37 nejoriginálnějších pozvánek na vánoční setkání na jednom místě! Inspirujte se těmi nejvybranějšími texty

Chcete napsat pozvánku na vánoční večírek, kterou prostě nebude možné odmítnout? 

Chcete na vánoční pozvání odpovědět a poděkovat za něj? 

Pusťte se do čtení! S našimi tipy už nebudete tápat a budete přesně vědět, co napsat a jak vyjádřit vděčnost.

Na co při vytváření vánočního pozvání nezapomenout

Stejně, jako jakýkoliv jiný typ pozvánky, by i pozvánka na večírek o Vánocích měla obsahovat všechny důležité údaje, které lidé potřebují znát, aby se akce mohli zúčastnit. 

Existuje také řada aktivit, které byste neměli opomenout, jste-li pořadateli takové vánoční akce. 

Pusťte se do čtení a zjistěte, co byste neměli opomenout!

1. Pozvání plánujte dopředu

Lidé bývají o svátcích zaneprázdněni. Včasné rozeslání pozvánek je nezbytné, a to zejména, pokud se setkání koná jen několik dní před Vánoci.

2. Buďte vánoční

Několik dobře zvolených vánočních slov a frází či obrázků může pozvánce dodat tu pravou vánoční jiskru. Jen se ujistěte, že vánoční “kudrliny” neodvádějí pozornost od klíčových detailů události. 

3. Nezapomeňte na speciální aktivity

Pokud na setkání plánujete hraní her nebo jiné aktivity, uveďte tuto informaci na pozvánce. Je to dobrá reklama na váš večírek – lidé se mohou více těšit a budou mít představu o tom, co je čeká. 

Budete-li si na večírku vyměňovat dárečky, uveďte, jaký typ dárků mají hosté přinést a cenový strop dárku. 

4. Vymyslete oslnivý název

Jedním ze způsobů, jak upoutat pozornost potencionálních hostů, je dát mu chytrý, neobvyklý, chytlavý a zajímavý název. Díky tomu nebude večírek působit jako pouhé nudné setkání a bude se více podobat skutečně zajímavé události, na které by příjemce pozvánky neměl zaručeně chybět.

Při tvoření pozvánky na večírek s vánoční tematikou se můžete inspirovat výrobou vánočních přání. Prozkoumejte naše tipy!

Textová vánoční pozvánka na večírek

Vytvořte jednoduchou pozvánku pro své přátele nebo kolegy, a to pomocí zajímavého a jedinečného textu. 

Vybírejte z nabídky těch nejzajímavějších zvacích vět, které si můžete doplnit a upravit podle svých představ!

Doufám, že se k nám připojíš na našem Xtém vánočním srazu, který se bude konat…
Přátelé, rodina a sváteční nálada! Udělej si z Vánoc nejkrásnější období v roce a připoj se k nám na vánočním posezení, které se bude konat (doplňte datum, čas a místo setkání). Nezapomeň s sebou přinést dárek v hodnotě do 500 Kč. Dárky budou mezi všechny rozdány na základě losování. Nepřijdeš zkrátka!
Přidej se k nám na vánoční setkání, jehož hlavním poznávacím znamením je svetr s kýčovitou vánoční tematikou. Bez tohoto oblečení, nebudeš na akci vpuštěn. Akce se koná (doplňte místo, datum a čas setkání). Svou účast, prosím, potvrď do (doplňte datum).
Srdečně vás zveme na Xtý ročník slavnostního vánočního posezení…
Srdečně vás zveme na večer plný dobrého jídla a dobré společnosti, který se pravidelně koná každým rokem…
Přátelé a kolegové, připojte se k nám na večer plný sváteční pohody…
Přijmi, prosím, pozvání na vánoční setkání, které bude plné té nejúžasnější zábavy a nejzajímavějších lidí…
Pojďme slavit! Připojte se k nám a užijte si večer plný skvělého jídla, pití a tance!
Konečně nastal ten nejlepší čas v roce! Naše každoroční vánoční party je tady! Připoj se k nám…
Počasí venku je možná místy děsivé, ale koktejlová vánoční party bude to nejlepší ze všech. Připoj se ke svým přátelům…

SMS pozvánky na vánoční setkání

Pokud máte moderní technologie, nemusíte pozvání posílat na papíře, ale můžete využít služeb svého mobilního telefonu a pozvat své blízké nebo kolegy vánoční SMSkou! 

Ke každému textu nezapomeňte přidat informace o tom, kde, kdy a v jakém stylu se bude akce konat.

Do pozvánky také přidejte datum, do kdy mají hosté potvrdit svou účast. Budete si tak umět udělat představu o tom, kolik lidí se akce přibližně zúčastní.

Drahý/drahá, (doplňte jméno), zvu tě na vánoční večírek, který se bude konat (doplňte čas, datum a místo setkání). Připoj se k nám a přivítej Ježíška se svými blízkými.
Milý příteli / milá přítelkyně, připoj se k nám v den toho nejlepšího vánočního večírku. Užijeme si spoustu zábavy a budeme společně hodovat a veselit se!
Zvu tě na to nejlepší vánoční setkání, které se bude konat (doplňte datum, čas a místo konání)! Oslavme společně úspěšný uplynulý rok a přivítejme Vánoce!
Vánoce jsou oslaveny správně, když je slavíte se svými blízkými. Zvu tě, aby ses k nám připojil/a a pomohl/a nám vytvořit nezapomenutelné Vánoce!
Těším se na to, že budeš o Vánocích s námi! Přijď se k nám přidat a pomoz nám vytvořit ty nejkrásnější vzpomínky na letošní Vánoce!
U příležitosti Vánoc tě zvu (doplňte místo, čas a datum konání), abychom společně oslavili výjimečnou událost, kterou Vánoce jistě jsou, a udělali z ní nezapomenutelný večer.
Strávili jsme spolu už tolik vánočních večerů a i letos se těším na tvou přítomnost na tom nejlepším vánočním posezení. Přidej se k nám!
Vánoce jsou určitě nejlepším časem na oslavu a bez tvé přítomnosti by tato oslava nebyla úplná. Přijď to s námi všemi pořádně rozjet!
Těším se na tvou přítomnost, která, jako každý rok, dodá našemu vánočnímu večírku tu správnou porci zábavy a kouzla. Svou účast potvrď do (doplňte datum).
U příležitosti Vánoc tě zvu na nejlepší večírek roku, abychom společně rozproudili tuto sváteční událost!

Do SMSky můžete připojit zajímavou vánoční básničku, kterou příjemce jistě ohromíte!

Pozvání na firemní vánoční večírek

Stali jste se organizátory večírku pro své kolegy? 

Nevíte, jaký zvolit text, abyste nalákali na setkání co nejvíce spolupracovníků? 

Inspirujte se následujícími větami!

Připojte se k naší firemní vánoční akci s celou svou rodinou. Jste srdečně zváni na tu nejzábavnější party, na které se všichni vzájemně lépe poznáme!
Vánoční oslavy jsou bez rodiny neúplné a naši zaměstnanci jsou jako naše rodina. Zveme vás všechny, abyste se k nám připojili na vánoční večírek.
U příležitosti Vánoc bychom si rádi s našimi zaměstnanci vytvořili výjimečné vzpomínky. Připojte se k nám na fantastický vánoční večírek.
Vánoce jsou časem večírků a oslav a při této příležitosti zveme všechny naše zaměstnance, aby se k nám připojili a společně s námi prožili nejlepší oslavy roku.
Zveme všechny naše zaměstnance, aby se k nám připojili v den firemního vánočního večírku a zahájili tak letošní svátky s dobrou náladou.
U příležitosti Vánoc zveme všechny zaměstnance kanceláře, aby se k nám připojili k vánočním oslavám, které nebudou o práci, ale pouze o zábavě.
Přejeme všem našim zaměstnancům krásné Vánoce a zároveň je všechny zveme, aby s námi oslavili letošní Vánoce. Budeme se těšit na vaši účast!
Našim zaměstnancům posíláme vřelé vánoční pozvání a zveme je, aby se k nám připojili k těm nejlepším vánočním oslavám v práci vůbec.
Naši zaměstnanci jsou jako naše rodina a u příležitosti Vánoc bychom byli rádi, kdybyste s námi prožili nezapomenutelné vánoční chvíle.
Tyto Vánoce nám přinesou hezké chvíle, protože je budeme slavit společně. Zveme vás i vaši rodinu na firemní vánoční oslavy. Těšíme se na setkání!

S Vánoci jsou neodmyslitelně spojeny také dovolené, kdy lidé tráví čas se svými blízkými mimo pracovní prostředí. Prohlédněte si nejrůznější přání k dovolené, která můžete přizpůsobit svému vánočnímu přání.

Vtipná pozvánka na vánoční večírek

Svým pozváním na vánoční akci můžete rozveselit příjemci den. Jak? 

Vyšperkujte pozvánku veselým uvolněným textem nebo humorným pohyblivým gifem. Pohyblivé gify ocení převážně ti, kteří se rozhodnou pozvánku zaslat v elektronické podobě.

Nevíš co o Vánocích s časem? Připoj se k našemu přátelskému setkání plného dobrého jídla, pití a úžasných lidí. Nechutná ti od nikoho jiného než od sebe? Nevadí! Přines si svůj pokrm, o který se s námi budeš muset podělit. Dostav se (doplňte čas, datum a místo konání).
Držte si kaštany! Pořádáme velkou vánoční party! Rozveselte se s námi v tomto melancholickém období! Přines to nejlepší cukroví a poděl se o něj s ostatními. Minimálně dostaneš pochvalu. Svou účast potvrď neprodleně – už včera bylo pozdě! Akce se koná (doplňte místo, čas a datum konání).
Už jsi stejně na Ježíškově seznamu zlobivých dětí! Proč se teda nepřijít o Vánocích setkat s ostatními zlobivými “dětmi”. Dostav se na tu nejlepší vánoční akci (doplňte čas, datum a místo konání). Nezapomeň s sebou přinést nějakou tu šílenost, a to v hodnotě max. 500 Kč. Dárky se budou vzájemně náhodně darovat.
Vánoce jsou časem večírků a vždycky je zábavné se bavit právě s tebou. Zvu tě, abys svou přítomností zpříjemnil/a vánoční oslavy všem!
Chci, aby letošní Vánoce byly co nejlepší, ale bez tvé přítomnosti to prostě nepůjde. Těším se, až tě uvidím na letošních vánočních oslavách!
Rád/a bych vás pozval/a na vánoční večírek, který se bude konat (doplňte místo, čas a datum konání). Pojďme si společně udělat ty nejbláznivější Vánoce vůbec!
Vánoce jsou nejkrásnějším obdobím v roce a mít ty nejlepší lidi, se kterými je oslavíme, je to, co si přeji. Rád/a bych tě pozval/a na ty nejúžasnější oslavy letošní Vánoc, na které, doufám, nikdy nezapomeneme!

Vánoční gify 

Gif s partou spolupracovníků pijících štamprle s alkoholem na vánočním setkání v kanceláři.
zdroj: giphy.com
Animovaný pohyblivý obrázek s rodinou v obýváku, oslavujících Vánoce.
zdroj: giphy.com
Muž s čepicí Santa Clause, nalévající si, tajně v kanceláři, na vánočním večírku, alkohol z placatky do kelímku.
zdroj: giphy.com
Probouzející se muž s čepicí Santa Clause, sedící za stolem v kanceláři na vánočním večírku.
zdroj: giphy.com

Máte rádi humor a rádi byste jej zakomponovali do vašeho přání k Vánocům, které chcete poslat vašim blízkým nebo kolegům z práce? Inspirujte se těmi nejlepšími vánočními vtipnými přáníčky!

Vzory pozvánky na vánoční večírek

Pozvánka na vánoční večírek, zdobené bílými a rudými růžemi.
zdroj: amazon.com
Nevyplněné vánoční pozvání na večírek na bílé kartičce s nápisem "Please join us for a holiday party".
zdroj: amazon.com
Bílé pozvání na vánoční posezení s nakreslenou zelenou větvičkou s listy a nápisem "join us!".
zdroj: amazon.com

Chystáte se na setkání s rodinou nebo přáteli a rádi byste jim popřáli k Vánocům obrázkem? Podívejte se tedy na obrázková vánoční přání, která by vám mohla přinést tu správnou inspiraci!

Poděkování za pozvání na vánoční posezení

Dostali jste pozvání na vánoční posezení a rádi byste za něj poděkovali? 

Poděkovat za pozvání můžete ještě před konáním samotné akce, ale také až poté, co se večírek uskutečnil.

Použijte při tvoření svého “díky” některou z následujících vět!

Děkuji za pozvání na úžasný večírek, který se uskutečnil minulý víkend. Rád/a jsem s vámi strávil/a společný čas!
Je příjemné trávit čas s někým, kdo má podobné zájmy, jako já. Moc jsem se bavil/a. Děkuji za pozvání na tak milé vánoční setkání!
Děkuji ti, že jsi mě pozval/a na úžasnou vánoční party, které se už nemůžu dočkat. Velice rád/a se setkání zúčastním!
Moc mě bavilo strávit se svými spolupracovníky tak milý vánoční večer. Doufám, že se bude akce, v podobném duchu, opakovat ještě mnohokrát. Děkuji za pozvání!
Děkuji za milé pozvání na vánoční setkání, které bude jistě nezapomenutelným. S mou účastí můžeš určitě počítat. Těším se!

Je příjemce vaší pozvánky věřícím člověkem? Inspirujte se při vytváření svého textu křesťanskými vánočními přáníčky!

Pozvánka na vánoční večírek může být určena přátelům, rodině nebo kolegům v práci. 

Na základě toho, koho na vánoční posezení zvete, zvolte styl pozvánky. U přátelských pozvání můžete do svého textu zakomponovat vtip, nebo přidat nějaký humorný obrázek či pohyblivý gif. 

Jedná-li se o posezení s kolegy, kde panují převážně formální vztahy, držte se jisté strohosti textu i vzhledu pozvánky. 

Pozvání můžete poslat poštou, předat jej osobně, nebo jej poslat prostřednictvím e-mailu, SMS nebo MMS. 

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv formu, vždy se snažte, aby pozvánka působila vesele a optimisticky.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X