Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Rudu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 17. dubna a svátek slaví Rudolf. 

A to je ideální příležitost udělat mu radost milou gratulací. 

Nevíte ale, jaké přání k svátku Rudolfovi poslat? 

Tak s tím vám moc rádi pomůžeme! 

Načerpejte inspiraci z našich básniček, textů a veselých obrázků! 

Všechna přáníčka si navíc můžete zdarma stáhnout, tak směle do toho!

Básničky k svátku pro Rudolfa

Verše jsou skvělou volbou, jak popřát k jmeninám! A dokonce si s nimi ani nemusíte lámat hlavu, protože jsme pro vašeho oslavence napsali hned několik veršovaných přáníček. Na vás už jen bude vybrat to, se kterým mu dneska uděláte radost.

Přejeme ti krásný svátek, Rudíku, užívej si dneska každého okamžiku. Ať splní se ti vše, po čem jen zatoužíš, protože ty si to rozhodně zasloužíš. Rudo, přejeme ti báječné jmeniny!
Dneska jsou jmeniny našeho milého Rudy, tento den si užij se vším všudy. Ať je tvůj den plný radosti a dobrá nálady, a pořádně to dneska oslav s kamarády. Rudolfe, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Přejeme všechno nejlepší našemu Rudovi, snad mu uděláme radost těmito milými slovy. K tomu ti přejeme taky radost a lásku, a taky aby sis už našel nějakou milou krásku. Rudo, přejeme skvělé jmeniny!
Ty máš dneska jmeniny, milý Rudíčku, to by sis měl dát na oslavu skleničku. Jednu skleničku na tvé zdraví, a ať tě život stále baví. Rudolfe, přejeme ti úžasný svátek!
Celá rodina ti jen to nejlepší přeje, hlavně ať se na tebe štěstí stále směje. Buď veselý a stále užívej si života, ať je v tvém srdci stále jen láska a dobrota. Rudolfe, přejeme ti nádherný svátek!
Kalendář mi dneska říká, že jsou jmeniny našeho Rudíka. My přejeme mu zdraví, štěstí a spoustu lásky, a aby si z ničeho nedělal vrásky. Rudo, přejeme ti skvělý svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Pokud je Ruda váš kamarád, který se rád pobaví a je s ním legrace, tak by mohly být tyhle humorné básničky to pravé! O to přece v tento den jde, pořádně se pobavit. Tak ho k tomu přání můžete ještě pozvat na jedno.

Dneska večer, drahý Rudíku, si dáme sraz v našem oblíbeném podniku. Tvé jmeniny musíme pořádně zapít, snad nás ráno nebude koconina trápit. Rudo, přejeme ti skvělé jmeniny!
Svátek slaví náš drahý Ruda, tak to večer rozhodně nebude nuda. Bude se tančit a bude se pít, a prostě se budeme skvěle mít. Rudíku, přejeme ti báječné jmeniny!
Musíme pořádně zapít našeho Rudu, možná u toho budeme zase dělat ostudu. Ale co, hlavně, že se dneska spolu pobavíme, a tvůj svátek společně oslavíme. Rudolfe, ať dnešní svátek stojí za to!
Zveme tě večer na piva džbánek, když svátek slaví náš milý Rudánek. Později pak budou zase lítat panáky, ale pozor, ať zase nejsi na mraky. Rudo, přejeme ti krásné jmeniny!
Holka nalévá borcovi šampaňské do skleničky.
zdroj: gentlemanuniverse.tumblr.com

Klasická přání k svátku pro Rudolfa

Dává oslavenec přednost spíše tradici a jednoduchosti? Na taková přání bychom nemohli zapomenout a najdete jich tady celou řadu. Moc hezky budou vypadat v papírovém blahopřání, ale nešlápnete vedle ani s textovou zprávou.

Milý Rudo, ty máš dneska svátek a proto ti přejeme hlavně zdravíčko, lásku, rodinnou pohodu a spoustu krásných zážitků. Báječné jmeniny ti přejí …
Nás drahý Rudolfe, tento den je tady jen jednou do roka a proto doufáme, že si ho pořádně užiješ a taky oslavíš! Ten nejskvělejší svátek ti přejí …
Náš milovaný Rudolfe, přejeme ti, aby sis dnešní jmeniny užil s těmi, na kterých ti záleží a tvůj svátek byl nezapomenutelný. Krásné jmeniny ti srdečně přejí …
Rudo, sice ti dneska k tvému svátku nemůžu popřát osobně, ale věřím, že ho oslavíš skvěle! Už se moc těším, až se zase potkáme a napijeme se na tvé zdraví. Skvělé jmeniny ti přeje …
Drahý Rudolfe, k tvému svátku ti přejeme aby se ti dařilo jak v osobním, tak pracovním životě a ty byl stále jen spokojený, usměvavý a hlavně šťastný. Úžasné jmeniny ti přejí …
Dneska je den všech Rudolfů a my tomu našemu nejmilejšímu přejeme spoustu radosti, rodinné pohody, peněz a taky lásky. Moc si užij dnešní svátek!
Rudolfe, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a proti ti přejeme mnoho zdaru, spokojenosti, štěstí a taky aby tě nikdy neopustila dobrá nálada. báječné jmeniny ti přejí …
Náš milý Rudo, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme jen to nejlepší! Máte tě moc rádi a myslíme na tebe! Pěkné jmeniny ti přejí …

Blíží se narozeniny někoho blízkého? Tak to by se vám mohla hodit tahle nádherná narozeninová přáníčka!

Obrázková přání k jmeninám pro Rudu

Hledáte pro tento den něco výjimečného, co by vašemu oslavenci zvedlo náladu a zároveň ho potěšilo? S těmito pohyblivými GIF obrázky se vám to jistě povede! Všechny se k tomuto významnému dni skvěle hodí! Stačí si vybrat, ten, který se vám líbí, zkopírovat a poslat.

Rudo, dneska to oslav aspoň jedním kouskem!

GIF přání k svátku chlap nese hromadu piv.
zdroj: giphy.com

Rudolfe, pořádně to dneska oslav!

GIF blahopřání k svátku dva borci tančí v maskách.
zdroj: giphy.com

Chytej, už ti letí pusa k svátku.

GIF blahopřání k jmeninám letící pusa od blondýny v růžovém tričku.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti nádherné jmeniny, Rudolfe!

GIF přání k svátku pes s party čepicí.
zdroj: giphy.com

Rudo, ať dnešní sváteční oslava stojí za to!

GIF přání k jmeninám oslavující lidi v maskách.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka 

Takové blahopřání k jmeninám Rudolfovi určitě vyrazí dech. Jakmile se do výroby pustíte sami, tak mu bude jasné, že vám na něm skutečně záleží. Nemusíte se bát, nic složitého na tom není a zabere vám to jen chvilku. V tomto videu navíc najdete spoustu inspirace, která bu se mohla hodit. Do hotového blahopřání pak už jen stačí napsat vaše věnování a můžete vyrazit za oslavencem.

Doufáme, že se budou naše blahopřání k svátku Rudolfovi líbit a že mu v tento den zvednete náladu. Které přáníčko jste vybrali?

Zajímavosti o jméně Rudolf

Tohle jméno v České republice používá 23 710 osob a tím se řadí na 45. příčku oblíbenosti. 

Jméno má i ženské verze, a to hned dvě, Rudolfa a Rudolfína. 

Mužské křestní jméno Rudolf má svůj původ v němčině a jeho předchůdce je starogermánské jméno Hruodolf. Vzniklo ze starogermánských slov „hruod” − „sláva” a „olf” („wolf”) − „vlk”. Jméno tak můžeme přeložit jako „slavný vlk”.

Jméno je oblíbené už po celá staletí a jeho nejvýznamnějšími nositeli jsou třeba Rudolf II. Habsburský, vynálezce Rudolf Diesel a nebo spisovatel Rudolf Těsnohlídek.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X