Ty nejnápaditější pozvánky na mejdan, které nebude možné odmítnout! Vybírejte z těch nejlepších textů a obrázkových šablon

Sháníte pozvánku na party ke stažení, na kterou je skoro nemožné odpovědět ne?

Tady jste na správné adrese! 

Vybírejte z textů, které jsou tematicky zaměřené na nejrůznější druhy oslav a stahujte nevyplněné šablony zdarma, do kterých snadno vložíte vlastní text! 

Pusťte se do čtení! S našimi tipy vytvoříte tu nejlepší pozvánku, kterou kdy vaši hosté viděli. 

Co by v pozvánce nemělo chybět

Elegantní a zajímavý design a nápaditá formulace jsou sice fajn, ale nezapomeňte, že hlavním účelem pozvánky je informovat o pořádané události. 

Níže uvádíme seznam věcí, které byste svým hostům neměli zapomenout sdělit. 

  • Téma: Pravděpodobně není nutné zdůrazňovat, že je nutné v pozvánce uvést, o jaký druh večírku se jedná. Pořádáte narozeninovou nebo vánoční party či třídní sraz? Pokud se jedná o setkání se zvláštními požadavky (výměna dárků, kostýmy apod.), sdělte pozvaným, co se od nich očekává. 
  • Představení hostitele: Pravděpodobně to bude zřejmé, ale i tak by někde na pozvánce mělo být uvedeno, kdo večírek pořádá. Uveďte ve svém textu také telefonní číslo nebo e-mailovou adresu, a to pro případ, že by měli příjemci pozvánky nějaké dotazy.
  • Kdo je zvaný: Sdělte příjemcům pozvánky, zda si mohou na váš večírek přivést partnera nebo jiné členy rodiny, či nějaké kamarády. U dětských party je také důležité uvést, zda se jedná o akci, kde jsou jen děti, nebo se jí mohou po celou dobu účastnit také rodiče.
  • Termín: Na pozvánce nesmí chybět datum, čas a místo konání akce. Do pozvánky můžete vložit mapku, na které bude místo konání zaznačeno. Můžete přidat také GPS souřadnice, které si hosté snadno zadají do navigace. Připojte ke svému textu také informaci o tom, do kdy se mají případní účastníci party vyjádřit, zda se zúčastní nebo ne. 
  • Informace o jídle a nápojích:  Potencionálním hostům byste měli nastínit, co budete podávat, nebo co případně očekáváte, že přinesou. Pokud nechcete celé pohoštění platit sami, uveďte do pozvánky své podmínky.

Chcete pro své blízké uspořádat vánoční party? Prozkoumejte pozvánky na vánoční večírek a bavte se!

Pozvánky na skvělý mejdan

Nevíte si rady s textem? Nevadí! 

Promyslete si, v jakém duchu chcete akci uspořádat a přizpůsobte tomu text ve své pozvánce.

Inspirujte se následujícími nápady a doplňte k nim organizační údaje ohledně data konání, času a místa, kde se akce uskuteční. Nezapomeňte přidat údaj o tom, do kdy mají hosté potvrdit svou účast.

Posíláte-li pozvánku elektronicky, požádejte příjemce, aby potvrdili přijetí vaší zprávy. V případě, že se vám příjemce neozve, pošlete za několik dní pozvánku znovu.

Pozvánka na koktejlovou party

Hip, hip, hurá! 

Připoj se k nám na koktejlový večírek, kde ti k zábavě pomohou nejen nejrůznější drinky, ale hlavně skvělá společnost. 


Pozvánka na narozeninový večírek

Konečně jsou tady moje narozeniny! Prosím, přijmi mé pozvání na tu nejšílenější party, která potrvá až, dokud nás neunaví neustálý smích. 


Pozvánka na oslavu promoce

S potěšením Vám oznamuji, že se bude konat má promoce, kterou bych následně rád/a oslavil/a se svými blízkými. Prosím, připoj se ke mně v tento slavnostní den a oslav se mnou tento úspěch!


Pozvánka na halloweenskou party

Wuuuuhaaaaaa! Je to tady! Duchové, strašidla a spousta skvělých lidí na té nejlepší a nejstrašidelnější party všech dob. Přidej se k nám, bude to velká zábava!


Pozvánka na vánoční večírek

Šťastné a veselé! 

Připoj se k nám k oslavě tohoto kouzelného období, které by mělo být plné pohody, klidu, míru, rodiny a dobrých přátel. 

Ty na našem večírku rozhodně nesmíš chybět!


Pozvánka k oslavě odchodu do důchodu

Už žádné vstávání! Hurá! Připoj se k nám k oslavě toho, že jdu konečně do důchodu a budu si moct dělat, co chci a kdy chci. Těším se na tebe!


Pozvánka na rozlučku se svobodou

Je to tady. Praštím do toho! Pojď si se mnou užít jeden z posledních večerů, kdy si můžu říkat svobodný/svobodná. Doufám, že nebudeš chybět! 


Pozvánka na zásnubní večírek

Ano, je to pravda – budeme se brát! Připoj se k nám k oslavě tohoto úžasného rozhodnutí, které změní naše životy navždy. Nemůžeme se dočkat, až se uvidíme. 


Pozvánka na svatební party

Poté, co si řekneme své “Ano!” se teprve začnou dít věci. Buď u toho! Přijmi naše pozvání na party, na kterou nikdy nezapomeneš!

Chcete někoho pozvat na oslavu narozenin? Inspirujte se vtipnými pozvánkami na narozeninovou party!

Obrázkové šablony pozvánek na party ke stažení

Stáhněte si zdarma některou z veselých a barevných nevyplněných pozvánek, do kterých můžete v počítači nebo vlastnoručně, po vytisknutí, vepsat svůj vlastní text.

Nevyplněná pozvánka na party s barevným nápisem "Party!", orámovaná neonově zeleným proužkem.
zdroj: casparionline.com
Pozvánka na holčičí party s kreslenou baletkou v růžových šatičkách a nevyplněnými řádky pro vlastní text.
zdroj: mandysmoon.com
Pozvánka na klučičí oslavu s kresleným chlapcem plavajícím v bazénu a nevyplněnými řádky pro vlastní zvací text.
zdroj: mandysmoon.com
Nevyplněná kartička k pozvání na večírek zdobená kreslenými pomůckami na malování vodovkami a temperami.
zdroj: bagvania.com
Pozvánka na setkání s mimoněm a nevyplněnými řádky pro vlastní text a s anglickým nápisem "You´re invited".
zdroj: bagvania.com

Pokud se chystáte na oslavu narozenin, můžete na obrázkovou pozvánku odpovědět rovněž obrázkem. Vybírejte z těch nejkrásnějších obrázkových přání k narozeninám.

Pozvánka na party ke stažení může obsahovat pouze čistý text, ale můžete ji vyšperkovat také zajímavými obrázky nebo společnými fotkami, pokud se jedná například o třídní sraz. 

Ať už se jedná o jakýkoliv druh večírku, nezapomeňte uvést datum, čas a místo konání. K místu konání můžete připojit mapku nebo GPS souřadnice. 

Abyste si ulehčili přípravy setkání, poproste v pozvánce případné hosty, aby se do určitého termínu vyjádřili, zda se vaší slávy zúčastní. Budete tak vědět, s kolika účastníky můžete počítat. 

Pusťte se do tvorby a nezapomeňte se pořádně bavit!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X