Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Luisu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 19. srpna a svátek slaví Luisa.

Rádi byste jí v její mimořádný den udělali velkou radost?

Proto jsme dali dohromady takhle přání k svátku Luise, které vykouzlí úsměv na rtech.

Můžete tedy vybírat z láskyplných gratulací, vtipných básniček a dokonce animovaných obrázků, které byly vytvořeny pouze pro vaši oslavenkyni.

Všechna přání jsou navíc zcela zdarma, tak schválně, které ji potěší nejvíce!

Hurá do vybírání!

Klasická přání k svátku pro Luisu

Zde naleznete texty psané od srdce, které se hodí pro babičku, maminku, sestru… jednoduše pro každého! Pokud právě takové přání dnes hledáte, mohly by být naše tipy tou nejlepší volbou. Potěšte vaši oblíbenou oslavenkyni ještě dnes!

Milovaná Luisičko, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku! Nechej starosti za sebou a jdi vstříc budoucnosti. Těšíme se na další rok, kdy se staneš tím, kým chceš být, a budeš tam, kde chceš být. Jmeninové přáníčko ti dnes posílá …
Má nejdražší Luiso, moc dobře vím, že máš potenciál překonat všechny překážky na světě, proto nikdy neztrácej naději a nepřestávej zářit. Přeji ti všechno nejlepší k svátku a doufám, že si dnešek náležitě užiješ. S láskou …
Luiso, jsi obrovskou inspirací pro každého, kdo tě zná! Doufám, že máš vzrušující jmeniny a skutečně skvělý život. Užij si dnešek přesně tak, jak sis ho vysnila. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Naše milá Luiso, je nespočet lidí, kteří se usmívají, když slyší tvé jméno. Svou štědrostí jsi se dotkla tolika srdcí, a proto ti k tvým jmeninám přeji, aby se k tobě lidé chovali stejně laskavě jako ty k ostatním. Úžasný svátek ti přeje …
Luisičko, přeji ti všechno nejlepší k jmeninám jako kamarádce, která mi vždycky dává bezpodmínečnou lásku a podporu! Jsem si toho nesmírně vděčná a jsem ráda, že tě mám. Přáníčko ti s radostí posílá …
Má milovaná Luiso, všechno se dá rozdělit, ale ne moje láska k tobě. Jsi mé všechno a je mým cílem, aby jsi byla se mnou vždycky šťastná. Přeji ti všechno nejlepší k jmeninám, moje zlatíčko! S láskou …
Přání k svátku s dívkou na louce.
pixabay.com

Přání pro tchýni

Přes všechny pověry a vtípky věříme, že tchýně jsou perfektními ženami, stejně jako maminky či babičky. Přece si také zaslouží krásné přáníčko, a proto jsme napsali tyto texty, které by se vám mohly hodit. Který vás oslovil nejvíce?

Dnes přeji všechno nejlepší k jmeninám mé úžasné tchýni! Přeji ti všechny poklady světa a doufám, že štěstí a radost nikdy neopustí tvé okolí. Báječné jmeniny ti ze srdce přeje …
Milá tchýně, k tvému svátku ti přeji hodně zdraví, pohody a štěstí. Doufám, že si tento den náležitě užiješ. Všechno nejlepší ti s úsměvem přeje …
Mám skutečné štěstí, že jsem našla druhou z mých životních maminek. Děkuji ti, že mě miluješ jako své vlastní dítě a nikdy nezapomenu jedinou naši vzpomínku. Všechno nejlepší k svátku nejlepší tchýni na světě přeje …
Nejdražší tchyně, v den tvého svátku bychom ti rádi připomněli, jak moc si tě vážíme. Děkujeme ti, že jsi byla vždy tak laskavá a ohleduplná. Snad tě životem budou provázet jen ty nejkrásnější zážitky. Přáníčko k svátku s láskou posílají …

I maličkosti dokážou vskutku potěšit. Vykouzlete vašim blízkým úsměv na tváři s přáníčky pro krásný den!

Básničky k svátku pro Luisičku

Verše potěší snad každého a tyhle jsou navíc napsány přímo pro vaši Luisu a zaručujeme vám, že je nenajdete nikde jinde. Můžete je poslat v klasické zprávě s hezkým obrázkem a nebo vepsané do vyrobeného papírového blahopřání.

Dneska slaví naše milovaná kočička, ano správně, je to Luisička! Že máš dnes svátek, to my jsme rádi, že můžeme s tebou slavit. Vždycky budeme tví kamarádi, jestli tě nepřestaneme bavit Luiso, užij si dnešek přesně podle tvých snů!
S dárky dostávám nákupní horečku, když blíží se den slavící Luisičku. Mám v tom zmatek, už jsem ti chtěl popřát krásné narozeniny, ale ty máš svátek- to zase není tak moc jiný. Užij si to úplně stejně, měj se prostě nádherně, Všechno nejlepší a mnoho zdraví, Luiso!
Žena skutečně velkorysá, hrdě nosící jméno Luisa, má dnes své jmeniny, proto posíláme přání jediný: Užij si to dnes vesele, štěstí, zdraví a tak dále. Luisičko, snad budeš mít ty nejkrásnější jmeniny!
Sejde se na oslavu celá smečka, když má svátek nejmilejší Luisička! Tvoje jméno dneska slaví, tak ať to tebe i další baví. Přejeme luxusní oslavu, ať zažiješ velikou slávu. Luiso, s láskou ti přejeme báječný svátek!
Každý dárek, který dnes dostaneš, ať pro tebe úsměv znamená, a ty celý den šťastná jseš, pohádkovým svátkem mámená. Luiso, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Měj se dobře a naprosto skvěle, starosti hoď za hlavu vesele, a žij podle svých barevných představ. Tvůj svátek moc krásně oslav. Luisičko, přejeme ti jen ti nejlepší na světě!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Blahopřání k svátku pro Luisu může být i veselé. Je to vaše kamarádka co se ráda směje a nezkazí žádnou legraci? Tak jí vyberte jeden z těchto vtipných veršů a udělejte jí tento den hezčí a hlavně veselejší.

Dneska slaví Luisička naše jediná, to zase bude prázdných lahví od vína. Kocovina nás jistě nemine, ale oslavit to s tebou přece musíme. Luiso, přejeme ti nádherné jmeniny!
Nachystejte na baru whisky, když je ten svátek naší kočky. Nedáme si jen jednu skleničku, ale klidně celou lahvičku. Luisičko, užij si naplno tvé dnešní jmeniny!
Zase je tady ten den v roce, zase to oslavíme spolu divoce. Už se na tebe moc těšíme, a celý den na tebe moc myslíme. Luiso, užij si tvůj dnešní svátek!
Když jsou jmeniny naší krásky, užijeme si to všichni královsky. Tančit budeme spolu až do rána, tak už přijď a nedělej drama. Přejeme ti nádherné jmeniny, Luiso!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Už dávno neplatí že blahopřání k svátku musí být nudný a obyčejný text, který jsme každý za život dostali již nespočetněkrát. Tyhle veselé animované obrázky jsou toho důkazem. Stačí si jen vybrat, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat tohle skutečně originální přáníčko!

GIF přáníčko k svátku s kočičkou a konfety.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku s barevnými balonky.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku s oslavující holčičkou.
giphy.com
GIF přáníčko k svátku s medvědem zasypanými srdci.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Možná si říkáte, že nejste dostatečně kreativní, a nebo že výroba přáníček není nic pro vás. Dejte tomu dnes šanci a zkuste to. Budete mít jistotu, že stejné přání k jmeninám Luise rozhodně nikdo nedá a jistě ji tím ohromíte. Našli jsme pro vás video návod, ve kterém najdete spoustu inspirace. Do hotového přání pak už jen stačí napsat text či básničku co se vám bude líbit nejvíce a můžete jít gratulovat!

Zajímavosti o jméně Luisa

Luisa je ženské křestní jméno německého původu.

Pochází z germánského slova Hlutwig, které lze významově vyložit jako slavný bojovník respektive slavná bojovnice

Do českého jazyka se jméno dostalo z francouzštiny.

Domáckými variantami jsou Lujzinka, Lujzička, Lujzina, Lujzka, Lu, Lujzi apod.

V České republice se jméno pyšní 422 nositelkami.

Mezi významné nositelky patří na prvním místě herečky. Do historie se zapsaly například z Ameriky Louise Dresser, Louise Fletcher nebo Louise Lasser.

Z Británie jméno nosí herečky Louise Goodall a Louise Harrison.

Doufáme, že se budou naše blahopřání k jmeninám Luise líbit a vy jí tento významný den uděláte příjemnější. 

Svátek je přece mimořádná událost, proto stojí za to dělat si navzájem radost!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X