17 lákavých pozvání na sraz třídy na jednom místě! Pozvěte své spolužáky jedinečným způsobem

Hledáte textové a obrázkové vzory pozvánky na třídní sraz? 

Nevíte, co by mělo takové pozvání obsahovat?

Nebojte se! Se vším vám pomohou následující tipy, díky nimž vytvoříte pozvánku, na kterou nebude možné říct: “Nezúčastním se.” 

Jak vytvořit pozvánku na třídní setkání

Dostali jste na starost naplánovat třídní sraz a nevíte, jak na to? 

V minulosti byly třídní srazy o tom, že jste se dověděli, jak se mají ostatní. Dnes, v době sociálních médií, o všech víte téměř všechno. 

Jak tedy nalákat případné hosty, aby přišli a prožili znovu ty dobré časy a úžasně se na třídním srazu pobavili? 

Pusťte se do čtení a řiďte se následujícími kroky!

Oslovení: Svou pozvánku adresujte spolužákům (třídě) obecně. Ušetříte tak čas, který byste museli věnovat personalizaci každé jednotlivé pozvánky. Obecné oslovení a následující text vám umožní vytisknout hromadné množství pozvánek místo toho, abyste měnili jednotlivá jména a tiskli pozvánky po jedné. 

Možností také je poslat pozvánku e-mailem. V takovém případě do pozvánky přidejte žádost, aby vám příjemce potvrdili, že e-mail dostali. V případě, že byste od nich nedostali zpětnou vazbu, za několik dní pošlete e-mailovou pozvánku znovu. 


Příběh: Svou pozvánku můžete uvést nějakou vtipnou příhodou, která se vaší třídě stala, nebo vtipnou větou, která čtenáře upoutá. To může povzbudit někoho, kdo o účast ve skutečnosti nemá příliš velký zájem, aby o návštěvě školní akce vůbec uvažoval. 


Praktické informace: Do svého textu uveďte datum konání akce, čas, kdy se mají hosté dostavit a místo, kde se sraz uskuteční. Do pozvánky můžete přidat také mapku místa konání nebo GPS souřadnice, čímž případným hostům usnadníte cestu na sraz. V neposlední řadě přidejte datum, do kdy mají příjemci odpovědět, zda se akce zúčastní nebo ne.


Šíření informací: Požádejte spolužáky, aby vám pomohli oslovit další osoby, které se vám osobně nepodařilo najít. Požádejte o sdílení pozvánky – rozšíříte tak informace o srazu, což může zvýšit návštěvnost školní akce.


Webové stránky a Facebook: Facebook nabízí možnost vytváření událostí, kde můžete pozvánku na školní akci vytvořit rychle, jednoduše a zdarma. V dnešní době má Facebook skoro každý, proto není na škodu uvažovat o této variantě. Pokud máte čas a možnosti, můžete vytvořit takzvané mikrostránky, které budou obsahovat všechny potřebné informace o vámi pořádaném třídním srazu. 


Podpis: Na pozvánku uveďte své jméno, aby příjemci věděli, kdo sraz pořádá. Pokud jste žena a vdala jste se, uveďte do pozvánky také své dívčí jméno, aby případní hosté věděli, kým jsou na setkání zváni.


Posíláte pozvánku elektronicky? Přidejte ke své zprávě vtipnou písničku o třídním srazu a pobavte své spolužáky! 

Textové pozvánky na sraz spolužáků ke stažení

Nevíte si rady s textem do své pozvánky? Nevadí! 

Použijte některý z těch níže uvedených!

Nezapomeňte ke svému textu přidat místo, datum a čas setkání a také termín, do kdy se mají příjemci vyjádřit ke své účasti.

Vzpomínky, které přátelé vytvořili, zanechává čas v paměti, ale nemůže je nikdy vymazat. Každá vzpomínka na sdílené přátelství, byť jen na krátký čas, je pokladem, jako slunce a teplo v našem životě, jako chladný vánek ve vlhkém dni, jako déšť osvěžující zemi.
Vzpomínky jsou poklady, které uchováváme uzamčené hluboko ve skladišti naší duše, aby nás hřály u srdce, když jsme osamělí. Připojte se, prosím, k našemu třídnímu srazu!
Život nám dává krátké okamžiky s druhým člověkem, ale někdy, v těchto krátkých okamžicích, získáme vzpomínky, které přetrvají celý život. Nezapomeňte se zúčastnit toho nejlepšího třídního srazu!
Nepamatujeme si dny, ale okamžiky. Zavzpomínat se starými přáteli, příležitost podělit se o vzpomínky a znovu si zahrát naše písničky. Nezapomeňte potvrdit svou účast na školním setkání!
Když vzpomínáme na minulost, obvykle zjistíme, že jsou to ty nejjednodušší věci – ne velké příležitosti – které při zpětném pohledu vyvolávají největší záři štěstí.
Vždycky pamatujte na to, abyste v životě zpomalili. Žijte, dýchejte a učte se. Rozhlédněte se kolem sebe, kdykoliv máte čas, a nikdy nezapomeňte na všechno a na každého člověka, který má ve vašem srdci i to nejmenší místo.
Šťastná vzpomínka je skrýš pro nezapomenutelné poklady. Nepočítej roky… počítej vzpomínky. Připomínej si je, jak často chceš. Šťastná vzpomínka nikdy neomrzí. Pojďme si na letošním srazu vytvořit další!
Pokud si na mě vzpomínáte, znamená to, že jste si s sebou odnesli něco z toho, kdo jsem, že jsem na vás zanechal/a nějakou stopu. Nenechte si ujít toto výjimečné třídní setkání a spojte se s minulostí, přítomností a budoucností!
Noví přátelé jsou stříbro. Ale ti staří jsou zlato! Dobré přátelé je těžké najít, těžší je je opustit a nemožné na ně zapomenout. Využijte tuto příležitost setkání se svými spolužáky a připomeňte si vzájemná pouta ze starých a krásných časů!
Každý jsme se v životě vydali jinou cestou, ale ať jdeme kamkoliv, všude si odnášíme kousek sebe navzájem. Nikdy nezapomenu na dny, které jsem s vámi strávil/a. Buďme i nadále přáteli a pojďme si společně zavzpomínat na přátelském třídním setkání!

Chcete ke svému textu přidat ještě něco? Připojte tedy například přání hezkého dne, které každého jistě potěší.

Vzory pozvánek na třídní sraz

Dostali jste na starosti pořádání školního setkání po třiceti nebo padesáti letech? 

Stáhněte si zdarma některý z tematických obrázků, který můžete použít jako první stranu své pozvánky. 

Do obrázku můžete napsat vlastní text, nebo použít některou z vět z tohoto článku. 

Obrázkové vzory na sraz po 30 letech

Bílá pozvánka na třídní sraz po 30 letech se zlatým číslem 30 a nevyplněnými řádky.
zdroj: oldenglishprints.com
Barevné číslo 30 se zlatými střapci na bílém pozadí s místem pro vlastní text pozvánky na třídní sraz.
zdroj: vibranthome.co.uk
Nevyplněná pozvánka na sraz spolužáků s anglickým nápisem "Wow! that escalated quickly!" na kartonové kartičce.
zdroj: amazon.co.uk

Obrázkové vzory na sraz po 50 letech

Nevyplněná pozvánka na školní sraz po 50 letech na černobílém pruhovaném pozadí se zlatým číslem 50 ve zlatém rámu.
zdroj: pinterest.com
Bílá kartička, zdobena obrázky piv, ve tvaru čísla padesát s nevyplněnými řádky pro pozvání na třídní setkání po 50 letech.
zdroj: target.com
Pozvánka na školní setkání ve tvaru čísla padesát, zdobené zlatými a černými puntíky s řádky pro vlastní text.
zdroj: walmart.com

Vtipné pozvánky na sraz třídy

Humoru není nikdy dost. Zkuste jej zakomponovat také do své pozvánky! 

Nechte se inspirovat následujícími humornými pozváními.

Připoj se k nám a buď svědkem historicky prvních otázek: “A kdy už půjdeš do důchodu?”
Objednal/a jsem na sraz opravdu hodně jídla a pití. Pomoz nám to všechno, prosím, nepromarnit!
Připoj se k nám na třídní sraz a sleduj, jak všichni odvážně předstírají, že si pamatují, s kým právě mluví.
Buď s námi všemi odvážný a zjisti, jestli se v den třídního setkání odehraje zase nějaké to drama!
Využij té jedinečné šance vytvořit si pár trapných fotografií a videí, které pak budeme, jako šílení, sdílet na sociálních sítích!
Chceš se napít zdarma? Tento sraz třídy je to pravé místo, kde to můžeš zažít. Samozřejmě jen do určitého času. Nejsem milionář/ka. Těším se na tebe!
Připoj se ke všem svým bývalým spolužákům a oslav vzájemné dlouhotrvající přátelství… a super jídlo!

Bude setkání spolužáků probíhat v období Vánoc? Pak se můžete inspirovat vtipnými pozvánkami na vánoční večírek!

Vzory pozvánek na třídní sraz si můžete stáhnout v textové nebo obrázkové podobě. 

Text pozvánky můžete ladit do formálního nebo humornějšího tónu. 

Vhodné je do pozvánky uvést nějakou společnou vzpomínku na situaci, kterou spolu třída zažila, nebo přidat nějaký vtip – upoutáte tak čtenářovu pozornost, a ten se pak bude na sraz o to více těšit. 

Pozvánky můžete vytisknout, ale můžete využít také pohodlnější a levnější varianty, kterou je poslání pozvání skrz e-mail. Možné je také vytvořit událost na Facebooku, kde se mohou pozvaní pohodlně vyjádřit, zda se setkání zúčastní nebo ne. 

V každém případě se snažte o to, aby pozvánka vyzněla optimisticky a vesele.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X