Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Zuzanu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 11. srpna a svátek slaví Zuzana. 

Máte nějakou ve svém okolí? Pošlete jí gratulaci! 

Hezké přání k svátku Zuzaně rozhodně udělá radost. 

Nevíte ale jako blahopřání by bylo to pravé? 

Podívejte se na naše básničky, texty o obrázky a načerpejte inspiraci. 

Všechna přání jsou navíc k dispozici zdarma, tak směle do toho.

Básničky k svátku pro Zuzanu

Kdo by neměl rád veršovaná blahopřání! Tyhle originální rýmy jsme navíc napsali přímo na míru pro Zuzanu a nenajdete je nikde jinde. Na vás bude jen vybrat které se vám líbí nejvíce a které by mohlo oslavenkyni udělat největší radost.

Dneska svátek slaví Zuzka, všude samá muzika, párty je to veliká! I my neseme ti dáreček, malinkatý domeček a v něm plno panenek, jako vzpomínku na krásné dětství plné princezen. Sladký svátek, Zuzi.
Co napsat ti v tento den? Možná, že máš svátek jen. Že není to den, jako každý jiný. Dnes každá Zuzka slaví, tak připíjíme na tvé zdraví. A k tomu svátku ti taky přejeme, ať jsou dny tvé jenom veselé, Zuzanko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Přece dneska nebudeš doma sama, když v kalendáři je jméno Zuzana. My to s tebou chceme pořádně oslavit, a celý večer se s tebou skvěle bavit. Zuzano, přejeme ti nádherné jmeniny!
Tahle básnička je jen pro tebe napsaná, svátek totiž dneska slaví naše milovaná Zuzana. Snad dneska prožiješ úžasný sváteční den, však ten je v roce jen jeden. Zuzanko, přejeme ti skvělé jmeniny!
Jmeniny dneska slaví Zuzanky, a jen k tobě letí moje myšlenky. K svátku ti přeju jen to nejlepší, a snad tě tahle krátká báseň potěší. Zuzano, moc ti gratuluji k tvému svátku.
To jsou mi ale skvělé novinky, svátek mají dneska všechny Zuzanky. Té mojí nejmilejší Zuzce chci lásku a pohodu přát, hlavně ať jsi spokojená pořád. Zuzko, užij si dnešní jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Verše se vám líbí, ale přijdou vám přece jen hodně formální? Pokud chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Zuzanu vtipné, veselé a aby se u něj zasmála tak budou tyhle básničky to pravé. Výborně se hodí obzvláště pokud je oslavenkyně veselá kopa co se ráda baví a slaví.

Bez Zuzany ani krok, uběhl zas rychlý rok. Opět svátek slavíme a společně se bavíme. Co vše jsme spolu prožili, tak přijmi naše gratulace, jen s tebou bude zase další rok plný legrace.
Slavit dneska budeme dokud nepadneš vyčerpaná, v kalendáři je totiž krásné jméno Zuzana. Taneční parket bude dneska patřit nám, tak ať už ji tu, přece tu nebudu tančit sám. Zuzi, přeju ti báječné jmeniny!
Když nemůžeme stavět sněhuláka, tak si dáme spolu aspoň pořádného panáka. Jmeniny má dneska naše milovaná Zuzana, už na ni v baru čekají všichni včetně barmana. Zuzko, přejeme ti báječné jmeniny!
Už máme všichni plné sklenky, a musíme se pořádně napít na zdraví naší Zuzanky. Slavit budeme dneska dlouho do noci, a ne že nám zase zmizíš před půlnocí. Zuzano, přejeme ti ten nejlepší svátek!
Dárková kytice ke svátku v šedém papíře.
zdroj: cchflorist.com

Klasická přání k svátku pro Zuzanu

Jste zastánci hezkých, milých, upřímných a jednoduchých svátečních gratulací? Na to jsme taky mysleli a sepsali jsme pro vás takových blahopřání hned několik. Navíc se vám krásně vejdou jak do zprávy, tak do papírového přáníčka.

Když jsme se dozvěděli, že dnes svátek máš. Ihned jsme dali poslat pro poštovního holuba, aby i naše přání k svátku přiletělo co nejdříve! Užij si pohodový sváteční den, Zuzi.
Každá Zuzka na Zemi, dnes svátek slaví. A my jsme za to rádi, že známe tu jedinou, opravdovou a naši. Gratulujeme Zuzanko, jsi náš poklad.
Zuzik, Zuzka, Zuzanka, jak krásné to je jméno. Jsme rádi, že jej vlastníš právě ty! Užij si dnešní jmeniny na maximum!
Zuzanko, ty naše okatá krásko, Víš, že dnes je tvé jméno v kalendáři? Svítí tam, jako ta nejjasnější hvězda. A přesně taková ty pro nás jsi! Jedinečná! Z celého srdce ti přejeme krásný svátek.
Není hezčího jména, než Zuzana, není krásnější duše, než té tvé, a není slunečnějšího dne, než toho, kdy svátek máš! Všechno nejlepší k tvým jmeninám, Zuzanko!
Kdyby sis mohla vybrat jméno, jaké by to bylo? Já bych ti rozhodně vybral Zuzanku. To nejkrásnější ze všech jmen a moc ti sluší. Miluji tě a gratuluji k dnešnímu svátku Zuzanek.
Říkal jsem si, co ti napíšu, ale protože mě nic nenapadlo, tak ti nic nepíšu. Jenom pravdu, a to že tě rád moc mám. A jsem rád, že jsi má Zuzana, která dnes svátek má.
Naše milovaná Zuzanko, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a my ti s celého srdce přejeme aby se ti vždy jen dařilo a ty byla spokojená, veselá a hlavně moc šťastná. Nádherný svátek ti přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

To co chcete nemusíte vyjádřit jen textem, ale můžete to povědět také obrázkem! Nemusíte je už nikde hledat, vybrali jsme pro vás ty obrázky, které se v tento den výborně hodí. Odeslání zvládnete ve dvou snadných krocích. Vybraný obrázek jenom zkopírujete a pošlete.

Užij si dnešní sváteční den!

GIF přání k svátku holka s konfetami.
zdroj: giphy.com

Nezapomeň to pořádně oslavit!

GIF přání k jmeninám žena nalévající šampaňské.
zdroj: giphy.com

Sváteční taneček pro tebe!

GIF blahopřání k jmeninám striptér v bílém.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti báječné jmeniny!

GIF blahopřání k svátku party kočka.
zdroj: giphy.com

Pořádně se dneska pobav!

GIF přání k svátku tančící ženy.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Pokud chcete aby bylo blahopřání k jmeninám pro Zuzanu opravdu speciální tak jí ho zkuste sami vyrobit. Tím jí rozhodně vyrazíte dech a bude na to ještě dlouho vzpomínat. V tomto krátkém videu najdete spoustu inspirace a návod jak na to. Do hotového přání pak už jen napíšete hezké věnování a dáreček k jmeninám je připravený.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Zuzce líbit?

Svátek máme jen jednou za rok, tak rozhodně stojí za to udělat tento den příjemnější.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X