Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Tondu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 13. června a v kalendáři je jméno Antonín. 

Pokud nějakého znáte, tak mu určitě popřejte! 

Milé přání k svátku Antonínovi zvedne náladu. 

A že vás zrovna nic nenapadá? Ani nemusí, spoustu nádherných blahopřání jsme napsali za vás. 

Můžete vybírat z tradičních textů, veselých obrázků a nebo básniček. 

Všechna přání jsou navíc volně ke stažení, tak jdeme na to!

Básničky k svátku pro Antonína

S takovým blahopřáním uděláte radost snad každému oslavenci! Rýmovaná přání se řadí po dlouhé roky mezi ta nejoblíbenější přáníčka vůbec a to naprostým právem. Tyhle verše jsou navíc přímo na míru pro oslavence. Na vás už jen bude vybrat ten, který v tento den chcete udělat radost.

To je ale skvělá novina, jsou tady jmeniny našeho Antonína. My mu jen to nejlepší chceme v tento den přát, snad ho bude tohle blahopřání u srdce hřát. Tondo, užij si dnešní sváteční den!
Je tady svátek našeho úžasného Antonína, jen to nejlepší mu ze srdce přeje celá rodina. Hlavně spoustu lásku, pohody a taky radosti, a vůbec žádné starosti. Přejeme ti skvělé jmeniny, Tondo!
Kalendář nám dneska připomíná, že je tady svátek našeho Antonína. Proto už k němu letí tohle milé přáníčko, tak snad mu udělá radost aspoň maličko. Toníku, přejeme ti báječné jmeniny!
Dneska na tebe doma čeká sváteční hostina, jsou přece jmeniny našeho milého Antonína. Zatím posíláme jen tohle virtuální přáníčko, snad tě rozveselí aspoň maličko. Tondo, přejeme ti nádherný svátek!
Jsou tady tvé jmeniny, milý Toníku, užívej si dneska každého okamžiku. K tomu přejeme ti ať jsi stále veselý a slouží ti zdraví, a taky ať se tento významný den pořádně oslaví. Antoníne, užij si dnešní sváteční den!
V dáli už slyším cinkot skleniček, svátek dneska má náš milovaný Toníček. My mu od srdíčka jen to dobře přejeme, a k jmeninám mu moc gratulujeme. Tondo, už se těšíme, až si s tebou připijeme na tvé zdraví!

Veselé rýmy k jmeninám

Myslíte, že by dal Tonda přednost spíše něčemu veselejšímu? Takovému přání, které ho v tento den jak pobaví, tak potěší? Tak přesně tohle by se vám mohlo poradit s našimi vtipnými rýmy. Pokud k tomu přidáte ještě pozvání na pivo a nebo skleničku něčeho dobrého, tak bude vaše gratulace dokonalá!

Jsou tady jmeniny našeho Antonína, tak to rozhodně nebude oslava nevinná. V osm se sejdeme v našem podniku, a pak už budeš mít celou noc vodku na jazyku. Tondo, přejeme ti báječný svátek!
Dneska zase padne spousta vína, to jinak nejde, když jsou jmeniny našeho Antonína. Ale zase pozor, ať se neopiješ jako vždycky, a nevypadáš pak moc komicky. Toníku, dneska to pořádně roztočíme a oslavíme!
Svátek má dneska náš skvělý Tonda, tak to zase bude do rána zábava a sranda. Tak večer do sebe budeme spolu panáky klopit, ale jen tak lehce, nechceme se přece moc opít. Přejeme ti úžasné jmeniny, Tondo!
Na nás bude dneska první runda, svátek má totiž náš kámoš Tonda, Ale musí to být pořádně a do dna, dneska je totiž situace příhodná. Toníku, přejeme ti skvělou jmeninovou oslavu!
Skupinka oslavujících lidí v dešti barevných konfet.
zdroj:stocksy.com

Klasická přání k svátku pro Antonína

Ne každému sedí básničky či vtipy a spousta oslavenců dává přednost jednoduchosti a klasice. Sedí tohle i na vašeho Tondu? Takových blahopřání tady najdete spoustu, stačí si jen vybrat to, které se vám líbí nejvíce. Nádherně vypadají v papírovém blahopřání, ale radost udělá i rychlá textová zpráva.

Milý Tondo, ten rok utekl jako voda a jsou tady opět tvoje jmeniny. My ti k nim chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, zdraví, pohody a taky aby tě nikdy neopustila dobrý nálada. Báječný svátek ti přejí …
Drahý Antoníne, sice ti dneska k tvému svátku nemůžu popřát osobně, ale i tak doufám, že si tento den pořádně užiješ a oslavíš ho s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Až se zase setkáme, tak si spolu připijem na tvé zdraví. Nádherný jmeninový den ti přeje …
Všechno nejlepší k svátku, Antoníne! Hlavně spoustu radosti, rodinné pohody, skvělých zážitků a taky moře nádherných okamžiků. Skvělý svátek ti přejí …
Antoníne, kalendář mi právě připomíná tvé jméno a tak ti chci popřát mnoho úspěchů jak v osobním, tak pracovním životě, spoustu lásky, zdraví a taky štěstí. Pořádně si užij dnešní jmeniny!
Tondo, vím moc dobře, že na nějaké velké proslovy moc nejsi, a tak ti přeju prostě jen to nejlepší k tvému dnešnímu svátku! Užij si tento významný den!
Je tady den všech Antonínů a to znamená jediné, pořádnou sváteční oslavu! Za celou naši rodinu ti chceme popřát jen to dobré a taky aby se ti vždy ve všem dařilo. Nádherné Janiny ti srdečně přejí …
Náš milý Toníku, je tady den tvých jmenin a my ti k nim chceme co nejsrdečněji popřát spoustu lásky, pevné zdraví, překrásné okamžiky a taky aby se ti splnilo vše, po čem toužíš. Báječný svátek ti přejí …
Drahý Tondo, dneska je tady tvůj sváteční den, tak by ses měl jen bavit, radovat se a užívat si života. Přejeme ti aby ses měl pořád výborně a aby ses stále jen usmíval od ucha k uchu. Tak jako to děláš teď. Úžasné jmeniny ti přejí …

Blíží se narozeninový den někoho blízkého? S milou gratulací můžete tento den udělat ještě výjimečnější! Nádherných narozeninový  blahopřání u nás najdete celou řadu, stačí si vybrat.

Obrázkové GIF gratulace pro Tondu

Nezaujala vás žádná z básniček a klasické přání taky nebude to pravé? Hledáte něco trochu jiného? Blahopřání k svátku pro Antonína může být i obrázkové! Našli jsme pro vás ty GIFy, které se v tento den skvěle hodí a vy je nemusíte už nikde hledat. Odeslání zvládnete během pár vteřin. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat.

Pořádně to dneska oslav, Tondo!

GIF přání k svátku oslavujících pár na mejdanu.
zdroj:giphy.com

Dneska si dej aspoň jedno na oslavu!

GIF přání k svátku borec s plechovkami s pivem v ruce.
zdroj:giphy.com

Tak na tebe, Antoníne!

GIF přání k jmeninám pán s velkým koktejlem v ruce.
zdroj:giphy.com

Tondo, už ti letá pusa k svátku!

GIF blahopřání k svátku pusa od bílé kočky.
zdroj:giphy.com

Přejeme ti úžasné jmeniny, Tondo!

GIF přání k jmeninám borec s party čepicí na hlavě.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Antonína určitě ohromí. Když mu totiž dárek vyrobíte sami doma, tak mu bude hned jasné, jak je pro vás důležitý a jedinečný. Zabere vám to sice o něco více času, než jen poslat rychlou sms zprávu, ale zase o to větší radost můžete udělat. Není třeba se obávat, není na tom nic složitého a zvládne to i naprostý začátečník. Pro inspiraci a návod jsme pro vás našli tohle krátké video. Pak už jen stačí doplnit vaše srdečné blahopřání a krásná dárek je na světě.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Antonínovi líbit a že vy mu tento významný den uděláte hezčí a příjemnější. Svátek máme jen jednou v roce, tak oslavenci pošlete alespoň sms zprávu aby viděl, že na něho myslíte.

Zajímavosti o jméně Antonín

Tohle populární jméno u nás nosí 53 794 mužů a tím se dostává na 27. příčku oblíbenosti. 

Antonín je jménem známým již dob řecko-římských. Jedná se o českou odvozeninu původního jména Antonius, kterým byli nazýváni příslušníci patricijského rodu Antoniů. Doslovně se Antonius překládá jako „patřící Antoniovi“. Z latiny se jméno Antonín může významově přeložit jako „přední“ a nebo „vynikající“. 

Nositelů jména Antonín je mnoho, najdeme je v české historii i současnosti, jazykové variace jména najdeme po celém světě. V České republice jméno nosí fotbalista Antonín Panenka, malíř Antonín Slavíček či hudební skladatel Antonín Dvořák. Jméno používal také ruský spisovatel Anton Pavlovič Čechov nebo francouzský spisovatel a letec Antoine de Saint-Exupéry. Itálie se může pochlubit proslulým hudebním skladatelem jménem Antonio Vivaldi. Významné nositele najdeme i mezi herci, a to Antonio Banderas a nebo Anthony Hopkins.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X