Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Marťase na jednom místě. Vyberte si!

Chcete, aby bylo vaše přání k svátku Martinovi skutečně ojedinělé? 

Nechcete opakovat slova, kterými jste mu přáli loni? 

Inspirujte se novými zajímavými texty, kterými jistě vykouzlíte oslavenci úsměv na tváři!

Textová blahopřání k svátku

Znáte Martina, který slaví jmeniny a rádi byste ho potěšili milými slovy?

Nevíte přesně, co do blahopřání napsat, ale přesto byste mu chtěli poslat nějakou pozornou gratulaci? 

Pusťte se do čtení a vyberte si text přesně podle svých představ!

Jsi víc než jen přítel. Jsi jako můj bratr. Jsi můj nejlepší kamarád, o kterém vím, že se na něj můžu kdykoliv spolehnout – v dobrém i ve zlém. Děkuji ti! Všechno nejlepší k svátku, Martine!
Všechno nejlepší k svátku, Martine! Jsem ti vděčný/vděčná za všechno, co jsi pro mě kdy udělal. Nejsi jen můj kamarád, jsi ten nejlepší kamarád, kterého by si každý člověk mohl přát. Přeji ti mnoho šťastných vzpomínek na tento den.
Mám rád/a tu mírumilovnost, která se v tobě skrývá. Prosím, zůstaň stejný, protože lidí, jako jsi ty, je na světě málo. Všechno nejlepší k svátku, Marťo!
Nejlepší částí mého života bylo, že jsme se potkali a stali se tak skvělými přáteli. Vždycky ti budu krýt záda. Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny, brácho!
Děkuji ti, že jsi tak skvělý muž a skutečný gentleman. Přeji ti ten nejkrásnější sváteční den, který bude, doufám, plný jen krásných a milých zážitků!
Děkuji ti, že jsi mým pilířem a pomáháš mi v každé situaci. Jsi opravdu skvělý přítel a já jsem za tebe moc vděčný/vděčná. Užij si svůj sváteční den naplno!
Vždycky jsi byl mým vzorem a zdrojem inspirace. Jsi opravdu skvělý muž a těch je na světě málo a já ti děkuji, že mohu být ve tvém životě, Martine!
Mít staršího bratra, jako jsi ty, Martine, je jako mít anděla strážného, který na mě vždycky dohlíží a zachraňuje mě před problémy. Díky za vše. Všechno nejlepší k svátku!
Martine, bez ohledu na to, kolik jmenin ještě oslavíš a jak budeš starý, budeš pro mě vždy ten nejúžasnější kamarád, kterého by chtěl mít ve svém životě každý. Krásné prožití svátečního dne ti přeji!
Všechno nejlepší k svátku, Martine! Děkuji ti, že, i když jsi dospělý, nejsi jeden z těch nudných, přísných páprdů, ale naopak, jsi ten nejlepší parťák ve zločinu.

Nevybrali jste si z uvedených gratulací? Nevzdávejte to a zkuste najít ten pravý text v dalším přehledu přání k svátku pro muže!

SMS sváteční přáníčka 

Někdy stačí jen krátký text na to, abyste svým blízkým ukázali, jak moc vám na nich záleží. 

Napište Martinovi krátkou sváteční SMS a rozveselte mu den!

To, že jsme se poznali, bylo jednou z nejlepších věcí v mém životě. Opravdu tě obdivuji a přeji ti jen všechno dobré. Krásné prožití svátku, Martine!
Martine, přeji ti, aby sis na dnešní výjimečný den vytvořil spoustu krásných vzpomínek. Zasloužíš si být šťastný v každém okamžiku svého života. Přeji ti všechno nejlepší k svátku!
K tvému velkému dni ti přeji, abys měl všechno štěstí, po kterém toužíš. Ať je tvůj život plný úspěchů, jako je nebe plné hvězd. Přeji ti úžasné jmeniny!
Málokdo má to štěstí, že má takového přítele, který ho podporuje a povzbuzuje, jako jsi ty! Jsi úžasný a vždycky budeš. Přeji ti mnoho dobrého k tvému svátku, Marťásku!
Ať je tvůj nadcházející rok naplněn spoustou příležitostí a výzev. Moc ti přeji, abys měl úžasné jmeniny a užil sis je naplno! Krásný sváteční den, Marťo!

Až budete chtít Martinovi popřát k narozeninám, můžete si inspirovat našimi narozeninovými gratulacemi pro muže!

Zamilované gratulace

Chystáte se už delší dobu Martinovi prozradit, co k němu cítíte? 

Je Martin vaším partnerem a vy byste mu jen ráda připomněla, jak moc pro vás znamená? 

Už na nic nečekejte a vyberte si tu nejromantičtější gratulaci, která rozbuší jeho srdce!

Martínku, jsi pro mě vším! Bez tebe by byl můj život neúplný. V den tvých jmenin chci z plných plic křičet, že tě miluju. Všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Když tě Bůh stvořil, myslel při tom na mě. Miluju na tobě úplně všechno a doufám, že tvé jmeniny budou stejně úžasné, jako jsi úžasný ty. Krásné prožití jmenin, můj dokonalý muži!
Přeji ti ty nejšťastnější jmeniny s veškerou svou vřelou láskou! Posílám ti polibky a objetí. Těším se, až se uvidíme a oslavíme spolu tvůj svátek. Miluji tě!
Jsi neuvěřitelný muž a každý den mě inspiruješ. Všechno nejlepší k svátku, můj úžasný muži a miláčku!
Marťásku, miluji tě a přeji ti vše nejlepší k svátku! Jsi láska mého života a jsi ztělesněním všeho, co jsem si kdy od partnera přála. Všechno nejlepší k svátku, lásko!

Znáte ženu, která bude v brzké budoucnosti také slavit svátek? Poblahopřejte jí některým z přání k svátku pro ženy.

Vtipná přání k svátku Martinovi

Jmeniny, jako jiné podobné události, by měly být hlavně o dobré náladě a legraci. 

Proč tedy nepoužít do svého blahopřání vtip a nadsázku? 

Vybírejte z těch nejlegračnějších gratulací!

Dnes je velmi dobrý den na to, abys identifikoval všechny lháře ve svém okolí. Nenech se oklamat tím, kdo ti bude tvrdit, že jsi stále mladý a krásný. Všechno nejlepší k dalším jmeninám, starouši!
Co tě nezabije, to tě zestárne a zoškliví. Ano, takový je život, můj drahý. Nenech se oklamat iluzemi. Všechno nejlepší k svátku, Martine!
Možná se s každými dalšími jmeninami zvětšuješ v oblasti břicha, ale tvoje inteligence zůstává, kupodivu, stále stejná. No, přesto si užij svůj sváteční den, kamaráde. Všechno nejlepší!
Není žádná ostuda myslet jako puberťák, i když jsi už starý jako některé hory. Přeji ti všechno nejlepší k svátku a prosím tě, nikdy se neměň! Ať oslavíš ještě spoustu dalších jmenin!
Člověk je tak velký, jak velká je jeho představivost, a tak starý, jak starý je jeho věk. To platí i pro tebe. Všechno nejlepší k další oslavě svátku! Jsem rád/a, že na oslavě ještě budeš moct kousat vlastními zuby.

Chcete ještě více humorných blahopřání k svátku? Vybírejte z dalších textů, které jsme pro vás připravili!

Obrázková blahopřání 

Chcete, aby bylo vaše přáníčko jedinečné? 

Odlište se od ostatních gratulantů tím, že, místo holého textu, pošlete oslavenci sváteční slova, vložená do obrázku!

Přání k svátku Martinovi na pozadí ustupujícího měsíce na modré obloze.
zdroj: unsplash.com
Přání ke jmeninám Martinovi na pozadí dřevěného mostu, vedoucího do podzimního listnatého lesa.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího k svátku na pozadí červených Gerber.
zdroj: unsplash.com
Blahopřání k svátku pro Martina na pozadí města v dešti s jdoucím člověkem pod deštníkem.
zdroj: unsplash.com
Louka, podél níž vede cesta lemovaná stromy, s přáním všeho nejlepšího ke jmeninám Martinovi.
zdroj: unsplash.com

Gif přání k svátku pro Martina

V dnešním světě je vše rychlé a zdá se, že se snad všechno pohybuje. Proč tedy nerozpohybovat také svou gratulaci? 

Vyberte si některý z následujících gifů a přiložte k němu sváteční text!

Kreslený pohybující se gif s pejskem s narozeninovou čepičkou, vystřelujícími konfetami a nápisem "Yeah".
zdroj: giphy.com
Kreslená animace s mužem, foukajícím do narozeninové frkačky.
zdroj: giphy.com
Barevný sváteční gif s tancující postavičkou s čepičkou.
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace s Jerrym a žlutým ptáčkem, držícími se za ruce a tancujícími dokola.
zdroj: giphy.com
Tancující zelený ufon na růžovém pozadí v gif provedení.
zdroj: giphy.com

Ženské jméno, podobné jménu Martin, je Marta. Znáte nějakou? Poblahopřejte jí ke jmeninám některým z přáníček k svátku Martě!

Zajímavosti o jméně Martin

Jméno Martin pochází z latinského jména Martinus. Jedná se o podobu jména Mars, římského boha, boha války. Význam jména se, v souvislosti s Marsem, vykládá jako “válečný, bojovný” nebo “zasvěcený Marsu” či “bůh války”. V historii se můžeme setkat také se svatým Martinem z Tours (Martinem na bílém koni), což byl poustevník, biskup a také římský voják. V rámci svého putování se snažil o obrácení pohanů na křesťany a byl také zakladatelem prvních klášterů ve Francii. 

Martinům je přiřazováno číslo tři a barvami, které jsou pro tyto muže vhodné, jsou hnědá a fialová

Martinové jsou velmi přátelskými a dobrotivými osobami, které jsou skvělými posluchači. Hledáte-li “vrbu”, které byste se mohli svěřit se svými trápeními, je právě Martin tím pravým člověkem, který vám rád poskytne svůj čas. 

Martinové mívají umělecké sklony, jsou svobodomyslní, ale umějí také konat promyšleně. U Martinů jednoduše není jasné, co od nich můžete čekat, a právě tím jsou tak zajímaví. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Martin mohou být Martínek, Martík, Marťas, Marťulik, Marťan, Máťa, Marty a další. A kdy má svátek Martin? Mužům s tímto jménem můžete pogratulovat 11. listopadu.

Znáte ženu se stejným jménem, jako má Martin? Chcete jí také poblahopřát, ale nenapadají vás ta pravá slova? Prozkoumejte přání k svátku Martině!

Přání k svátku Martinovi můžete napsat jako vtipný text, ale můžete mu také, v rámci gratulace, vyznat lásku. 

Je-li od vás oslavenec daleko, nebo jen chcete patřit mezi první, kteří mu popřejí, můžete využít svého mobilu a poslat mu krátkou SMS. 

Máte-li chuť, je možné Martinovi vyšperkovat blahopřání také obrázkem či pohyblivým gifem. 

Co je ale nejhlavnější, dejte si na přáníčku záležet a věnujte mu dostatek času, protože to, co si oslavenec přečte o svých jmeninách, může ovlivnit nejen jeho výjimečný den, ale také jeho budoucnost.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X