Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Martu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 29. července a svátek slaví Marta. 

Pokud nějakou znáte, tak byste jí rozhodně neměli zapomenout popřát! 

Milé přáníčko k svátku Martu zaručeně potěší. 

Jestli potřebujete trochu inspirace, jste na správném místě! 

Připravili jsme si pro vás ty nejhezčí texty, básničky a obrázky speciálně pro Martu! 

Vybírejte jak je libo, všechna přání jsou zcela zdarma. 

Klasické přání k svátku pro Martu

Potěšila by vás milá a srdečná gratulace k svátku? Pošlete takovou i Martě!

Pokud hledáte inspiraci, jste na správném místě. Vyberte si z našich přání speciálně připravených pro vaši oslavenkyni. 

Jednoduše jej zkopírujte a odešlete ve zprávě. 

Naše drahá Martičko, samozřejmě, že jsme si na tebe v tvůj významný den vzpomněli! Rádi bychom ti k němu z celého srdce popřáli, aby se ti dařilo všechno, co se ti dostane pod ruce a aby na tvé tváři vždycky zářil tvůj nádherný úsměv! Nejkrásnější svátek ti přeji …
Milá Martičko, i když s tebou letos nemůžeme být, srdečně ti přejeme jen to nejlepší. Doufáme, že budeš stále tak veselá a usměvavá jako jsi teď a že tě životem bude provázet, štěstí, zdraví a láska ti bude stát při tvém boku. Myslíme na tebe. Všechno nejlepší k svátku!
Martičko, ani letos nám kalendář nezatajil tvůj svátek, a proto ti chci za celou naši rodinu srdečně popřát, aby sis tento významný den užila přesně podle tvých představ, a aby se ti splnila i ta nejtajnější přání. Nádherný svátek ti dnes přejí …
Naše drahá Martičko, rok se s rokem sešel a my ti opět s největší radostí přejeme nespočet lásky, štěstí, zdraví, pohody a dobré nálady. Snad si dnešní den užiješ na maximum. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Naše milovaná Martičko, rádi bychom ti k tvému dnešnímu svátku popřáli spoustu lásky, smíchu a pohodu. Snad si tento sváteční den užiješ s lidmi, na kterých ti záleží nejvíce. Všechno nejlepší ti přejí …
Milá Martičko, i když ti letos nemůžeme popřát osobně, nemysli si, že to spolu neoslavíme! Prozatím ti přejeme všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, aby se ti vždycky dařilo a k tomu samozřejmě spousta pohody a lásky. Nádherný svátek ti přejí …
Drahá Martičko, dneska na nás září v kalendáři tvé jméno a my ti s největší radostí přejeme spousta lásky, pohody, štěstí a úsměvů do dalších let. Doufáme, že se ti bude v životě vždy dařit
Milá Martičko, jistě víš, že máš dneska svátek a my bychom ti k němu chtěli srdečně popřát, aby se ti vždy špatnosti vyhýbaly obloukem. K tomu ti samozřejmě přejeme spousta lásky, zdraví, pohody a štěstí. Máme tě rádi. Nádherný svátek ti přejí …
Přáníčko k svátku s růží.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Martu

Jednoduché texty vás zrovna neoslovily?

Mysleli jsme i na ty, kteří by chtěli přání k svátku Martě poslat v podobě hezké básničky. Pokud nejste zrovna rozeným básníkem, inspiraci naleznete v těchto milých verších, přímo napsaných pro Martu. 

Skvěle bude vypadat nejen v obyčejné SMS, ale také ve vlastnoručně vyrobeném papírovém přání. 

Tento den tvůj veselí, oslav s tvými přáteli. Ať máš na tváři úsměv od ucha k uchu, a den proběhne v dobrém duchu. Ať každý den aspoň maličko, k úspěchům ti svítí sluníčko. Ať máš ten nejkrásnější svátek, Martičko!
Dneska tvé jméno v kalendáři, na nás jasnou barvou září. Už to byl přece nějaký pátek, co neměla jsi svátek, a proto ho dnes s rodinou oslav velkou zmrzlinou. Všechno nejlepší k svátku, Marto.
Naše milá Martička, je naše oblíbená holčička. proto my ji přejeme, že její tvářičky červené, vždycky budou úsměv mít, a splní se jí vše o čem bude snít. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Když má svátek Martička, sejde se vždy celá partička, abychom jí mohli přát, ať sluníčko jí může hrát. Ať splní se jí co si přeje, a navždy se na nás směje. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Přeji ti den veselý, strávený s tvými přáteli. Přeji ti já hodně lásky, hodně štěstí, zdraví taky. Ať co si přeješ, to ti vyjde, a hodně skvělých lidí ti do života přijde. Všechno nejlepší k svátku, Martičko!
Je vždy radost veliká, když kalendář nám o tvém svátku říká. Přejeme ti svátek nádherný, ať život tvůj je kouzelný. Všechno nejlepší k svátku, Marto.
Naše milá Martičko, ty úžasná holčičko, ke svátku ti chceme přát, ať vždycky máš proč se smát. Přejeme ti štěstí, zdraví, co je špatné ať se spraví! Přejeme ti nádherný svátek.
I když v rýmech nejsem nejlepší, snad tě přáníčko potěší. Ať dneska krásný svátek máš, a gratulace pořád přijímáš. Ať jsi zdravá, veselá a vždycky dobrou náladu měla. Všechno nejlepší, Martičko!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky se vám zalíbily, ale stále to ještě není to pravé? 

Napsali jsme pro vás řádky veselých veršů, které Martě zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. 

Přáníčko se skvěle hodí pro oslavenkyni, která má dobrý smysl pro humor, ráda se směje a bere věci s nadsázkou. 

Pobavte ji v její velký den!

Když má svátek Marta, sejde se vždy celá parta. Budeme spolu dneska pít, aby se Martičce splnilo vše, o čem bude snít. A ráno si pak budeme přát, ať čajíky náš můžou hřát. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Dnes pijeme až do dna, protože taková oslava je v roce jen jedna. Nemusíš se ničeho bát, dneska se budeme jenom smát. Všechno nejlepší k svátku, Martičko.
Dnes na tebe si připíjíme, však do rána se domů nevrátíme. Tak přijď se s námi pobavit, Martičky svátek oslavit. Přeji ti nádherný svátek!
Teče víno, slivovice, snad vyhne se nám zítra opice. A kdyby ne, nevadí, přece my jsme ještě mladí! Však svátek má Martička, to jsme skvělá partička! Všechno nejlepší k svátku.

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Věděli jste, že taková gratulace k svátku nemusí být jenom text? Pošlete přání k jmeninám Martě v podobě veselého obrázku!

Vybrali jsme ty, které se pro tuhle sváteční příležitost hodí perfektně. Jednoduše jej zkopírujte a doplňte o nějaký milý text.

Přáníčko k svátku s oslavujícími muži.
giphy.com
Přáníčko k jmeninám s roztomilou kočkou.
tenor.com
Gratulace k jmeninám s oslavující ženou.
giphy.com
Přáníčko k svátku s medvídkem.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Pokud si přejete Martu k jejímu velkému dni opravdu ohromit, vyrobte jí papírové přáníčko!

U přípravy se nemusíte ničeho bát. Není to vůbec náročné a zabere vám to jen pár minut vašeho času. 

Připravte oslavenkyni přáníčko, na které jen tak nezapomene! 

Inspiraci naleznete v tomhle videu.

Srdečně doufáme, že se naše přání budou Martě líbit. 

Nezapomínejte, že svátek slavíme jenom jednou do roka, a proto nezapomínejte předávat radost. 

Tak co, které přáníčko to bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X