Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Oldřišku na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 6. srpna a svátek slaví Oldřiška.

Znáte nějakou milou slečnu nebo paní s tímto tradičním jménem? Popřejte jí!

Srdečné přání k svátku Oldřišce vykouzlí úsměv na rtech.

Nedokážete však přijít na to perfektní blahopřání? 

Nevěště hlavu a podívejte se na naše krásné básničky, klasická přáníčka a veselé GIF obrázky, ze kterých načerpáte plno inspirace.

Všechny gratulace jsou navíc zcela zdarma pro vaši potřebu.

Které z nich asi udělá oslavenkyni největší radost?

Klasická přání k svátku pro Oldřišku

Rozhodně neplatí, že by byly klasické a milé gratulace nudné. Tahle přáníčka jsou milá, upřímná a zahřejí u srdíčka. Můžete je poslat v textové zprávě a nebo ho napsat do papírového blahopřání, oboje bude mít jistě úspěch a Oldřiška vám věnuje vřelý úsměv!

Milovaná Olinko, ať už dnes dostaneš jakékoliv dary, nemohou se rovnat tomu, jakou lásku a radost dáváš každý den druhým. Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny. Pusu a gratulaci posílá …
Všechno nejlepší k jmeninám, Oldřiško! Děkuji ti, že jsi ta nejlepší kamarádka na světě. Jsi rok od roku krásnější! Moc si dnešek užij, mám tě moc ráda. S láskou tvá …
Milá Oldřiško, doufám, že máš překrásný svátek. Přeji ti, aby každý tvůj den byl naplněn spoustou lásky, smíchu, štěstí a nekonečné pohody. Ten nejkrásnější den ti srdečně přeje …
Naše nejmilejší Oldřiško, úsměv je tím nejlepším lékem na celý život. Krásná žena, jako jsi ty, nám vždy umí taková úsměv na tváři vykouzlit. Všechno nejlepší k svátku, užij si naplno svůj výjimečný den! S láskou …
Drahá Oli, z celého srdce ti přeji hodně lásky a radosti. Za všechno, co jsi s úsměvem na tváři obětovala pro svou rodinu. Snad tě za to život obdaří pohodou a dobrým zdravím. Překrásný svátek ti přeje …
Naše Oldřiško, přejeme ti, aby každý tvůj den byl naplněn spoustou lásky a smíchu. Nezapomínej, že jsme a budeme tu vždy pro tebe. Báječné jmeniny ti přejí …
Přání k svátku s orosenou bílou květinou.
pixabay.com

Přání pro babičku

Kdybyste se zeptali člověka na ulici, čím je pro něj jeho babička, jistě by vám odpověděl, že je oporou, sluníčkem, učitelkou a mnoho dalšího. A je to tak! Babičky jsou opravdovým pokladem každé rodiny. Ukažte té vaší, že vám na ní záleží, pomocí těchto krásných svátečních přáníček!

Má milovaná babi, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku. Jsi ta nejmilejší a nejhodnější žena, kterou znám! Užij si tento den s vědomím, že jsi mnou a každým, kdo tě zná, milovaná. Báječné jmeniny ti přeje …
Všechno nejlepší k jmeninám nejlepší babičce na světě! Když se cítím na dně, vždycky přesně víš, jak mě povzbudit. Doufám, že každý zážitek, který dnes prožiješ, ti udělá radost. Ty nejkrásnější jmeniny ti srdečně přeje …
Má milovaná babičko, všechno nejlepší k svátku! Ať ti zubní protéza zůstane v puse, až se zakousneš do toho nejsladšího zákusku a ať zítra tancuješ a nepotřebuješ výměnu kyčelního kloubu! Mám tě moc ráda a myslím na tebe. Krásný svátek ti přeje …
Nejdražší babičko, chtěla bych ti dnes popřát překrásné jmeniny. Doufám, že se v tento den cítíš výjimečně a taky si přeji, abys dostala všechno, co sis vždycky přála! Výjimečný den ti srdečně přeje …

Ať už si přejete popřát hezký den svému partnerovi, kamarádovi či kolegovi, naše přáníčka ke krásnému dni potěší skutečně kohokoliv!

Básničky k svátku pro Oldřišku

Rýmovaná přáníčka k svátku se hodí pro každou oslavenkyni, ať už je to vaše kamarádka, kolegyně, dcera nebo manželka. Najde se tady skutečně pro každou něco. Navíc tyhle verše nenajdete nikde jinde! Která básnička se vám líbí nejvíce?

Že máš svátek, Oldřiško, dneska, je to vskutku událost hezká. Tak si to dnes naplno užívej, přejeme ti z lásky jen to nej. Všechno nejlepší k svátku!
Od všeho aspoň maličko přejeme ti ty naše sluníčko, abys šťastná vždycky byla, a svátek si moc užila. Máme tě moc rádi a přejeme ti nádherný den, Oldřiško!
Kalendář mi připomněl, na co jsem tak trochu zapomněl. Všechno nejlepší k svátku, ať život máš tvou vysněnou pohádku. Moc se za zpoždění omlouvám, hrozně moc rád tě totiž mám. Oli, přeji ti ten nejkrásnější den!
Všechno nejlepší, Oldřiško, k svátku, ať ve všem tom zmatku chvilku si i na sebe najdeš, a na dortík do kavárny si zajdeš. Oli, moc si užij své dnešní jmeniny!
Užij si moc dnešní svátek, se vším, co se tak přává, snad budeš šťastná bez servítek, buď vždycky veselá a zdravá. Všechno nejlepší k svátku, Oldřiško!
Oldřiško, ty můj miláčku, pusinku ti posílám doprostřed tvého sladkého čumáčku, protože tě moc rád mám. Přeji ti z lásky všechno nejlepší k jmeninám!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Klasika, formálnost nejsou ta slova, která by vystihovala perfektní přání k jmeninám Oldřišce? V tom případě by se vám mohly líbit tyhle básničky plné vtipu, radosti a oslav! Oslavenkyně bude mít radost, že jste si na ni vzpomněli a ještě k tomu ji rozveselíte.

Ty potvoro – kalendáři, jeden lháři… Svátek Oldřišky jsi mi zamlčel, a já málem popřát zapomněl. Oldřiško, přeji ti ty nejkrásnější jmeniny!
Oldřiška má svátek dneska, no to ale pecka! Už aby jsme oslavu šli připravit, ať to s tebou můžeme pořádně oslavit. Přejeme ti famózní svátek!
Dneska budeme ve veselém stavu, protože už teď máme sváteční náladu. Užijeme si vskutku krásné jmeniny, holky naší milý a jediný! Olinko, přejeme ti fantastický den.
Dneska pořádně slavit budem, víno a pivečko potečou proudem. Už nám chystáme naleštěné sklenice, snad se nám nad ránem vyhne opice. Všechno nejlepší k tvému svátku, Oldřiško!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Dalším krásným způsobem, jak popřát Oldřišce k dnešnímu svátku, jsou obrázky! Uvidíte sami, že jedinečnost takové gratulace oslavenkyně ocení a udělá jí velkou radost. Vybrali jsme pro vás ty obrázky, které se k této příležitosti hodí výborně. Oživte své dnešní přáníčko nevídaným způsobem!

GIF přání k svátku se srdci a deštníkem.
tenor.com
GIF gratulace k jmeninám s vesele tančící kočkou.
tenor.com
GIF přání k svátku s ženou a láhvemi alkoholu.
giphy.com
GIF gratulace k jmeninám s usmívajícím se králíkem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

To nejkrásnější blahopřání tohoto článku jsme si nechali na konec. Je to blahopřání, které Oldřišce ukáže, že vám na ní opravdu záleží. Ano, jedná se o vlastnoručně vyrobená přáníčka! Nemusíte se bát, není to nic složitého a zvládne to každý. Kdyby se vám hodila trocha inspirace tak se podívejte na tohle krátké video, které vás navede krok za krokem. Do hotového přání už jen stačí napsat vaše věnování a máte hotovo!

Zajímavosti o jméně Oldřiška

Oldřiška je jemným, měkkým a pozitivním jménem pro skutečnou ženu. 

Nositelka by měla být citlivá, něžná a příjemná, takový je i charakter jejího jména.

Vychází ze staroněmeckých slov “uodalo” s významem “dědičný statek” a “reich” s významem “bohatý”. 

Jméno Oldřiška tak znamená „bohatá dědičnými statky”, „bohatá dědička”.

Domáckými podobami jména jsou Ola, Olina, Olinka, Olča, Olda, Olouš, Oloušek, Oluše aj.

Jménem se v České republice může pyšnit 4542 žen!

Zápis do historie můžeme připisovat české spisovatelce Oldřišce Ciprové nebo atletce Oldřišce Marešové. 

V současnosti jméno nosí i módní stylistka a choreografka Oldřiška Křížová.

Doufáme, že čtení našeho článku obohatilo vaši kreativitu a pomohlo vám vytrořit to perfektní blahopřání k jmeninám Oldřišky.

Svátek je výjimečná událost, proto se nesmíme držet zpátky s oslavami!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X