasické přání k jmeninám

Líbilo by se tradiční blahopřání k svátku Cecílii více? Tak to si jistě vyberete z těchto jednoduchých a milých textů ten váš. Tyhle gratulace vypadají skvěle v papírovém blahopřání, ale můžete ho poslat i ve zprávě.

Milá Cecílie, moc rádi bychom ti v tento tvůj významný den popřáli aby se ti neustále dařilo, měla ses jen dobře a byla spokojená. K tomu ti přejeme i hromadu lásky, zdraví a štěstí. Nádherné jmeniny ti přejí …
Drahá Cecílie, k tvým dnešním jmeninám ti přejeme mnoho radosti, zdraví, lásky, rodinné pohody a hlavně aby se ti v životě splnilo to, co si přeješ. to vše ti srdečně přejí …
Naše drahá Cecílie, dneska máš jmeniny a k té příležitosti bychom ti rádi popřáli aby se ti dařilo jak v osobním tak pracovním životě. Dále ti přejeme moře lásky, radosti a skvělých zážitků. Krásné jmeniny ti přejí …
Naši milová Cecílie, rok se s rokem sešel a je tady opět den tvých jmenin. Přejeme ti aby sis tento tvůj významný den užila jak je to půjde a aby bylo všechno podle tvých představ. Přejeme ti krásný svátek.
Drahá Cecílie, moc nás mrzí to, že ti dneska nemůžeme popřát k tvému svátku osobně. I tak na tebe ale stále moc myslíme a přejeme ti mnoho lásky, zdraví, radosti a štěstí. Krásné jmeniny ti přejí …
Naše milá Cecilko, doufáme, že se ti daří dobře a dnešní sváteční den strávíš s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Rádi bychom se připojili ke gratulacím a popřáli ti jen to nejlepší a aby se ti vždy jen dařilo. Nádherné jeniny ti přejí …
Drahá Cecílie, dneska je tvůj zvláštní den a proto ti posíláme tuhle gratulaci. K tvým dnešním jmeninám ti přejeme aby se ti všem dařilo a měla jsi kolem sebe jen lidi které miluješ. Moc na tebe myslíme. Nádherný svátek ti přejí …
Cecílie, po roce je zase tvé jméno v kalendáři a ani lets bychom na tebe nemohli zapomenout. Za celou naši rodinu ti přejeme spoustu radosti, zdraví, pohody a dobré nálady. To vše ti přejí …

Vtipné obrázkové přání k svátku

Přání k svátku může být i obrázkové! Můžete ho doplnit o veselou básničku a nebo ho poslat jen samostatně. Vyberte si obrázek který se vám líbí nejvíce, zkopírujte a pošlete. 

GIF přání muž s přípitkem.
zdroj: tenor.com
GIF přání růžový medvídek s růžemi.
zdroj: tenor.com
GIF přáníčko slavící opice.
zdroj: tenor.com
GIF přání slavící zmalovaná žena.
zdroj: tenor.com
GIF blahopřání oslavující babičky s tequilou.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Jste rádi kreativní a baví vás tvořit? Tak zkuste doma udělat papírové přáníčko k svátku podle tohoto jednoduchého videa. Taková gratulace k svátku rozhodně udělá velkou radost. Nezapomeňte pak hotové blahopřání doplnit o básničku a nebo jiný text.

Jak se vám líbila naše blahopřání k jmeninám?  

Určitě byste si měli najít během dne chvilku a přání k svátku Cecílii poslat.

Je jedno pro které se rozhodnete. Podstatné je to, že vám na ní záleží a že jste si vzpomněli a potěší i krátká a rychlá zprávička.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X