Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Hermínu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 7. dubna a svátek má Hermína. 

Máte nějakou ve svém okolí? Popřejte jí! 

Milé přání k svátku Hermíně udělá určitě velkou radost. 

Zrovna vás ale nic ne a ne napadnout? 

Nemusíte si lámat hlavu, u nás najdete spoustu nádherných přáníček.

Vyberte si z našich básniček, textů a veselých obrázků

Všechna přání si můžeme navíc zdarma stáhnout.

Básničky k svátku pro Hermínu

Veršovaná přáníčka jsou velmi oblíbená napříč generacemi a určitě to bude správná volba. Ať už je oslavenkyně vaše kamarádka, dcera, kolegyně a nebo manželka, jistě si vyberete tu pravou gratulaci i vy. Rýmované přáníčko můžete zkopírovat a poslat klidně hned.

Kalendář nám dneska připomíná, že má jmeniny naše milovaná Hermína. Proto jí jen to nejlepší chceme ze srdce přát, hlavně aby byla veselá a spokojený napořád. Užij si dnešní svátek, Hermíno!
Ty máš dneska jmeniny, na to se nezapomíná, v kalendáři je jméno Hermína. Chceme ti říct, že jsi naše milovaná holčička, ať je tvůj den úžasný a plný sluníčka. Hermíno, přejeme ti nádherný sváteční den!
Svátek má dneska naše milá Hermička, snad se jí bude líbit tahle milá básnička. K tomu přejeme ti taky pohodu a spoustu lásky, a nikdy si z ničeho nedělej vrásky. Hermíno, přejeme ti skvělé jmeniny!
Přejeme ti nádherné jmeniny, milá Hermičko, snad ti udělá radost tohle krátké přáníčko. Z celého srdce ti přejeme ať se ti daří, a ty máš stále dobrou náladu a úsměv na tváři. Hermíno, přejeme ti kouzelný svátek!
Zrovna se mi ukázala připomínka, že má svátek moje milovaná Hermínka. Proto k tobě přání toho nejlepšího už letí, tak si ho chytni, ať ti neuletí. Hermíno, přeju ti úžasné jmeniny!
Všechno nejlepší, naše drahá Hermínko, snad se ti bude tahle básnička líbit aspoň malinko. Ať stále jen kveteš a jsi veselá, a životem stále proplouváš zvesela. Hermíno, přejeme ti báječný svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Hermínu veršované, ale aby ji i pobavilo a rozesmálo? S těmito básničkami se vám to jistě povede. Hodí se výborně obzvláště pokud je oslavenkyně vaše kamarádka, co se ráda baví a nezkazí žádnou legraci.

Dneska padne více než jedna lahvička, svátek má totiž naše milovaná Hermička. Budeme hodné a budeme pít s mírou, ať tě nad ránem nevedeme domů opilou. Hermíno, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Snad nás nebude ráno bolet hlavička, když dneska slaví jmeniny naše milá Hermička. Už tady na tebe čeká plná sklenice, ale pozor, ať vyhne se ti opice. Hermíno, ať dnešní sváteční oslava stojí za to!
V lednici se nám už chladí bublinky, večer se totiž slaví svátek naší Hermínky. Dneska tady bude panovat dobrá nálada, a rozjedeme to spolu jako za mlada. Hermíno, přejeme ti skvělé jmeniny!
Ty máš dneska svátek, milá Hermíno, proto zvu tě večer na víno. A protože jsi byla celý rok hodná, můžeš tu lahev vypít až do dna. Hermíno, přeju ti nádherné jmeniny!
Sváteční přípitek tří holek s šampaňským.
zdroj: wineponder.com

Klasická přání k svátku pro Hermínu

Žerty stranou, dostáváme se k decentním, milým a tradičním gratulacím, která jistě zahřejí u srdíčka. Nádherně vypadají v papírovém blahopřání, ale můžete je poslat i jako rychlou textovou zprávu, oboje udělá v tento den velkou radost.

Milá Hermíno, nemusíš se vůbec bát, že bychom na tvoje jmeniny dneska zapomněli. Myslíme na tebe už od rána a přejeme ti jen to nejlepší! Nádherný svátek ti srdečně přejí …
Naše drahá Hermíno, čas letí jako splašený a je tady opět tvůj svátek. Mu ti chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, zdraví, pohody a taky štěstí. S láskou …
Milovaná Hermíno, tvoje krásné jméno je dneska v kalendáři a proto ti přejeme spoustu radosti, lásky, zdraví a taky splněných přání. Báječné jmeniny ti přejí …
Drahá Hermíno, dneska nás od sebe dělí spousta kilometrů, ale to neznamená, že na tebe nemyslíme! Přejeme ti ten nejbáječnější svátek a taky hromadu splněných přání. S láskou …
Naše milovaná Hermíno, z celého srdce ti přejeme aby se ti vždy ve všem dařilo a ty byla stále jen spokojená, veselá a usměvavá. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Nejdražší Hermíno, přejeme ti aby se ti dařilo jak v osobním, tak pracovním životě a taky aby se ti vyplnila všecha tvá tajná přání a tužby. Kouzelné jmeniny ti ze srdce přejí …
Hermíno, tvoje krásné jméno je dneska v kalendáři a proto ti chceme popřát jen to nejlepší! Hlavně ať jsi zdravá, spokojená a šťastná. Nádherné jmeniny ti přejí …
Milá Hermíno, dneska je tvůj významný den a proto by sis ho měla užít naplno! Pořádně se bav, oslavuj a hlavně hoď všechny starosti za hlavu! Báječné jmeniny ti přejí …

Hledáte milé a originální přání pro novomanžele? Tady si jistě vyberete to pravé i vy!

Obrázkové GIF gratulace

Pokud jste nevybrali nic z básniček a nebo textů, tak je tady ještě jedna možnost, jak popřát k jmeninám, a to pohyblivá GIF přáníčka. Vybrali jsme ty, které jsou k svátku jako dělané. Odeslání zvládnete ve dvou snadných krocích. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat.

Hermíno, dneska to pořádně oslav!

GIF přání k svátku tančící holka v černém.
zdroj: giphy.com

Hermíno, dneska si dej i drink na oslavu!

GIF přání k jmeninám babička se skleničkou vína v ruce.
zdroj: giphy.com

Tak na tebe, Hermíno!

GIF blahopřání k jmeninám borec s koktejlem v ruce.
zdroj: giphy.com

Hermíno, posíláme ti tanečníka k svátku.

GIF přání k svátku tančící chlap u sloupu.
zdroj: giphy.com

Pořádně ten svátek dneska oslav!

GIF blahopřání k svátku oslavující holky na party.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Z takového blahopřání k jmeninám Hermíně padne brada. Jakmile jí dáte dárek, který jste vyrobili sami, tak jí ukážete, jak je pro vás důležitá. Nemusíte se bát, zvládnete to levou zadní i pokud je to vaše premiéra. Pomůže vám s tím tohle video, kde kromě návodu najdete taky hromadu inspirace. Pak už jen stačí dovnitř napsat vaše srdečné věnování a nádherný dárek je hotový.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám  Hermíně líbit?

Tento významný den je tady jen jedno do roka a stojí za to poslat třeba jen rychlou textovou zprávu.

Zajímavosti o jméně Hermína

Tohle jméno v České republice nosí 1009 žen a jedná se tak o 238. nejčastější křestní jméno. 

Jméno je germánského původu a vzniklo ze staroněmeckého jména Herman. Významově se hodí spíše pro muže, protože se překládá jako „válečnice”. 

Jméno Hermína najdeme i na Slovensku. V Anglii a v Německu je podoba jména je Hermine. Ve francouzština najdeme podobu jména Germanie, v Polsku jméno znají jako Herminia nebo Hermina, stejně jako ve Švédsku a Maďarsku.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X