Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Otakara na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 27. srpna a svátek slaví Otakar.

Rádi byste viděli sladký úsměv na jeho krásné tváři? 

Milé přání k svátku Otakara ohromí a zlepší mu celý sváteční den! 

Přejete si poslat oslavenci sladkou básničku, klasické přání nebo dokonce animovaný obrázek

Tohle všechno můžete nalézt v tomhle článku! 

Navíc jsou všechna přání zcela zdarma a můžeme je kopírovat a upravovat jak je libo. 

Tak hurá do vybírání! 

Klasická přání k svátku pro Otakara

Mnozí muži preferují jednoduchost a věci vyjádřené přímo. Pokud máte pocit, že právě Otakar spadá do této skupiny, rozhodně mu pošlete jedno z těchto přáníček k svátku. Jsou krásné, formální a potěší kamaráda, tatínka i přítele. A co víc? Vypadají nádherně ve vlastnoručně vyrobeném přáníčku! 

Drahá Otíku, doufám, že se ti podaří udělat něco velkolepého v následujících dnech. Zasloužíš si to za to, jak jsi skvělý a upřímný člověk! Všechno nejlepší k jmeninám ti s láskou přeje…
Nejmilejší Otakárku, všechno nejlepší k tvým dnešním jmeninám! Na další rok nekonečné radosti, štěstí a úžasných přátel. Děkuji, že jsi to, že jsi. Gratulaci a pusu ti posílá …
Náš milovaný Otakare, jsi o rok starší a stále silnější, moudřejší, zábavnější a úžasnější! Jak jen ty to děláš. Krásné prožití dnešního dne a mnoho lásky ti srdečně přejí …
S polevou je všechno lepší, včetně tebe, Otakare! Tak zahoď obavy a pusť se do toho sladkého zákusku! Ty nejkrásnější jmeniny ti ze srdce přeje …
Můj milý Otakare, děkuji, že jsi tu pro mě vždycky byl, když jsem tě potřebovala, a že jsi stále tak úžasný. Doufám, že tvé jmeniny budou stejně krásné, jako jsou mé dny s tebou. Všechno nejlepší k tvému svátku ti přeje …
Nejdražší Otakare, užitečná připomínka je, že v den tvých jmenin se kalorie nepočítají, takže si klidně dej ještě jeden kousek tvé oblíbené dobroty. Však dieta ještě jeden den počká. Fantastické jmeniny ti s láskou přeje …
Přání k jmeninám s krásnými růžemi.
pixabay.com

Přání pro kolegu

Spolupracovníci jsou mnohdy opomíjeni jmeninovými přáními od svých kolegů. My si myslíme, že je to špatně a rozhodně by se to mělo změnit! Uvidíte, že vykouzlíte Otakarovi úsměv na tváři a napomůže to k úspěchům na pracovním place. Vyberte si jeden z našich nejlepších tipů ještě dnes! 

Drahý Otakare, jménem celé společnosti ti přeji všechno nejlepší k tvým jmeninám a posílám ti přání, abys byl v životě šťastný, zdravý a radostný. S přátelským pozdravem …
Milý Otakárku, gratuluji ti k dalším krásným jmeninám! Jsi pro mě víc než jen kolega, jsi také můj kamarád. Pracovat po tvém boku je pro mě velkým potěšením, protože jsi skutečně skvělý člověk. Všechno nejlepší k svátku ti srdečně přeje…
Dnes bych chtěla popřát ty nejkrásnější jmeniny kolegovi a příteli, který mi dal tolik zkušeností a cenných rad a od prvního dne v kanceláři mi vždycky kryl záda. Ano, jsi to ty, Otakare. Báječné jmeniny ti s láskou přeje …
Milý Oto, jsem šťastná, že mám tak úžasného pracovního partnera. Tvé odhodlání, vytrvalost a trpělivost jsou tak inspirující! Přeji ti, abys dosáhl všech svých snů a aby brzy přišlo i nějaké to povýšení. Fantastické jmeniny ti ze srdce přeje …

Vánoční čas se neúprosně blíží. Připravte se s předstihem a vyberte si přání pro hezký advent ještě dnes!

Básničky k svátku pro Otu

S přáním k svátku Oty si můžete i pořádně vyhrát. Pomůže vám s tím básnička plná krásných rýmů o lásce a oslavách! Věříme, že právě taková gratulace příjemce potěší a vaše přání se bude vyjímat mezi všemi ostatními. Která se vám líbí nejvíce? 

Náš nejmilejší Otíku, užij si tohoto vzácného okamžiku. Svátek, to je přece krása, naše srdce z toho jásá, přejeme ti jen to nejlepší, miláčku náš největší. Otakare, moc si užij svůj dnešní den!
Na kalendář jsem se dnes usmála, když zjistila jsem, že je svátek Otakara. Přeji ti tedy k tvému svátku, ať dobrý ten nejkrásnější den, a to hlavně beze zmatku a plný věcí krásných jako sen. Otíku, všechno nejlepší k tvým sladkým jmeninám!
Krásné chvíle jsou pryč v mžiku, proto užij si svůj svátek naplno, Otíku. Hodně štěstí, lásky, pevné zdraví, ať čeká na tebe zázrak pravý. Oto, přeji ti fantastické jmeniny!
Na svátek našeho milovaného Oty, dopřejeme si ty nejsladší dobroty. Zatím ti přejeme k svátku, co se tak vždycky přává, hodně štěstí, lásky, zdraví, ať vše se dá do pořádku a život je idylka pravá. Otakare, přejeme ti báječné prožití tvého svátku!
S člověkem na blízku jménem Ota, nepoznáte nikdy, co je to samota… A už zase uběhlo 365 dnů, ty opět svátek máš, přejeme ti den splněných snů, a ať radost si dnes uděláš. Otakárku, užij si svůj jmeninový den naplno!
Když už je ten svátek Oty, přejeme ti z lásky, ať vyhnou se ti všechny nejistoty, a ještě dlouho nepoznáš, co to jsou vrásky. Otakárku, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Ať už jste s Otakarem dlouholetí kamarádi nebo jste se teprve nedávno poznali, dobrý vtip může být skvělým způsobem, jak navázat veselou konverzaci. Právě tyhle básničky jsou skvělé pro svátek vašeho příjemce a můžeme vám zaručit, že úsměv na tváři mu po přečtení rozhodně chybět nebude!

Dnes oslavíme tvůj svátek, Otíku. do momentu, kdy vlnkami půjdeme po chodníku. Dáme si pivko nebo tři, oslavíme jmeniny přesně jak se patří. Otakare, moc si užij svůj dnešní den!
Naplno si musíme užívat života, když svátek slaví náš milý Ota. Dáme si spolu více než jeden přípitek, a pořádně si vyhodíme z kopýtek. Otakárku, přeji ti ten nejkrásnější den!
Je to pravda jak se říká, že nejlepší jsou oslavy Otíka. Dnes to dáme to klidně až do brzkého rána, tak už se konečně zastav za náma. Všechno nejlepší k jmeninám, Otakare!
Když je psáno jméno Ota, slavíme dokud se nám hlava motá. Až do rána to pro tebe roztočíme, tančit budeme dokud si dechem vystačíme. Otíku, přejeme ti skvělý svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Ať už jste si doposud vybrali milou srdečnou gratulaci nebo veselou rýmovačku, nikdy není od věci ji doplnit ještě o hezký animovaný obrázek. Ty, které jsme vybrali, se skvěle k jmeninám hodí a pokud se vám nechce nic psát, vystačí si i samy bez jakéhokoliv textu. Nenechte dopustit, aby vaše letošní gratulace k svátku Otakara byla nudná!

GIF přání k svátku s nadšeným davem lidí.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s tančícím psem.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s nadšenou tleskající dívkou.
giphy.com
GIF přání k svátku s tančícím kresleným mužem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Přejete-li si ukázat, že přání k jmeninám Otakara neberete na lehkou váhu, takové vlastnoručně vyrobené přáníčko bude perfektní příležitostí, jak vyjádřit vaše pocity a lásku oslavenci. Nejste si však jisti vašimi tvůrčími schopnostmi? Nevěště hlavu, protože jsme vám našli krásné video, podle kterého vaše výroba gratulace bude hračka. Tak popadněte barevné papíry a pera a pusťte se do práce. Jistě totiž oslavenec originalitu a vložený čas ocení. Až budete mít hotovo, nezapomeňte dovnitř napsat milé věnování.

Zajímavosti o jméně Otakar

Jméno Otakar v sobě nese německou tvrdost a přísnost. 

S tvrdým charakterem a disciplínou se pojí i význam jména.

Vychází ze slov “odo” s významem “majetek” a “wakar” s významem “střežit”, proto se jméno překládá jako „strážce majetku”, „majetek střežící”.

Domácky se jméno užívá jako Ota, Oto, Otík, Otka, Otouš, Otakárek, Otíček, Otánek aj.

Jménu se v České republice dostává poměrně velké popularitě díky 7986 nositelům.

Jméno patřilo k dynastii Přemyslovců, nosil ho Přemysl Otakar I. nebo Přemysl Otakar II. 

Také významný český básník si říkal Otokar − Otokar Březina, vlastním jménem byl Václav Jebavý. 

Nositelem jména byl i český prozaik Otakar Bystřina nebo legendární český režisér Otakar Vávra.

Doufáme, že nad perfektním blahopřáním k jmeninám Otakarovi už dávno netápete a ušetřený čas jste strávili oslavováním!

Nezapomeňte se nám ozvat, jak se vám přáníčka líbila.

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X