Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Martinu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 17. července a svátek slaví Martina

Zrovna vy nějakou znáte? 

Tak to jí rozhodně nezapomeňte popřát! 

Hezké přání k svátku Martině zaručeně vykouzlí úsměv na tváři! 

Pokud hledáte inspiraci, připravili jsme pro vás ty nejlepší texty, básničky a obrázky. 

Vyberte si! Všechna přání jsou zcela zdarma. 

Klasické přání k svátku pro Martinu

Jste zastáncem klasických, formálních přání? S jedním z našich blahopřání k svátku Martinu rozhodně nezklamete. 

Vyberte si z našich nejlepších tipů, speciálně připravených pro vaši oslavenkyni a zlepšete jí její velký den. 

Přání stačí jednoduše zkopírovat a přeposlat jako zprávu.

Milá Martinko, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme jen to nejlepší, a taky aby se ti v životě vždy dařilo podle tvých představ a špatnosti se ti vyhýbaly obloukem. Máme tě moc rádi. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí…
Drahá, milovaná Martinko, k tvému svátku ti přejeme ty největší úspěchy jak v pracovním, tak v osobním životě. K tomu samozřejmě nesmí chybět hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a pohody. Moc si užij svátek! Ten nejkrásnější den přejí …
Drahá Martinko, za celou naši rodinu a známé bychom ti chtěli popřát, aby se ti tvůj sváteční den krásně vydařil a užila sis ho na maximum. Nikdy nepřestávej být tak usměvavá a milá holka jako jsi teď. Všechno nejlepší k svátku!
Naše nejmilovanější Martinko, moc ti všichni přejeme, aby se ti splnily všechna tvá nejtajnější přání. Doufáme, že tvůj krásný úsměv nikdy nezmizí z tvé tváře a životem tě budou provázet jen ty nejkrásnější věci. Báječný svátek ti přejí …
Drahá Martinko, rok se s rokem sešel a my opět máme tu čest ti poblahopřát k tvému svátku. Přejeme ti všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky a hlavně ať jsi stále stejně usměvavá a veselá. Užij si svůj den na maximum! Máme tě rádi.
Naše milá Martinko, po roce nám opět kalendář ukazuje tvoje nádherné jméno v kalendáři a my ti chceme k svátku z celého srdce přát zdraví, lásku a spousta radosti. Ten nejkrásnější svátek ti dnes přejí …
Drahá Martinko, je nám moc líto, že ti letos nepopřejeme osobně. Nemusíš se však bát, že bychom to spolu neoslavili! Zatím ti aspoň takhle přejeme jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí a doufáme, že si tvůj velký den užiješ na maximum. Nádherný svátek ti přejí …
Naše drahá Martinko, snad sis nemyslela, že bychom letos na tebe a tvůj velký den zapomněli. Již tradičně ti z celého srdce přejeme, aby tě tvé zdraví nikdy neopouštělo, aby jsi měla každý den dobrou náladu a hlavně úsměv na tváři. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Přáníčko k svátku s malými dortíky se svíčkami.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Martinu

Formální krátké texty vás zrovna nenadchly? Přejete si pro Martinu něco více speciálního?

I na to jsme mysleli, a proto jsme pro vás přichystali srdečné, veršované básničky, které oslavenkyni zaručeně nadchnou.

Přání bude skvěle vypadat skvěle v SMS nebo ve vlastnoručně vyrobeném papírovém přáníčku! 

Naše milovaná Martinka, je naše velká hrdinka. Žena je to vskutku krásná, milá, vtipná, žádná vráska. Proto mi jí přejeme, ať štěstí jí nikdy nemine. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Dnes všímejte si Martiny, ona slaví jmeniny. Musíme jí hezky popřát, ať jí srdce může hřát. Ať je vždycky veselá, a vrásky dlouho neměla. Všechno nejlepší k svátku!
Moje milovaná Martinko, nech mě tě pozvat na vínko. Chtěla bych ti dneska přát, ať vždycky máš důvod se smát, a taky ať neodchází pohoda a láska, a navždy jsi taková kráska. Všechno nejlepší k svátku, Martinko!
Přejeme ti hodně zábavy, lásky, pohody a samozřejmě zdraví. Ať tvůj den má dneska grády a dej si hodně čokolády. Jsi naše milovaná slečna, snad budeme ti přát do nekonečna. Nejkrásnější svátek ti dneska přejí …
Dnes tvé jméno v kalendáři, na náš velmi jasně září. Přejeme ti hodně štěstí, ať nikdy nedostaneš pěstí. Snad jen krásné věci zažiješ a dnes nádherně prožiješ. Velmi jsme se těšili, tak snad jsme tě potěšili. Všechno nejlepší k svátku, Martinko!
Martinko naše nejmilejší, přejeme ti svátek nejkrásnější. Ať přožiješ ho ve veselém duchu a usmíváš se od ucha k uchu. Užij si ho s kamarády, lásky ti posíláme hromady. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Že má svátek Martina, nám kalendář radostně připomíná. Nezapomeň si svůj den užívat, a všechno krásně prožívat. Posíláme pozdravy, snad splní se ti všechny představy. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Dneska to je úsměvů, snad je ti pořádně do zpěvu. Bude to už nějaký pátek, co jsi naposledy slavila svátek. Proto bychom ti chtěli přát, ať jsi navždy veselá. Krásný svátek, Martinko!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Líbily se vám básničky, ale přejete si vaši oslavenkyni nejen potěšit, ale také I pobavit? Nemusíte dlouho tápat, vtipné gratulace k svátku pro Martinu jsme napsali za vás! 

Tohle přání se perfektně hodí pro ženu, která má dobrý smysl pro humor a ráda se směje! 

V kombinaci s vtipným obrázkem nebo originálním dárkem máte recept na perfektní gratulaci! 

Dnes mám trošku obavy, že víno nám půjde do hlavy. Nemusíme se však bát, co by se tak mohlo stát? Svátek tvůj musíme oslavit, a zkrátka se pořádně pobavit! Všechno nejlepší k svátku, Martinko!
Dneska máš svůj sváteček, na párty si dáme taneček. Nalijeme si skleničku, užijeme si chviličku. Potom se ráno budeme smát, jak těžké je pro nás vstát.
Oslava bude až do rána, protože slaví naše Martina. Všichni už tě čekáme, skleničky po okraj naléváme. Martinko, všechno nejlepší k svátku!
Dneska bude to jak za mlada, gratulací bude řada a to pro naši Martinku, milovanou hrdinku. Pak poteče to všechno proudem, nikdo neodejde ani s hladem, budeme pořádně jmeniny slavit, hlavně Martinka se musí bavit! Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Nikde není pevně psáno, že přání musí být nutně text! Pošlete přáníčko k svátku Martině v podobě veselého obrázku! 

Vybrali jsme obrázky, které se perfektně hodí pro tuhle příležitost. 

Jednoduše jej zkopírujte a odešlete ve zprávě. A pokud chcete, doplňte přání o milý text nebo básničku. Je to jen na vás! 

Gratulace k svátku s tučňákem rozhazující srdce.
tenor.com
Přání k svátku s prasátkem.
giphy.com
Gratulace k svátku s usmívajícím se pejskem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

A to nejlepší jsme si nechali na konec. 

Zkuste přání k jmeninám Martině vlastnoručně vyrobit! Nemusíte se ničeho bát, nepotřebujete k tomu hromadu talentu nebo hodně volného času. Zvládne to opravdu každý a zabere vám to jen pár minut. Inspiraci můžete najít v tomhle videu. 

Ohromte Martinu a ukažte jí, jak moc vám na ní záleží! 

Doufáme, že se naše přání budou Martině líbit.

Vylepšete oslavenkyni její velký den! Musíme přece myslet na to, že svátek slavíme jen jednou za rok. 

Tak co, které přání to bude? 

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X