Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Denisu na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 11. září a svátek má Denisa. 

Máte nějakou ve svém okolí a chcete jí popřát? 

Dali jsme dohromady tahle přání k svátku pro Denisu!

Můžeme vybírat z básniček, jednoduchých textů a nebo veselých obrázků. 

Kterým přáním dneska uděláte radost?

Básničky k svátku pro Denisu

Verše potěší snad každého a tyhle jsou navíc napsány přímo pro Denisu a nenajdete je nikde jinde. Můžeme je poslat ve zprávě a nebo vepsané do papírového blahopřání.

Když je svátek naší Denisy, posíláme tyhle veršované dopisy. Přejeme ti hlavně to zdravíčko, užij si dnešní svátek, holčičko. Denisko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Víte jaký den je zrovna dneska? Svátek slaví naše Deniska! Snad vydaří se ti dnešní oslava, a dostane se k tobě tahle zpráva. Užij si dnešní svátek, Deniso!
Měl bych dneska koupit narcisy, když je dneska svátek naší Denisy. Místo toho posílám ti tuhle básničku, snad bude se ti líbit aspoň trošičku. Přeju ti nádherný svátek, Deniso!
Naše milá, ty máš dneska jmeniny, to jsou ale skvělé noviny! To nejlepší ti přeje celá naše rodina, snad se ti vyvede sváteční hostina. Deniso, přejeme ti krásný svátek!
Ne to nejsou žádné rolničky, to už v dálce cinkají skleničky. Deniska dneska svátek slaví, a my jí přejeme hlavně zdraví. Milá Deniso, užij si dnešní jmeniny!
Svátek dneska slaví naše kočička, všeho nech, práce počká! Dnešní den by sis měla užívat, a jen ty hezké věci prožívat! Deniso, užij si dnešní jmeniny!
Užij si dnešek tak jak sis ho vysnila, chceme aby dobře ses cítila. Taky ti přejeme spoustu zdraví a lásky, a k tomu posíláme pusu na vlásky. Užij si dnešní jmeniny, Deniso!
Posíláme ti k svátku tohle přáníčko, snad bude se ti líbit aspoň maličko. Ať máš stále dobrou náladu, a gratulací dostaneš hromadu. Přejeme ti nádherné jmeniny, Deniso!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Blahopřání k svátku pro Denisu může být i veselé. Je to vaše kamarádka co se ráda směje a nezkazí žádnou legraci? Tak jí vyberte jeden z těchto vtipných veršů a udělejte jí tento den hezčí a hlavně veselejší.

Nachystejte na baru whisky, když je ten svátek naší Denisky. Nedáme si jen jednu skleničku, ale klidně celou lahvičku. Denisko, užij si dnešní jmeniny!
Dneska slaví Deniska naše jediná, to zase bude prázdných lahví od vína. Kocovina nás jistě nemine, ale oslavit to s tebou přece musíme. Deniso, přejeme ti nádherné jmeniny!
Zase je tady ten den v roce, zase to oslavíme spolu divoce. Už se na tebe moc těšíme, a celý den na tebe moc myslíme. Denisko, užij si dnešní svátek!
Když jsou jmeniny naší krásky, užijeme si to všichni královsky. Tančit budeme spolu až do rána, tak už přijď a nedělej drama. Přejeme ti nádherné jmeniny, Denisko!
Dárková kytice v krabici k svátku.
zdroj: onemillionflowers.ru

Klasické přání k svátku

Myslíte, že by oslavenkyně více než verše ocenila spíše text psaný od srdce? V tom případě by mohly být tyhle blahopřání k jmeninám pro Denisu být tou pravou volbou.

Naše milá Deniso, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti k nim přejeme aby se ti ve všem dařilo a byla jsi v životě moc spokojená a šťastná. To vše ti srdečně přejí …
Drahá Deniso, za celou naši rodinu ti přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody a taky zdraví. Taky doufáme, že si dnešní den moc užiješ. To vše ti přejí …
Milá Denisko, v kalendáři na nás dneska vyskočilo tvoje jméno a my ti chceme z celého srdce popřát jen to nejlepší. Buď hlavně moc spokojená, šťastná a veselá tak jako jsi teď. Užij si dnešní svátek jak to jen půjde!
Naše milá Deniso, sice ti nemůžeme dneska popřát osobně, ale to neznamená, že na tebe nemyslíme. Přejeme ti na dálku spoustu lásky, štěstí,zdraví, spokojenosti a splněných přání. Přejeme ti nádherný svátek!
Deniso, nezapomeň, že tento den je jen jednou za rok a proto by sis ho měla užít na maximum. Přejeme ti aby se ti tvůj svátek vydařil tak, jak sis to představovala. Užij si dnešní jmeniny!
A hele kdo dneska slaví svátek, je to naše Deniska! Moc na tebe stále myslíme a přejeme ti k dnešním jmeninám aby se ti splnilo každé tvoje přání a ty byla v životě stále jen spokojená a veselá. Krásný svátek ti přejí …
Drahá Deniso, chceme ti z celého srdce popřát aby se ti dařilo jak v osobním, tak i pracovním životě a aby ti nikdy nezmizel úsměv z tvé tváře. To vše a mnohem více ti srdečně přejí …
Denisko, posíláme ti tohle jmeninové přáníčko a přejeme ti spoustu lásky, zdraví, štěstí, pohody a hlavně dobré nálady nejen dneska, ale úplně každý den. Pořádně si užij dnešní svátek.

Vtipné obrázkové gratulace

Už dávno neplatí že blahopřání k svátku musí být nutně text a tyhle veselé obrázky jsou toho důkazem. Stačí si jen vybrat který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat.

GIF přání k svátku dvě lahve vína.
zdroj: tenor.com
GIF blahopřání k jmeninám žena s vínem.
zdroj: tenor.com
GIF přání k svátku slavící holka.
zdroj: tenor.com
GIF přání k jmeninám zajdové s konfetami.
zdroj: tenor.com
GIF gratulace k jmeninám party kočka.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená blahopřání

Možná si říkáte, že nejste kreativní a nebo že tohle není nic pro vás. Dejte tomu šanci a zkuste to. Budete mít jistotu, že tohle přání k svátku Denise nikdo nedá a jistě ji tím ohromíte. Našli jsme pro vás video návod ve kterém najdete spoustu inspirace. Do hotového přání pak už jen stačí napsat text či básničku co se vám bude líbit nejvíce.

Které blahopřání k svátku pro Denisu s vám líbilo nejvíce? 

Ať se rozhodnete jakkoliv, tak nejdůležitější je přece to, že ni myslíte a máte ji rádi. 

Jmeniny máme přece jen jednou za rok, tak proč tento den neudělat hezčí milým přáním? 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X