Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ilonu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 20. ledna a svátek slaví Ilona.  

Znáte nějakou? Tak jí pošlete gratulaci! 

Hezké přání k svátku Ilonu rozhodně potěší. 

Nejste si ale jistí jako přáníčko by bylo to pravé? 

Každý z nás občas potřebuje trochu inspirace a proto jsme dali dohromady ty nejhezčí básničky, texty a obrázky. 

Všechna přání jsou navíc k dispozici zdarma, tak jdeme vybírat.

Básničky k svátku pro Ilonu

S verši určitě nešlápnete vedle a jsme si jistí že takové přáníčko potěší každou oslavenkyni. Nemusíte nic vymýšlet, verše jsme napsali za vás. Vy už jen vyberete kterým uděláte v tento den radost.

To je mi ale skvělá novinka, jmeniny má dneska naše Ilonka. Snad splní se ti dneska každé tvoje přání, a bude se ti líbit tohle naše psaní. Ilono, přejeme ti krásné jmeniny!
Dneska s tebou bude slavit celá rodinka, jmeniny má přece naše Ilonka. Přejeme ti ať je ti neustále od zpěvu, a ty nikdy nezbavíš se úsměvu. Ilono, užij si ty nejbáječnější jmeniny!
Sklenička už na přípitek cinká, svátek má dneska naše Ilonka. Jen zdraví, lásku a pohodu jí přejeme, a moc k svátku gratulujeme. Ilono, užij si na maximum tvoje jmeniny!
Dneska měl bych ti dát aspoň květinku, když v kalendáři vidím naši Ilonku. Posílám ti však jen tyhle rýmy, snad budou se ti líbit moje šprýmy. Ilono, užij si ty nejkrásnější jmeniny!
V kalendáři vidím jméno Ilonka, tak snad nebudeš dneska samotinká. Měla by ses bavit a jmeniny si užívat, a ten nejkrásnější svátek prožívat. Ilono, moc si užij dnešní jmeniny!
Pozvedněte všichni sklenky, připijeme si na zdraví naší Ilonky. Přejeme jí lásky, pohodu a hlavně zdraví, a snad dnešek se všema pořádně oslaví. Ilono, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!

Veselá rýmovaná blahopřání

Přání k jmeninám pro Ilonu může být i veselé s trochou humoru. Výborně se budou hodit pro kamarádku, sestru či kolegyni která je veselá a ráda se baví.

V kalendáři vidím jméno Ilona, tak to přece nebudeme sedět doma. Dáme si spolu dneska aspoň lahvinku, a posedíme si spolu chvilinku. Ilonko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dneska bude zase párty soukromá, svátek přece slaví naše Ilona. Budeme zase tančit až do rána, dokud nepadneš tancem vyčerpaná. Ilono, ořejeme ti nádherný svátek!
Dneska to nebude jen jedna sklenka, svátek má přece naše Ilonka. Oslava to bude zase veliká, jít brzo domů to nám fakt nic neříká. Ilono, přejeme ti krásné jmeniny!
Už nalévejte do skleniček toho vínka, jmeniny dneska slaví naše Ilonka. Bude to až do rána zábava, ale opatrně ať nebolí nás ráno hlava. Ilono, přejeme ti hezké jmeniny!
Dárková kytice k svátku s barevnými tulipány.
zdroj: wehearit.com

Klasické přání k svátku pro Ilonu

Nejsou rýmy zrovna to, co hledáte. Na to jsme taky mysleli a dali jsme dohromady i milé a jednoduché texty které potěší každou oslavenkyni. Vybranou gratulaci můžete poslat jen jako rychlou sms zprávu a nebo ho můžete napsat do papírového přání.

Milá Ilono, po roce jsou tady opět tvoje jmeniny a my ti k nim přejeme spoustu radost, zdraví, lásky, úspěchů a hlavně aby tě nikdy neopustila dobrá nálada. Krásný svátek ti přejí …
Naše milovaná Ilono, z celého srdce ti chceme popřát aby se ti dařilo jak v pracovním tak v osobním životě a hlavně aby se ti nikdy neztratil úsměv ze rtů. Nádherné jmeniny ti přejí …
Drahá Ilono, je to velká škoda, že ti dneska nemůžeme popřát osobně. Ale i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti jen ti nejlepší. Užij si dnešní jmeninový den!
Naše milovaná Ilono, po roce je tady zase tvůj významný den a my ti k němu chceme jako každý rok popřát spoustu lásky, zdraví a tay štěstí. Krásné jmeniny ti přejí …
Naše milá Ilono, za celou naši rodinu ti chceme k tvému svátku srdečně popřát lásku, zdraví, štěstí a hlavně spokojenost. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Milá Ilonko, přejeme ti aby sis tvůj dnešní svátek užila na maximum a oslavila ho tak jak se sluší a patří. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Krásné jmeniny ti přejí …
Naše drahá Ilono, máš dneska svátek a my ti k němu přejeme jen samé dobré lidi kolem tebe a aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání a tužby. Moc si užij dnešní jmeniny!
Milá Ilono, snad se ti dnešní sváteční oslava povede tak jak sis ji naplánovala a ty se budeš dneska jen bavit a užívat si den. Ze srdce ti přejeme ty nejbáječnější jmeniny!
Drahá Ilono, tento významný sváteční den je tady jen jednou za rok a proto chceme abys věděla jak nám na tobě záleží a máme tě moc rádi. Z celého srdce ti přejeme ty nejkrásnější jmeniny.
Milá Ilono, jmeniny jsou sice jen jednou za rok, ale my ti přejeme aby každý tvůj den byl jako svátek a ty ho prožila přesně tak, jak si to představovala. Užij si ten nejkrásnější jmeninový den!

Obrázkové gratulace k jmeninám

Blahopřání k svátku pro Ilonu může být i obrázkové. Obrázek můžete doplnit o text, ale není to potřeba. Tyhle obrázky se totiž k této příležitosti hodí výborně. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat.

Party kočka

GIF přání k svátku veselá kočka.
zdroj: giphy.com

Veselá oslava

GIF přání k jmeninám divoká oslava.
zdroj: giphy.com

Oslava s šampaňským

GIF blahopřání k jmeninám sprcha šampaňského.
zdroj: giphy.com

Oslavující kamarádky

GIF přání k svátku veselá oslava kamarádek.
zdroj: giphy.com

Všechno nejlepší!

GIF blahopřání k jmeninám borci v trenkách.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k jmeninám Ilonu rozhodně ohromí! Sice to zabere více času než poslat zprávu, ale o to lepší výsledek vás může těšit. Pokud to bude vaše premiéra tak se můžete pro inspiraci podívat na tohle krátké video. Jak budete mít hotovo tak nezapomeňte napsat básničku a nebo text.

Doufáme, že se budou Iloně přáníčka líbit a vy jí tento den uděláte hezčí a příjemnější. 

I krátká sms zpráva se počítá a vykouzlí úsměv na rtech.

Tak které z nich to bude?

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X