Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Miloše na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 25. ledna a svátek slaví Miloš.

A pokud nějakého znáte, rozhodně mu pošlete přáníčko!

Milé přání k svátku Miloše zahřeje u srdíčka i v těchto chladných měsících, a to je potřeba!

Máte však trable s nalezením té nejlepší gratulace?

Tak to vám oznamujeme, že vaše problémy jsou pryč, protože jsme napsali krásná přáníčka a srdečné básničky, ze kterých si určitě vyberete.

Tak na co čekáte? 

Pojďte vybírat!

Klasická přání k svátku pro Miloše

Jak je známo, většina mužů preferuje jednoduchost a přímost. Pošlete proto vašemu oslavenci krásné krátké přáníčko, kterým dáte jasně najevo co všechno k němu cítíte. Přání už jsme navíc předem nachystali, takže vy už jej musíte jen zkopírovat a odeslat!

Náš drahý Miloši, moc dobře víme, že si nepotrpíš na dlouhé proslovy, a proto ti chceme jednoduše popřát všechno nejlepší k svátku. Moc si užij tento den! S láskou tvoji …
Náš drahý Miloši, po roce je tady opět tvůj svátek a to je opět důvod k pořádným oslavám! Moc se těšíme, až si s tebou připijeme na tvé zdraví a pohodu. To nejkrásnější prožití dnešního dne ti přejí …
Dnešní den je svátek všech Milošů a my přejeme s láskou tomu úplně nejlepšímu! Mílo, ať se ti neustále ve všem daří a jsi spokojený a veselý. Ty nejkrásnější jmeniny ti srdečně přejí …
Náš milovaný Mílo, dneska je tvůj sváteční den a proto ti přejeme spoustu radosti, krásných momentů a taky ať se ti splní všechna tvá tajná přání. Moc si dnešek užij! Krásné jmeniny ti přejí …
Drahý Mílo, je jedno, kolik kilometrů nás od sebe dělí, protože na tebe moc myslíme. K tvému dnešnímu svátku ti chceme ze srdce přát všechno nejlepší, hlavně zdraví, štěstí a veselé chvíle strávené s rodinou. Překrásný den ti přejí …
Náš milovaný Miloši, svátek je tu jen jednou za rok a proto by ta oslava měla stát za to! Přejeme ti, aby sis tento den krásně užil s těmi nejbližšími, a aby bylo zase za rok na co vzpomínat. Ty nejkrásnější jmeniny jmeniny ti přejí …
Přáníčko k svátku se šampaňským a prskavkou.
pixabay.com

Přání pro drahou polovičku

Láska je tak krásný pocit, až nám přivádí do bříšek motýly. Máte svou oblíbenou osobu a přejete si tento pocit zažívat neustále? Vyznejte dnes Milošovi své city. Jistě vám je opětuje a naplníte jeho den radostí a dobrou náladou. Pošlete mu proto jedno z našich zamilovaných přání k jmeninám!

Můj nejmilejší Milošku, ani slova nejsou dostačující na popis toho, jak krásně se s tebou cítím. Chci ti říct, že ti patří celé mé srdce a navždy tě budu milovat. Dnešek si hlavně pořádně užij a už se na tebe moc těším. S láskou tvá …
Můj milovaný Miloši, dnes bych ti chtěla říct, že můj svět bez tebe by byl pouze prázdné místo. Miluji tě a chci být po tvém boku nejen dnes, v den tvého svátku, ale napořád! A to ať se nám bude dít cokoliv. Moc si svůj svátek užij. S láskou jen tvá …
Můj nejdražší Milošku, vždy když se ti dívám do očí, nevidím nic jiného než štěstí a radost. Jsi můj svět a já tě z celého srdce miluji! Všechno nejlepší k svátku! Tvá …
Můj milý Milošku, chci ti říct, že tě opravdu miluji. Nevím proč, ale je to tak a jsem ta nejšťastnější žena, protože mohu říkat, že jsi můj muž. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku! S láskou tvoje …

Zamilovaná přáníčka jsou to, co zrovna hledáte, ale chcete prozkoumávat ještě trochu více? Podívejte se na dalších 49 zamilovaných přání k svátku!

Básničky k svátku pro Miloše

Rýmy, verše, přáníčka… to všechno lze najít na našich stránkách. A právě na básničky se nyní zaměříme. Není přece nic krásnějšího než veršované blahopřání. Nejen, že jím dáte najevo své city, ale také milé verše dodají přáníčku svou svátečnost. Navíc s verši si nemusíte vůbec lámat hlavu. Všechny básničky jsme již připravili a vy už si musíte jenom nějakou vybrat!

Náš nejmilejší Milošku, snad užíváš si svátku plných doušků. My si přejeme, aby ses skvěle bavil, a zase další krásný rok jsi zažil. Všechno nejlepší k svátku, Mílo!
Náš milovaný Mílo, přejeme si srdečně, aby dnes plno oslav bylo, a tvé zdraví trvalo věčně. Přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Dnes máš svátek, drahý Mílo, a my přejeme ti, aby se ti vždy všechno dařilo. Aby vždy ses mohl na nás smáti, a my ti zase za rok mohli přání dáti. Miloši, přejeme ti překrásné jmeniny!
Dnes oznámení nás překvapilo, že máš svátek, ty náš Mílo! Proto přejeme ti, ať jsi stále veselý a milý, a v životě si užíváš každičkou chvíli. Miloši, přejeme ti srdečně nádherný svátek!
K dnešnímu svátku přejeme ti hodně lásky, ať na obličeji máš jen od smíchu vrásky. Jsi přece náš nejmilejší, Milošku proto užívej si těchto svátečních doušků! Všechno nejlepší k svátku, Mílo!
Dneska ti tohle přáníčko posíláme, abychom ti řekli, jak moc tě rádi máme. Přejeme ať si vždy vše podaří, a ty máš neustále jen úsměv na tváři. Milošku, všechno nejlepší k tvým jmeninám!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Pokud je oslavenec spíše humoristou a rád rozhazuje vtípky všude okolo, tak tahle vtipná blahopřání k jmeninám Miloše rozhodně moc potěší! Krásně jimi dáte najevo, že jste si na jeho velký den vzpomněli, a ještě k tomu jej velice pobavíte. A to za to podle nás stojí!

Dnes vidím v kalendáři jméno Miloš, nech mě tedy být tvůj jídlonoš. Chci ti v dnešní den splnit tvá přání, Aby láska a pohoda nebyly jen zdání. A až budeme slavit nejvíce, snad nedožene tě opice. Mílo, všechno nejlepší k tomu tvému svátku!
Večer budeme poslouchat zvuk skleniček, má přece svátek náš Milošek! Budeme pít pivo přímo ze sudů, ale počítej s tím, že domů tě tahat nebudu. Mílo, přejeme ti ty úžasné jmeniny!
Víno se bude vlnit ve skleničkách, tak doufám, že už stojíš na značkách. A jsi připraven pořádně slavit, a s námi se ve tvůj svátek bavit. Všechno nejlepší k svátku, Miloši!
Dnes slaví se až do rána, tak doufám, že už jsi na cestě za náma. Chceme slavit tvoji mladost, tak snad budeš mít s námi radost. Mílo, přejeme ti úžasný svátek!

Slaví někdo z vašeho okolí narozeniny? Tak to jim nezapomeňte poslat hezké obrázkové přáníčko k narozeninám! Jistě si nějaké vyberete.

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Zdají se vám klasické přání až moc ohraná? Co takhle jako blahopřání poslat veselý animovaný obrázek! Jistě tímto způsobem Miloše překvapíte, ale zároveň potěšíte. Nikde přece není psáno, že gratulovat musíme pouze pomocí textu! Odeslání je navíc velice jednoduché. Na obrázek klikněte, zkopírujte a odešlete jako zprávu.

GIF přání k svátku s malým Yodou.
giphy.com
GIF přáníčko k svátku s vtipným pejskem.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s oslavujícími kreslenými postavičkami.
giphy.com
GIF přání k svátku s kresleným tučňákem rozhazující srdce.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Zkusili jste někdy vyrobit přáníčko? Pokud ne, tak vás vyzýváme, abyste to dneska zkusili! Snad se přece nenecháte zastrašit tím, že to zabere o trošku více času, než jednoduché odeslání textovky. Ujišťujeme vás, že pár minut z vašeho dne a trocha kreativity k tomu rozhodně stojí za vyrobení takové krásné vzpomínky. Jestli však nevíte kde začít, našli jsme vám krásné video, podle kterého se můžete inspirovat. Tak s chutí do práce!

Zajímavosti o jméně Miloš

Miloš je jméno slovanského původu.

Vzniklo z přídavného jména “milý”, proto význam skutečně znamená “milý”, “příjemný”, “milující”.

Jméno Miloš zní měkce i tvrdě současně. 

Jeho nositel tak bude milým a příjemným společníkem, ale pokud to bude potřeba, nebude se bát ukázat svoji sílu a moc.

V České republice se Miloš jmenuje 28998 lidí, čímž se dostává na 39. nejčastější jméno.

Mezi výjimečné nositele patřil český herec Miloš Kopecký a také dramatik, básník a scénárista Miloš Matoušek.

V současnosti se jménem pyšní herec Miloš Nesvatba a nesmíme zapomenout na našeho filmového režiséra Miloše Formana.

I když se náš článek chýlí ke konci, doufáme, že jste s přáníčkem k jmeninám Milošovi udělali radost. 

Svátek slavíme přece jednou za rok a na to nikdo z nás nesmí zapomínat!

Tak co, které přání jste vybrali?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X