Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Juditu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 29. prosince a svátek slaví Judita.

Zrovna máte nějakou na mysli? Pošlete jí hezkou gratulaci!

Milé přání k svátku Juditě udělá ohromnou radost, ale samotné vymýšlení může být někdy náročné.

Přinášíme vám proto zcela zdarma spoustu inspirace!

Vyberete si klasické blahopřání, vtipnou básničku nebo dokonce animovaný obrázek? Je to jen na vás.

Vaším jediným úkolem je si vybrat a udělat oslavenkyni úsměv na tváři.

Tak pojďme na to!

Klasická přání k svátku pro Juditu

Máte pocit, že jednoduchá a klasická přáníčka se k svátku hodí nejvíce? Z toho důvodu jsme jich přímo pro Juditu napsali hned několik. Stačí si jen vybrat přání, které se vám líbí nejvíce. Věříme, že s každým se vám podaří vyjádřit všechno, co vám leží na srdci.

Milá Juditko, Moc si vážím veškeré inspirace a radosti, kterou mi denně přinášíš do života. Mít v životě kamarádku, jako jsi ty, je pro mě více než požehnáním. Všechno nejlepší k svátku ti dnes přeje …
Naše milovaná Juditko, ať je každý den tvého života stejně slunečný a krásný jako ten nejkrásnější den v ráji. Moc na tebe myslíme a přejeme ti skutečně krásné jmeniny. S láskou a pozdravem …
Drahá Judito, připíjím si dnes na tvůj mimořádný den, na tvé zdraví a pohodu. Ať poznáš opravdové štěstí nejen dnes, ale i navždy. Ty nejkrásnější jmeniny ti s láskou přeje …
Naše nejdražší Juditko, ať ti tento den vnese do tvého života tolik sladkosti, kolik ty vnášíš do našich když vidíme tvůj nádherný úsměv. Myslíme na tebe. To nejhezčí prožití tvého svátku ti přeje …
Naše milá Judy, k svátku ti přejeme, ať se tvé srdce naplní radostí až k prasknutí a štěstí nikdy neopustí tvůj bok. I když dnes nejsme spolu, tak ti přejeme fantastické jmeniny a ať ti dnešní den vyjde. Přáníčko ti posílá …
Nejdražší Judito, přeji ti ať to nejkrásnější co jsi ve tvém životě zažila není nic ve srovnání s tím, co tě v životě čeká. Všechno nejlepší a mnoho lásky ti k svátku přeje …
Přání k svátku s dívkou běžící po louce s balony.
pixbay.com

Přání pro spolupracovnici

I když se na spolupracovníky s přáníčky často zapomíná, my si myslíme, že by tomu tak být nemělo. Napsali jsme ta nejkrásnější blahopřání pro vaši kolegyni Juditu, díky kterému vám následující pracovní den věnuje láskyplný úsměv. A to za to stojí!

Milá Judito, sny se mohou stát skutečností, když člověk usilovně pracuje. Usilovně pracovat je však snazší, když mám po boku kamarádku, se kterou je pracovat radost. Děkuji, že mi usnadňuješ cestu za mými sny. Báječný svátek ti přeje …
Milovaná Judito, s kolegyní jako jsi ty ten čas v práci utíká daleko rychleji! Přeji ti hodně štěstí k svátku a nespočet úspěchů nejen v naší práci, ale i v osobním životě. Ty nejkrásnější jmeniny ti přeje …
Judito, děkuji, že mi děláš můj pracovní život aspoň o něco pohodovější. Jsi pro mě velkou inspirací a rád bych aby jsi věděla, že k tobě vzhlížím. Krásný svátek a radostný den ti přeje …
Drahá Judito, práce může být neúprosná denní rutina, pokud člověk není obklopen dobrými lidmi. Děkuji ti, že díky tobě se budu vždy s úsměvem a radostí vracet do práce. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …

Dospělost otevírá mnoho dveří do života. Popřejte vaší blízké osobě s těmito přáníčky ke sladkým osmnáctinám!

Básničky k svátku pro Judku

Veršovaná blahopřání jsou výbornou volbou, protože se líbí snad každému. Najdete tady básničky pro každou oslavenkyni ať už jde o kamarádku, babičku, kolegyni a nebo dokonce vaši lásku. Vejdou se vám i do textové zprávy, ale doporučujeme básničku napsat do vlastnoručně vyrobeného přáníčka. 

Den sladký jako jahůdka, je vždy, když je oslavenkyní Judka. K svátku ti ze srdce přeji, ať se tvé rty vždycky smějí. Ať se pořád usmívají, protože tu radost mají, mají radost a ty taky, nádherných věcí, ať máš mraky! Juditko, přeji ti ten nejkrásnější svátek!
S oslavou se přímo počítá, když jmeniny má naše Judita. Přej si dnes něco opravdu nádherného, i my ti ze srdce přejeme, to nejlepší do života tvého, k svátku ti radostně gratulujeme. Přejeme ti ten nejbáječnější den, Judito!
S oslavou se přímo počítá, když jmeniny má naše Judita. Přej si dnes něco opravdu nádherného, i my ti ze srdce přejeme, to nejlepší do života tvého, k svátku ti radostně gratulujeme. Přejeme ti ten nejbáječnější den, Judito!
V kalendáři vidíme psáno Judka, už na tebe čeká tvá oblíbená dobrůtka. Všechno nejlepší ti všichni přeji, ať se rty tvé stále smějí, ať máš úspěch, spoustu lásky a na těle žádné vrásky. Juditko, užij si svůj mimořádný den naplno!
Žena jménem Judita, je skutečná autorita. A já jen tebe v srdci mám, a tak si moc užívám, že dnes svátek slavíš, ať se se mnou vždycky bavíš! Judito, moc si užij dnešní den!
Na svátek naší drahé Judky, už chystáme si dopředu žaludky. A my všichni právě jdem, popřát ti s tím největším úsměvem: Hodně štěstí, lásky, zdravíčka, ať svátek je tvá písnička. Všechno nejlepší k jmeninám, Juditko!

Veselé rýmované říkanky k jmeninám

Myslíte, že by Juditka ocenila spíše něco veselejšího s dobrým humorem? Podívejte se na tahle vtipná blahopřání. S nimi se vám jistě povede oslavenkyni nadmíru pobavit. Posílejte je ale jen v případě, že má oslavenkyně smysl pro humor a ráda se baví! 

Dneska musíme oslavit svátek naší Juditky, a už se nemůžeme dočkat pořádného pártičky! Domů se zase dostaneme až ráno, odejít dřív domů je totiž přísně zakázáno. Judy, přejeme ti ty nejlepší jmeniny na světě!
Budeme tančit až se nám prošoupou střevíčky, svátek je totiž naší nejmilejší Juditky. Jen tak se dneska nedostaneš do pyžama, budeme spolu totiž tančit až do rána. Judito, moc si užij dnešní jmeninový den!
Judita je žena nejkrásnější, proto je mezi muži nejžádanější. K svátku by ses měla jít s námi večer pobavit, a nějakého kocoura si konečně ulovit. Juditko, přejeme ti skvělé jmeniny!
K svátku naší milované Judy, koupíme piva aspoň dna sudy. Dneska to spolu oslavíme skvěle, tak snad ráno nebudeš mít kýbl u postele. Všechno nejlepší k tvým jmeninám, Juditko!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Přejete si, aby bylo blahopřání k svátku Juditě skutečně mimořádné? Nemusíte jí ani nic psát a můžete jí popřát obrázkem. Ukážete oslavenkyni že na ni v tento den myslíte a ještě ji pobavíte originalitou vašeho přání. Odeslání zvládnete během krátké chvilky. Vyberte si obrázek, který se vám líbí nejvíce, zkopírujte a pošlete. Nezapomeňte se podepsat!

GIF přání k svátku s nadšenou holčičkou.
tenor.com
GIF přání k svátku s ženou a obřími dárky.
tenor.com
GIF přání k svátku s tleskajícím medvědem.
giphy.com
GIF přání k svátku s dívkou sfoukávajíc svíčku.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Juditu vyvede z míry! Ukážete jí totiž nejen to, že na ni myslíte, ale také uvidí, že jste si dali práci a dárek jí vyrobili sami. Zabere vám to jen chvilku a zvládne to každý, klidně i děti. Pokud to bude vaše premiéra, podívejte se na tohle krátké video kde najdete jak inspiraci, tak postup. Do hotového přání pak už jen stačí dopsat vaše srdečné věnování a můžete jít gratulovat.

Zajímavosti o jméně Judita

Ženské křestní jméno Judita má hebrejský původ. 

Jde o prastaré jméno, které se z hebrejštiny překládá jako „židovka“ nebo „žena z Judeje“

Odvozeninou jména je pravděpodobně i Jitka nebo Dita.

Domácími mutacemi jména jsou Juta, Jutka, Judka, také Dita nebo zdrobněle Juditka.

V České republice jméno reprezentuje 1072 nositelek!

Významnou nositelkou jména byla i Judita Čeřovská, rozená Judita Štěrbová jako česko německá zpěvačka. 

Mezi současnými nositelkami jména najdeme například slovenskou herečku a zpěvačku Juditu Hansman.

Doufáme, že se budou naše blahopřání k jmeninám Juditě líbit a její výjimečný sen bude stát skutečně za to!

Svátek máme přece jen jednou za rok, a proto se u vybírání přáníček musíme snažit.

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X