Nejlepší blahopřání k svátku pro Barboru na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 4.12. a svátek slaví Barbora!

Přemýšlíte, jak jí nejlépe popřát? 

Vyberte si některé z našich přání k svátku pro Barboru.

Všechny texty přání k jmeninám jsou ke stažení zdarma a můžete je poslat kdykoliv a komukoliv, tak vzhůru do toho!

Přání k svátku pro Barboru – básnička

Rýmované blahopřání ke jmeninám se vejde jak do papírového přání, tak do smsky a každé Barunce udělá určitě velkou radost!

Kolem oken poletují, malé, bílé vločky. Za okny nám mává zima, všude samé kočky. Ale ty jsi tou největší, naší zimní královnou. Dneska je den Barunek, tak přejeme ti raději hned. Krásný a sněhový svátek!
Paní zima čaruje, na okna krásně maluje. Všude samé hvězdičky a v tvářích sladké ďolíčky. Jen díky tobě je tento den tak pohádkový. Krásný svátek, Baru.
Není lepší ženy, než jsi ty a protože máš dnes svátek, předám ti jeden dárek. Najdeš ho v naší ložnici, pod polštářem ležící. Miluji tě, všechno nejlepší k svátku, Barunko.
Dnes jsem viděl zajíce, přeskakoval silnice. Vzpomněl jsem si na tebe, na ty léta v házené. Kdy jsi góly chytala, S klukama venku lítala. Jsi stále stejná, Barunka co známe. Přejeme ti všechno nejlepší k svátku.

Vtipné gratulace k svátku

Má Bára smysl pro humor stejně jako vy? Pak neváhejte a pošlete jí vtipné sms přání přání k svátku. Stačí si jen vybrat, všechny texty přání jsou k dispozici zdarma.

Půjdeme spolu k baru, dáme si tam drink. Protančíme do rána, jsi moje čarovná Saxana. Všechno nejlepší k svátku, Baru.
Ty předběhneš i Mikuláše, Adama a Evu. Ti všichni jsou za tebou v jednom velkém sledu. Jen ty dneska svátek máš a můžeš hlásat – tento den je náš! Všechno nejlepší, Barboro.
Dáme si dnes skleničku, na počest tvého svátku, tak jestli se chceš přidat, víš, kde bydlíme. Krásný svátek, Baru. Čekáme na tebe.
Krabičku plnou překvapení, co v ní možná ani nic není. Jestli ji chceš mít, musíš se večer objevit v našem baru. Krásný svátek, Baru.

Šampaňské na oslavu svátku Barbory.
pixabay.com

Krásné přání k svátku

Lámete si hlavu nad dokonalým dárkem? Možná je to právě jednoduché, ale milé blahopřání ke jmeninám. Věřte, že i pár slov od srdce vykouzlí velký úsměv na tváři každé oslavenkyni.

Co já ti mohu dát, co jenom ti mám přát. Vždyť ty už všechno máš a láskou svou okolí jen rozdáváš. Děkuji za ni, za tebe. Mám tě rád. Užij si svůj sváteční den, Barboro.
Sklenku vína, dobrý film, i ten důvod by tu byl – tvůj svátek, Barborko! Všechno nejlepší!
Milá Barunko, přejeme ti všechno nejlepší k dnešnímu svátečku a ať máš stále ten kouzelný úsměv na tváří. To vše ti přejí …
K dnešním jmeninám ti přejem všechno nejlepší, pevné zdravíčko, v kapse štěstíčko a trablí jenom maličko. Máme tě moc rádi, Barčo naše!
Barborka má dneska svátek, a to je nejvyšší čas postavit na kafíčko a pozvednou číši na oslavu té nejbáječnější holky pod sluncem! Tak ať se ti daří i v dalším roce vše, na co se jen podíváš.
Milá Barboro, k dnešním jmeninám ti posílám přání všeho dobrého, ať tě na každém kroku provází ten krásný úsměv na lících a nikdy nešlápneš vedle. Mám tě moc rád :*

Nevybrali jste si? Podívejte se také na další přání k svátku, která jsou vhodná úplně pro každého!

Už víte, které z přání k svátku pošlete Báře letos vy?

Neztrácejte čas s vymýšlením vlastních veršů a jednoduše pošlete některé z naší databáze, je to snadné, rychlé a každou oslavenkyni to více než potěší!

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X