Nejkrásnější blahopřání pro Bertu na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 23. září a svátek slaví Berta. 

Už jste jí popřáli k jmeninám? 

Milé přání k svátku Bertu jistě velice potěší. 

Můžete zvolit básničku, vtipný text a nebo jen jednoduché přáníčko.  

Všechna přání jsou ke stažení zdarma, tak pojďme vybírat! 

Básničky k svátku pro Bertu

Rádi byste poslali Bertě básničku ale zrovna vás nic nenapadá? Nevadí, napsali jsme totiž veršovaná přání za vás. Přání můžete poslat virtuálně a nebo jej můžete napsat do papírového přání.

Je tady zase konec září, a vidím tvé jméno v kalendáři. Přejeme mnoho zdravíčka, a taky spoustu toho štěstíčka. Berto, přejeme ti nádherný svátek!
Naše drahá milá Bertičko, záříš jako krásné sluníčko. Vše nejlepší k svátku ti přejeme, a všichni tě moc milujeme. Berto, přeje ti krásný svátek!
Naše Berta dneska svátek slaví, přejeme ti hlavně zdraví. K tomu spoustu lásky, a něžnou pusu na vlásky. Přejeme ti nádherný svátek, Berto!
Dneska je tvé jméno v kalendáři, přejeme ti ať vše se daří. Aby všechna přání se ti splnila, a ty smutná nikdy nebyla. Bertičko, přejeme ti nádherný svátek!
Berta dneska svátek oslavuje, kamarády k tomu potřebuje. Pojď se s námi pobavit, a veselý večer si připravit. Jen to nejlepší ti přejí …
Naše drahá Berta má dnes jmeniny, přijmi blahopřání od naší rodiny. Přejeme ti mnoho radosti, a nikdy žádné starosti. Krásný svátek ti přejí …
Je tady zase tvůj zvláštní den, přejeme ti štěstí jen, K tomu mnoho spokojenosti, toho není nikdy dosti. Berto, přeje ti ten nejhezčí svátek!
A hele kdo dnes svátek slaví, to jsou ale skvělé zprávy. Užij si jehokaždu vteřinu, to ti přejeme za naši rodinu. Berto, přejeme ti krásný svátek!
Svátek dneska slaví Bertička, my přejeme jí hodně zdravíčka. Aby tě nikdy nic netrápilo, a vše v životě se ti dařilo. Berto, přejeme ti krásný svátek!
Berto, děvče naše nejmilejší, dnes je den tvůj nejdůležitější. Užij si dnešní jmeniny, snad přeju ti mezi prvními. Užij si dnešní svátek, Berto!

Vtipná veršovaná blahopřání

Má Berta ráda zábavu a veselá přání k svátku? Tak to budou tyhle krátké vtipné verše to, co hledáte. Vejdou se vám i do zprávy a rozhodně oslavenkyni zvednou náladu.

Zase je tady ten den v roce, oslavit bys ho měla divoce. Pozor na vína hladinku, ať nemáš pak kocovinku. Berto, přejeme ti nádherný svátek!
Dneska jsou tvé jmeniny, a my máme přání jediný. Hodného si najdi muže, ať ti má kdo nosit růže. Přejeme ti krásné jmeniny, Bertičko!
V kalendáři je dnes Bertička, svátek slaví naše kočička. Snad bude dneska večírek, víme že nejsi žádný andílek. Berto, přejeme ti krásné jmeniny.
Dneska bys měla svůj svátek slavit, a s kamarády se jít pobavit. Víme že jsi žena činu, tak pozor na ranní kocovinu. Všechno nejlepší ke svátku, Berto!
Berta dneska svátek slaví, snad přežije to ve zdraví. Na zdraví tvé připíjíme, snad se brzy zase spojíme. Užij si dnešní jmeniny, Berto!
Kdo to dneska svátek oslavuje, zdá se že drink potřebuje. Už cinkají skleničky, na zdraví naší kočičky. Bert, přejeme ti nádherný svátek!
Světlé kytky a bílé dárkové krabici.
zdroj: Pinterest.com

Krásná přáníčka k jmeninám

Dáváte přednost jednoduchým, avšak milým přáním? Napsali jsme pro vás ty nejkrásnější gratulace které Bertu zahřejí u srdíčka. Můžete je poslat jako zprávu a nebo je můžete napsat do papírového přání.

Naše milá Berto, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme mnoho lásky, štěstí, úspěchů a hlavně dobré nálady. Užij si tvůj dnešní svátek.
Berto, dneska je tvůj významný den a my bychom ti k němu rádi popřáli hodně radosti, úsměvu a aby se ti splnilo vše, co si přeješ. To vše ti ze srdce přejí …
Berto, tvé jméno je dne v kalendáři a my bychom ti rádi popřáli mnoho lásky, zdraví, štěstí, pohody a úspěchů.
Naše drahá Berto, nemůžeme ti popřát osobně, tak ti posíláme tuhle virtuální gratulaci.Přejeme ti mnoho lásky, zdraví a štěstí. Máme tě moc rádi. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Bertičko, i letos ti přejeme jen to nejlepší, aby tě neopouštěla dobrá nálada abys byla stále tak pozitivně naladěná jako jsi do teď. Ti ti přejí …
Berto, přejeme ti nádherné jmeniny a doufáme, že tento významný den oslavíš jak se patří. Máme tě moc rádi a posíláme ti pusu. Krásný svátek, Berto.
Jmeniny jsou tady jednou za rok a my bysme ti ráda poslali tohle blahopřání. Přejeme ti spoustu lásky, štěstí, zdraví a aby se ti splnilo vše, co si přeješ. Krásný svátek ti přejí …
Bertičko, tvůj sváteční den je zase tady a my ti i letos přejeme jen to nejlepší, abys byla stále zdravá, spokojená a aby sis plnila své sny. To ti ze srdce přejí …
Berto, je tady tvůj sváteční den. K tvým jmeninám ti přejeme pohodu, lásku, radost a aby tě každým dnem provázelo jen štěstí. Srdečné gratulace ti posílají …
Bertičko, i když ti letos nepřejeme osobně tak neznamená, že bysme na tebe nemysleli. Máme tě moc rádi a přejeme ti krásný svátek. Užij si dnešní den.

Veselé obrázkové gratulace

Básničky a nebo text nejsou úplně to co hledáte? Pošlete jako gratulaci vtipný obrázek kterým rozhodně oslavenkyni potěšíte. 

GIF gratulace s přípitkem s bílým vínem.
zdroj: tenor.com
GIF přání přípitek s červeným vínem.
zdroj: tenor.com
GIF přání se zamilovaným zajdou posílající srdíčka.
zdroj: tenor.com
GIF přání kytky házející konfety na zelenou postavičku.
zdroj: tenor.com
GIF přání s kocourem a kočkou.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka k svátku

Ráda byste darovali něco, co jste sami vyrobili? Papírové přání bude to pravé? S tímto snadným video návodem to zvládnete za pár minut. Až budeme mít hotovo tak můžete dovnitř napsat i jednu s našich básniček a nebo textů. 

Tak jdeme na to!

Je jedno jaké přání k svátku si zvolíte, Berta bude mít jistě velkou radost, že jste si vzpomněli. 

Tento významný den je jen jednou za rok, tak ho oslavenkyni udělejte hezčí. 

Které přání k jmeninám vás zaujalo nejvíce?

Autor článku
Milan

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X