Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Violu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 25. května a jmeniny má Viola. 

Máte ve svém okolí slečnu a nebo paní s tímto jménem? Popřejte jí! 

Milé přání k svátku Viole udělá radost. 

Zrovna vás ale nic nenapadá? 

Podívejte se na naše básničky, texty a veselé obrázky a vyberte si to pravé i vy! 

Všechna blahopřání jsou navíc zdarma ke stažení. Tak jdeme vybírat.

Básničky k svátku pro Violu

Rýmovaná přáníčka se líbí snad každému a s takovou gratulací určitě uděláte radost. Tyhle verše jsou navíc přímo na míru pro oslavenkyni a najdete je jenom u nás, stačí si jen vybrat.

Svátek dneska slaví Violy, tak si můžeš přát naprosto cokoli. My ti přejeme lásku, pohodu a spoustu radosti, a bys neměla nikdy žádné starosti. Violo, přejeme ti báječné jmeniny!
Jmeniny má dneska naše milovaná holka, v kalendáři vidím jméno Violka. Přejeme ti ať jsi spokojená a máš vždy úsměv na tváři, a vše co si přeješ se ti podaří. Violo, přejeme ti skvělý svátek!
Všechno nejlepší k svátku, Violo, dneska se bav a směj na celé kolo. Jmeniny jsou tady jen jednou v roce, tak si je užij tak, jako Vánoce. Přejeme ti nádherné jmeniny, Violko!
Jsou tady jmeniny naší Violky, my jí přejeme lásku, zdraví a nádherné chvilky. Ať je tvůj sváteční den plný radosti a úsměvů, a ty jsi spokojená, zamilovaná a stále je ti do zpěvu. Přejeme ti krásné jmeniny, Violo!
Violko, přejeme ti nádherné jmeniny, letí ti přáníčko od celé naší rodiny. Ať se ti splní vše, co si jen budeš přát, a tohle přáníčko tě bude u srdíčka hřát. Přejeme ti nádherné jmeniny, Violo!
Je tady den všech Violek, té nejlepší ze všech holek. Přeju ti lásku, pohodu a taky zdravíčko, a nesmíme zapomenout ani na štěstíčko. Violo, užij si dnešní svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Je Viola veselá kopa? Ráda se směje, oslavuje a baví? Tak to by se jí mohla líbit některá z těchto vtipných svátečních rýmovaček. Přáníčko můžete poslat jako sms zprávu a nebo jako vzkaz na jakékoliv sociální síti.

Koktejl už máš na stolku, dneska musíme pořádně oslavit naši Violku. Ale pozor, ať nemáš moc velkou hladinku, a ráno nemáš kocovinku. Přejeme ti skvělý svátek, Violo!
Svátek dneska mají svátek Violy, tak si dneska přilij rum do kofoly. Ale zase pozor, ať ho není celá sklenice, a tebe nepřepadne opice. Violo, přejeme ti báječné jmeniny!
Dneska budeme oslavovat naši Violu, tak to tu bude zase spousta alkoholu. Zase ale moc nepřeháněj sváteční oslavu, ať ráno nepotřebuješ prášek prášek na hlavu. Užij si dnešní jmeninový den, Violo!
Jsou tady jmeniny naší Violky, to bývají ty nejlepší večírky. Dáme si spolu na přípitek pár skleniček, a pak na parketě divoký taneček. Violo, užij si dnešní sváteční den!
Oslava svátku se skleničkou šampaňského v ruce.
zdroj:hauteweddings.com

Klasická přání k svátku pro Violu

Chcete, aby bylo blahopřání k jmeninám pro Violu milé, upřímné a tradiční? Přáníček, která potěší a zahřejí u srdíčka tady najdete spoustu. Můžete ho poslat v textové zprávě, ale nádherně bude vypadat také v papírovém blahopřání.

Milá Violo, tvé krásné jméno je dneska v kalendáři a proti ti chceme popřát spoustu lásky, zdraví, pohody a taky dobré nálady. Krásné jmeniny ti přejí …
Dneska je tady den všech Violek a my chceme té naší nejmilovanější popřát spoustu radosti, nádherných chvil a taky moře splněných přání. Báječný svátek ti přejí …
Naše milovaní Violo, ten rok utekl jako voda a máme tady opět tvoje jmeniny! Z celého srdce ti přejeme ať jsi stále veselá, spokojená a hlavně zdravá. Krásný svátek ti přejí …
Drahá Violo, kalendář mi dneska připomněl tvoje jméno a já ti chci popřát nádherné jmeniny! Hlavně spoustu lásky, zdraví a taky moře štěstí. S láskou …
Violko, na tvůj svátek bychom nezapomněli, to se nemusíš bát! Moc na tebe myslíme a chceme ti popřát jen to nejlepší! Krásné jmeniny ti přejí …
Drahá Violo, doufáme, že se ti dnešní sváteční den vydaří přesně tak, jak sis ho představovala a taky že budeš i nadále jen spokojená, veselá a usměvavá. Krásné jmeniny ti přejí …
Přejeme ti báječné jmeniny, Violo! Hlavně ať jsi spokojená, zdravá, šťastná a taky aby se ti vydařilo vše, co si v životě přeješ. Užij si dnešní sváteční den!
Naše nejmilovanější Violo! Doufáme, že si tento den užiješ a pořádně oslavíš! Tento den je tady jen jednou do roka a proto by ses měla jen bavit a všechny starosti hodit za hlavu. Báječné jmeniny ti přejí …

Chcete poslat láskyplný vzkaz vaší drahé polovičce? Z těchto krásných zamilovaných přáníček si jistě vyberete to pravé!

Obrázkové GIF gratulace

Nezaujala vás žádná z básniček, vtipů a nebo klasických blahopřání? Pak je tady ještě jedna možnost, a to pohyblivé GIF obrázky. Ke svátku se skvěle hodí a nemusíte k nim už nic psát, vše poví za vás. Odeslání je taky velmi snadné. Vybraný obrázek jen zkopírujete a pošlete.

Pořádně to dneska oslav, Violo!

GIF přání k svátku dvě oslavující ženy.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti báječné jmeniny, Violo!

GIF blahopřání k jmeninám žena poskakuje v konfetách.
zdroj: giphy.com

Violo, dneska si dej drink na oslavu!

GIF přání k jmeninám babička s vínem v ruce.
zdroj: giphy.com

Violo, ať dnešní oslava stojí za to!

GIF blahopřání k svátku oslavující holky s flaškou v ruce.
zdroj: giphy.com

Tak na tebe, Violo!

GIF přání k svátku přípitek s vínem.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Z takového přání k jmeninám Viola ztratí dech! Dáte jí tak totiž najevo, že vám na ní skutečně záleží a že je pro vás důležitá. Nemusíte se bát ani pokud jste ještě přáníčko nevyráběli. Je to velmi snadné, zábavné a můžete zapojit i děti. Pro inspiraci a návod jsme vám našli tohle krátké video. Pak už jen stačí doplnit krásné věnování a krásný dárek je hotový.

Doufáme, že se vám blahopřání k svátku pro Violu líbila a že tady vyberete to pravé i vy.

Tento významný den je tady jednou do roka, tak stojí za to udělat jí radost.

I kdyby to měla být jen rychlá textová zpráva.

Zajímavosti o jméně Viola

Tohle křestní jméno u nás nosí 115 žen a jedná se tak o 668. nejoblíbenější. Viola se objevuje také v podobě Violeta a nemá mužský protějšek. 

Jeho původ je v latině, je odvozen od latinského názvu květiny „viola”, které překládáme jako fialka. 

Jméno pojíme také s hudbou, kde viola je smyčcový hudební nástroj. 

Violu najdeme i ve slovenštině, v dánštině nebo srbochorvatštině, ale i angličtině či francouzštině. Portugalština a španělština vedle verze Viola užívá i variaci Violeta. Němčina jméno užívá jako Viola a Violette, stejně tak i ruština nebo italština. V Maďarsku je podobou je Ibolya, V Polsku pak Wioleta.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X