Nejkrásnější blahopřání k svátku pro  Alfonse na jednom místě. Vyberte si!

Nevíte, jak si poradit s přáním k svátku Alfonsovi? 

Co byste měli do své gratulace napsat a jaký styl blahopřání zvolit? 

Měli byste pogratulovat jen textem, nebo do svého přáníčka zakomponovat třeba nějaký obrázek? 

Pusťte se do čtení! Na následujících řádcích najdete vše, co potřebujete k vytvoření té nejlepší gratulace ke jmeninám, vědět. 

Textové sváteční gratulace 

Pokud vás vůbec nenapadá, co byste oslavenci k svátku popřáli, můžete se inspirovat následujícími texty. 

Stejně tak se můžete inspirovat uvedenými gratulacemi, pokud víte, co chcete Alfonsovi sdělit, ale nevíte si rady s tím, jak dát svá slova na papír. 

Začněte vybírat z těch nejzajímavějších textů!

Ať je nadcházející rok plný příležitostí a výzev. Moc ti přeji, abys měl úžasné jmeniny a užil sis je naplno. Všechno nejlepší k svátku, Alfonsi!
Není lepšího místa na světě, než ve tvé společnosti, kamaráde! Vždycky se s tebou cítím příjemně, vesele a v bezpečí. Díky, že mi pomáháš zvládat všechny mé problémy. Snad ti to budu moci někdy dostatečně oplatit. Všechno nejlepší k svátku!
Ať tě tento nádherný den zavalí bezmeznou radostí a neomezeným štěstím. Prožívej každý jeho okamžik naplno. Přeji ti krásné jmeniny a mnoho dobrých chvil do budoucna!
Alfonsi, přeji ti všechno nejlepší ke jmeninám! Vytvoř si na dnešek jen ty nejkrásnější vzpomínky a užij si svůj den na plné pecky. Doufám, že ti dnešek přinese jen radost a spoustu smíchu. Přeji ti nádherné prožití jmenin!
Chci, abys v den tvého svátku věděl, že tě mám moc rád/a a moc se těším, že s tebou tvé jmeniny dnes pořádně oslavím. Každý rok sleduji, jak se vyvíjíš a zlepšuješ ve všem, co děláš. Děkuji ti, že jsi pro mně takovou inspirací! Moc si tě vážím. Všechno nejlepší k svátku, Alfe!

Podívejte se  na další várku přání k svátku pro muže, která by se mohla ve vaší gratulaci vyjímat!

Přáníčka k svátku Alfonsovi z lásky

Alfons se stal vaší láskou už dávno, nebo se snad jedná o muže, který o vašich citech zatím neví? 

Ať už je to jakkoliv, využijte příležitosti jmenin a svěřte se, prostřednictvím své gratulace, oslavenci se svými city.

Být tvou ženou je ten nejlepší a nejklidnější pocit, jaký jsem kdy zažila. Jsem ti upřímně nakloněna a můžeš si být jistý, že se na mě budeš moci vždycky spolehnout. Miluji tě a přeji ti všechno nejlepší k svátku, lásko!
Dávej na sebe, prosím, pozor, moje zlatíčko, protože si neumím představit, kdyby se ti něco stalo. Miluji tě a chci s tebou strávit už celý život. Krásné prožití jmenin!
Jsi úžasný člověk, který vždy upřednostňuje potřeby druhých před těmi svými. A právě za to tě obdivuji. Dnešek je ale jen o tobě a já zařídím, aby bylo postaráno především o tebe. Přeji ti ty nejúžasnější jmeniny, můj princi!
Jsi jedinečný takový, jaký jsi. Nezměnila bych na tobě absolutně nic a to ti můžu odpřísáhnout. Nemůžu se dočkat, až na dnešní oslavě uvidím tvůj úsměv a uslyším tvůj nádherný hlas. Přeji ti krásné prožití svátečního dne, můj drahý!
Jsi mým povzbuzením a oporou. Jakýkoliv větší úspěch, který jsem v posledních letech zažila, by nebyl tak skvělým úspěchem, kdyby nebylo tebe. Navždy tě budu milovat. Vše krásné, co se mi děje, je výsledkem tvé podpory. Děkuji ti. Přeji ti krásné prožití svátečního dne!

Prohlédněte si ještě více zamilovaných přání k svátku, plných milých slov, která pohladí oslavencovo srdce.

SMS sváteční blahopřání

Nejste s Alfonsem tak často v kontaktu, abyste mu ke jmeninám gratulovali osobně? 

Je oslavenec člověkem, kterému byste rádi osobně popřáli, ale je od vás tak daleko, že to prostě není možné? 

Pošlete svou gratulaci pohodlně, rychle a téměř na jakékoliv místo, a to prostřednictvím SMS zprávy!

Někdo tak úžasný, jako jsi ty, je jistě dar na zemi, seslaný shůry. Děkuji za tvé laskavé srdce a milující povahu, které dělají svět lepším místem! Všechno nejlepší k svátku, Alfe!
Tvé jmeniny jsou výjimečné nejen pro tebe, ale také pro nás všechny, kteří tě známe. Všechno nejlepší k svátku tak úžasnému muži, kterým jsi!
Přej ti mnoho štěstí a spoustu úspěchů v následujícím roce tvého života. Všechno nejlepší ke jmeninám, drahý! Ať jsou tvé jmeniny stejně úžasné, jako jsi úžasný ty sám!
Jmeniny jsou jen jednou do roka, tak si je užij naplno! Ať se ti v tento den splní všechny sny a tvé srdce překypuje radostí. Všechno nejlepší ke jmeninám, Alfonsi!
Dnešní den je pro mě velice významný, protože je sladkou připomínkou toho, že slavíš v tento den své jméno, které neumí nikdo jiný nosit tak, jako ty. Přeji ti, abys zažíval jen radost a štěstí. Mám tě rád/a! Vše nej k svátku!

Prohlédněte si také další SMS k svátku, které potěší a pobaví!

Obrázkové gratulace a sváteční gify 

Chcete svou gratulaci odlišit od těch ostatních, které oslavenec dostane?

Líbilo by se vám, kdyby se nad vaším blahopřáním Alfons pousmál a pamatoval si jej po dlouhou dobu? 

Přiložte do svého přáníčka obrázkovou gratulaci s již vloženým textem, nebo ke svému vlastnímu textu přidejte pohyblivý obrázek – gif. Gify ocení především milovníci moderních technologií, kterým humor není cizí.

Přání k svátku Alfonsovi na pozadí jehličnaté větvičky zasypané sněhem.
zdroj: unsplash.com
Blahopřání k svátku pro Alfonse na pozadí zasněžené luční květiny na poli při západu slunce.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího k svátku Alfonsovi na pozadí mrazem pokrytých větviček s malinami.
zdroj: unsplash.com

Nevybrali jste si z uvedených obrázků? Nevadí! Podívejte se na další obrázková přání k svátku, mezi kterými jistě najdete to, co hledáte!

Gify k svátku

Pohyblivý gif k svátku s nápisem "Congratulations" a létajícími hvězdami.
zdroj: giphy.com
Kreslený pohyblivý obrázek s radujícím se prasátkem skákajícím v bahně na louce.
zdroj: gihpy.com
Leonardo DiCaprio v gifu zvedající číši se šampaňským k přípitku na pozadí vybuchujících ohňostrojů.
zdroj: giphy.com

Přidejte do své gratulace některou z básniček k svátku! Alfons jistě vaší originalitu ocení.

Zajímavosti o jméně Alfons

Jméno Alfons pochází z germánského (gótského) jména “Adalfuns/Hildefons”, které je složeno ze dvou slov, a to “hildiz – bitva, boj, vznešený, šlechtic, aristokrat, významný, slavný, vynikající” a “funsaz – připravený, předurčený, ochotný, dychtivý”. Ve výsledku můžeme jméno přeložit jako “dychtivý boje, připravený k boji, vznešený a statečný”

Jméno Alfons se v různých podobách rozšířilo nejprve ve Španělsku a na Pyrenejském poloostrově, a to díky četným vizigótským králům a jejich potomkům. 

V historii se můžeme setkat se svatým Alfonsem Mariou de Liguori (1696–1787). Byl to italský katolický biskup, duchovní spisovatel, scholastický filozof a teolog a zakladatel vlivné řeholní kongregace redemptoristů. 

V roce 1839 byl tento muž papežem Řehořem XVI. kanonizován. Papež Pius IX. ho v roce 1871 prohlásil doktorem církve. 

K Alfonsům se hodí číslo čtyři a jejich barvami jsou zelená, modrá a oranžová

Muži, jménem Alfons, jsou velice silnými osobnostmi, které jsou přátelské a přitahují k sobě spoustu dalších lidí. Jejich vliv na ostatní je někdy až ohromující. 

Alfonsové jsou velice milí a hodní lidé, kteří se snaží pro dobro ostatních udělat maximum. Někdy i na úkor svých vlastních potřeb. Tito lidé si musí dávat pozor na lidi, kteří by je, pro jejich dobrou povahu, chtěli zneužít. 

Přezdívky a zdrobněliny jména Alfons mohou být Alfonsek, Alfonsík, Alf, Alfík, Alí, Alfí a další. 

A kdy má svátek Alfons? Gratulaci můžete oslavencům posílat 28. ledna

Chcete oslavence úplně “odzbrojit”? Popřejte mu textem na vlastnoručně vyrobené kartičce! Inspirujte se při její tvorbě následujícím video návodem! 

Vyberte si, zda přání k svátku Alfonsovi pojmete jako poučení, povzbuzení, zda jej napíšete humorně nebo spíš ve vážnějším duchu. To vše si rozmyslete na základě osobnosti oslavence a samozřejmě toho, co máte na srdci vy sami. 

Své blahopřání můžete hezky ozvláštnit obrázkem s vloženou gratulací nebo pohyblivým gifem s tematikou velkých oslav. 

Co je hlavní, nezapomeňte se u tvoření blahopřání bavit a vložte do svých slov jen pozitivní energii, která Alfonsovi vykouzlí úsměv na tváři.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X