Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Liběnu na jednom místě. Vyberte si!

Záleží vám na tom, aby přání k svátku Liběně působilo nezapomenutelně? 

Rádi byste, aby na vaši gratulaci oslavenkyně vzpomínala často a ráda? 

Pak se při tvorbě blahopřání můžete nechat inspirovat krásnými texty, obrázky a také zajímavostmi o původu a významu jména. 

Pusťte se do čtení!

Blahopřání ke jmeninám pro Libu

Liběna je jistě úžasná žena, která si zaslouží, v den svých jmenin, slyšet pár krásných slov. 

Následující gratulace můžete oslavenkyni zavolat, ale můžete jí je také napsat na dárkovou kartičku či poslat elektronickou formou. 

Pusťte se do vybírání z těch nejkrásnějších textových gratulací!

Doufám, že na tvé jmeniny budeš mít jen hřejivé a příjemné vzpomínky. Kéž jsou začátkem roku plného naděje a příslibů toho nejlepšího. Krásný sváteční den, drahá!
Jsi úžasná bytost. Nejenže mě vždy zahrneš láskou, ale máš mě ráda takového/takovou, jaký/jaká jsem. Děkuji ti, že mě nikdy neodsuzuješ. Všechno nejlepší k svátku, Liběno!
Když se ohlédnu za tím, co jsme spolu všechno prožili/prožily, nevybavuju si nic jiného než radost, štěstí a smích. U srdce mě hřeje vědomí, že nás čeká ještě spousta dalších let, které si spolu můžeme užít. Všechno nejlepší ke jmeninám, Libi!
Děkuji ti, že jsi mi byla v životě vždy oporou. Vždycky jsi mi byla také povzbuzením a já si nesmírně vážím všechno, co jsi pro mě za ta léta udělala. Užij si nádherné jmeniny!
Když na tebe myslím, jsem ohromen/a veškerou láskou, kterou k tobě chovám. Byla jsi mi po celý život jedinečnou útěchou a já ti přeji jen to nejlepší ve všem, co děláš. Krásný sváteční den!

Prozkoumejte další krásná přání k svátku pro ženy, která můžete použít nejen do gratulace pro Liběnu, ale také do dalších budoucích přáníček, která budete dávat svým blízkým kolem sebe.

Zamilovaná přáníčka

Je Liběna ženou, ke které chováte náklonnost? Pak máte skvělou příležitost říct oslavenkyni co k ní cítíte a jak moc si ceníte její existence ve vašem životě. 

Vyznejte Liběně lásku prostřednictvím svátečního blahopřání! 

Když nás vesmír svedl dohromady, bylo to to nejlepší, co mě kdy potkalo. Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny, lásko!
Každým dnem se do tebe zamilovávám hlouběji a hlouběji. Tvoje krása je nepřekonatelná a já jsem ten nejšťastnější člověk na světě. Všechno nejlepší k svátku, zlatíčko!
Udivuješ mě ve všech možných ohledech. Nikdy nepřestaneš být tou nádhernou sebevědomou a nejvíc sexy ženou, do které jsem se zamiloval. Všechno nejlepší k svátku, lásko!
Zapálila jsi mi srdce v okamžiku, kdy jsem tě spatřil. To se nikdy nezmění. Užij si svůj výjimečný den, královno! Miluji tě!
Nikdo na světě ve mně nedokáže vyvolat takové pocity jako ty. Miluji tě dnes a navždy. Všechno nejlepší ke jmeninám, má milovaná!

S láskou by se nemělo šetřit, proto si můžete prohlédnout seznam dalších úžasných zamilovaných svátečních gratulací!

SMS přání k svátku Liběně

Dnešní moderní technologie umožňují, že můžeme být se svými blízkými v kontaktu i v případě, že jsou od nás kilometry daleko. Je to i váš případ?

Pak můžete využít SMS služby a poslat své drahé Liběně blahopřání prostřednictvím krátké SMS zprávy.

Všechno nejlepší ke jmeninám mé nejlepší přítelkyni! Doufám, že si svůj den užiješ, jak se patří, a hlavně podle svého!
Všechno nejlepší k svátku, Liběno! Doufám, že máš dnes skvělý den a že nadcházející rok bude plný mnoha požehnání.
Myslím dnes na tebe, protože slavíš své nádherné jmeniny. Moc se těším, až se zase uvidíme a povyprávíš mi všechno, co tě za dobu, co jsme se neviděli/neviděly, potkalo. Krásný sváteční den!
Všechno nejlepší k svátku, drahá! Pozvedám sklenku na tvé zdraví a štěstí a doufám, že budeš mít skvělý den.
Doufám, že bude tvůj sváteční den plný všeho, co máš ráda. Nezdráhej se dnes dělat jen to, co tě činí šťastnou. Krásné jmeniny, Liběnko!

Pokud vám uvedená přáníčka nestačí, můžete se podívat na další várku zajímavých SMS přání ke jmeninám, mezi kterými třeba najdete tu pravou větu do vaší gratulace!

Obrázkové gratulace a pohyblivé gify

Nebaví vás gratulace v podobě pouhého textu? Chcete dát oslavenkyni najevo, že jste si s výběrem přáníčka dali práci?

Vyberte si z následujících gratulací vložených přímo do obrázku nebo si stáhněte pohyblivý tematický gif, který můžete poslat Liběně e-mailem, MMSkou nebo například ve formě zprávy či příspěvku na Facebooku či jiné ze sociálních sítí.

Dům na zalesněném kopci při západu slunce s přáním k svátku Liběně.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku pro Liběnu na pozadí fotografie červených bobulí na keři.
zdroj: unsplash.com
Tác se sklenicemi šampaňského s přáním všeho nejlepšího k svátku.
zdroj: unsplash.com

K obrázkové gratulaci můžete přidat Liběně básničku k svátku, která oslavenkyni jistě příjemně překvapí!

Gify k svátku

Gif k svátku s mužem odhalujícím svůj obličej zpoza javorového listu.
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace s Medvídkem Pú chytajícím létající listy.
zdroj: giphy.com
Kreslený gif s tancujícím sněhulákem ve slunečních brýlích držícím drink.
zdroj: giphy.com

Zajímavosti o jméně Liběna

Jméno Liběna je slovanského původu a je odvozeno od slova “ljúbiti – milovat, náklonnost”

V historii můžete najít ženu s obdobou jména, Libuši, která je legendárním předkem přemyslovské dynastie i celého českého národa. Jednalo se o nejmladší dceru neméně bájného českého panovníka Kroka. 

Jméno se skrývá také ve městě a správním středisku Ljubimského okrasu Jaroslavské oblasti v Rusku, Ljubim, které leží u řeky Obnora. 

Liběnám numerologové přisoudili číslo sedm a jejich barvami jsou světlé barvy, převážně ale žlutá

Ženy s tímto jménem se mohou zdát na první pohled plaché a nevýrazné. Nenechte se ale mýlit. Pokud Liběnám o něco jde, dokáží se rychle změnit ve velmi cílevědomé osoby, které si jdou za svým cílem, dokud jej nedosáhnou. 

Liběny jsou velmi přátelské a otevřené ženy, které kolem sebe mají spoustu přátel. Mají velmi kamarádskou, někdy až naivní povahu, proto mohou být často zneužity neupřímnými lidmi. 

Nevýhodou jejich povahy je také to, že je potencionální partneři vnímají spíše jako kamarádky než jako milenky, což může znesnadňovat hledání lásky. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Liběna mohou být Liběnka, Libka, Liba, Libuška, Libi, Libinka, Líba a další. 

A kdy má svátek Liběna? Poblahopřát ke jmeninám můžete Liběnám 6. listopadu.

Podobným jménem je Libuše. Pokud nějakou znáte a rádi byste jí také poblahopřáli k svátku, můžete se nechat inspirovat množstvím krásných svátečních přání Libuši.

V článku jste se mohli nechat inspirovat nejen krásnými přáními k svátku Liběně, ale také obrázkovými gratulacemi nebo pohyblivými gify s listopadovou tematikou. 

Rovněž jste mohli prozkoumat, co si o jméně myslí numerologové, jakou povahu Liběny mají a také, co jméno znamená a odkud pochází. 

Ať už jste si vybrali jakékoliv přáníčko do své gratulace, nikdy nezapomeňte, aby z něj byla cítit vaše autenticita a aby bylo myšleno upřímně.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X