Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ivetu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 7. června a svátek slaví Iveta. 

Máte nějakou ve svém okolí? Pošlete jí gratulaci! 

Nevíte ale, jaké přání k svátku Ivetě poslat? Tady najdete spoustu inspirace! 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte to pravé blahopřání. 

Všechna přání jsou navíc volně k dispozici, tak jdeme na to!

Básničky k svátku pro Ivetu

Rýmovaná blahopřání se výborně hodí pro každou oslavenkyni. Je jedno, jestli je to vaše dcera, kolegyně, kamarádka a nebo přítelkyně, tady si jistě vyberete tu pravou gratulaci pro tu vaši Ivetu. Které z nich si vyberete?

Posílám tohle milé přání do světa, dneska totiž slaví naše Iveta. Snad se ti budou líbit tyhle řádky, a celý tvůj den bude jako z pohádky. Ivetko, přejeme ti kouzelné jmeniny!
Jenom k tobě letí tyhle milé věty, svátek dneska mají Ivety. Snad ti tohle přání oči rozzáří, a vykouzlí ti úsměv na tváři. Iveto, přejeme ti báječné jmeniny!
Jmeniny má naše milovaná Iveta, všechno nejlepší ti přeje strejda i teta. Hlavně lásku, pohodu a radost ti chceme přát, snad tě bude tohle přání u srdce hrát. Užij si dnešní jmeninový den, Iveto!
Čeká tu na tebe dort, dneska nebude žádná dieta, ale to nevadí, když jednou za rok slaví Iveta. Kromě dortu si dáme i přípitek, ten si taky dej bez výčitek. Iveto, moc si užij dnešní den!
Přejeme ti ať tě život stále baví, a k tomu taky spoustu zdraví. Jenom k tobě letí tahle milá slovíčka, a nikdy z očí neztratí se ti jiskřička. Ivetko, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Ivetko, jenom k tobě tohle přání letí, posíláme ti polibky i objetí. Osobně pak dostaneš i hezkou kytičku, a taky čokoládu a na čelo hubičku. Přejeme ti skvělý svátek, Iveto!

Veselé rýmy k jmeninám

Verše k svátku se vám líbí, ale přijdou vám až moc formální? Pokud hledáte něco veselejšího a chcete oslavenkyni nejen potěšit, ale i pobavit, tak budou tahle blahopřání to pravé. Navíc se vám skvěle vejdou i do textové zprávy.

Slavit můžeš klidně až do konce léta, v kalendáři je totiž jméno Iveta. Ale ne, bude nám to stačit do rána, hlavně že budeš slavit s náma. Ivetko, přejeme ti báječný svátek!
Snad ráno nebudeme potřebovat na bolehlav tabletky, když se budou slavit jmeniny naší Ivetky. Dneska se totiž budeme jen bavit, radovat se a hlavně slavit. Ivetko, přejeme ti nádherný svátek!
Dneska bude oslava naší Ivetky, a my už chystáme do drinků limetky. Zase to ale nebudeme přehánět, ať náš ráno nemusí obsluha vyhánět. Iveto, přejeme ti skvělý svátek!
Ivetko, jmeniny jsou tady jen jednou do roka, a tak zase bude oslava divoká. Nedávej si však moc vína, ať ráno vyhne se ti kocovina. Ivete, přejeme ti úžasný svátek!
Dárková kytice růžových květin k svátku.
zdroj: lovethispic.com

Klasická přání k svátku pro Ivetu

V jednoduchosti je krása a občas jsou milá, upřímná a jednoduchá blahopřání tou nejlepší volbou. Sepsali jsme jich hned několik, stačí si jen vybrat, kterým dneska uděláte radost. Moc hezky vypadají v papírovém blahopřání, ale i textová zpráva se počítá.

Milá Iveto, přejeme ti aby byl tvůj dnešní svátek zalitý sluncem a dobrou náladou a hlavně aby se ti v budoucnu jen dařilo a ty byla spokojená, šťastná a veselá. Nádherné jmeniny ti přejí …
Iveto, po roce je tady zase tvůj sváteční den a my ti k němu chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, zdraví, radosti a taky spoustu splněných přání. S láskou …
Milá Ivetko, přijmi prosím od nás srdečné gratulace k tvým dnešním jmeninám. Celá naše rodina na tebe moc myslí a přejeme ti jen to nejlepší. Nádherné svátek ti přejí …
Drahá Iveto, moc na tebe myslíme každý den a to nejen když máš svátek. K tvému dnešnímu významnému dni ti přejeme pohodu, zdraví, lásku, štěstí a taky dobrou náladu. Krásné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Iveto, přejeme ti abys byla neustále jen veselá a usměvavá a aby se ti dařilo jak v osobním životě, tak v tom pracovním. Báječné jmeniny ti srdečně přejí …
Dneska je den všech Ivetek a proto ti přejeme moře lásky, spoustu zdraví, hodně radosti a hlavně aby i nikdy nezmizel úsměv z tváře. Máme tě moc rádi a přejeme ti skvělý svátek!
Ivetko naše milovaná, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a to znamená že by ses měla jen bavit, radovat se a strávit nádherný den s těmi, na kterých ti záleží nejvíce! Skvělý svátek ti srdečně přejí …
Naše nejdražší Ivetko, na tebe a tvoje jmeniny bychom nemohli zapomenout! Přejeme ti aby byl tento den nezapomenutelný a ty si ho užila jak jen to půjde. Moc na tebe myslíme a přejeme ti krásný svátek!

Obrázkové gratulace k jmeninám

Básničky ani texty nejsou to pravé a hledáte něco jiného? Blahopřání k svátku pro Ivetu může být i obrázkové! Jednoduše si vyberte ten, který vás nejvíce zaujal, zkopírujte a pošlete. Pohyblivý GIF obrázek můžete i doplnit o krátký text či věnování.

Tak na tebe, Iveto!

GIF přání k svátku kluk se skleničkou šampaňského.
zdroj: giphy.com

Iveto, dneska to oslav něčím sladkým!

GIF přání k jmeninám holka s dortem.
zdroj: giphy.com

Taneček pro tebe!

GIF blahopřání k jmeninám striptér v černém.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav!

GIF přání k svátku oslavující lidi.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní jmeninový den!

GIF blahopřání k svátku tančící pes.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Dárky, které vyrobíme sami udělají největší radost a u přáníček to platí dvojnásob! Sice vám to zabere pár minut, ale věřte, že takové blahopřání k jmeninám Ivetu nadchne. Pokud budete přáníčko tvořit poprvé, tak by se vám mohlo hodit tohle krátké video kde najdete jak inspiraci, tak postup krok za krokem. Až budete mít hotovo tak už jen stačí dovnitř napsat hezké věnování a můžete vyrazit na jmeninovou oslavu.

Myslíte, že se budou naše přání k jmeninám Ivetě líbit?

Svátek máme jen jednou do roka a vy jí ho můžete udělat mnohem hezčí  příjemnější s milou gratulací. A to za to přece stojí!

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X