Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Charlotte na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 27. října a svátek slaví Charlotte. 

Pokud nějakou znáte tak jí nezapomeňte poslat v tento den gratulaci. 

Jaké přání k svátku Charlotte udělá největší radost? 

Pokud stále tápete v tom jaké blahopřání poslat tak máme pro vás spoustu inspirace. 

Najdete tu od všeho něco a vybere si každý, tak jdeme na to!

Básničky k svátku pro Charlotte

Už dlouhé roky jsou veršovaná přání k jmeninám velice oblíbená a to naprostým právem. Tyhle básničky jsou napsané přímo na míru pro Charlotte a nenajdete je nikde jinde. Můžete ji napsat do sms zprávy a nebo do papírového přání, je to jen na vás.

Ty máš svátek milá ženo, mé přání už je připraveno. Snad bude dnešní den dle tvého gusta, a posílám ti pusu na tvá ústa. Charlotte, užij si dnešní svátek!
Kalendář mi řekl že dneska svátek máš, chci ti říct že pro mě moc znamenáš. Dnešní den by sis měla užít, a k tomu něco krásného zažít. Charlotte, přeji ti nádherný svátek!
Už je tady zas ten tvůj jmeninový den, snad bude jako nejkrásnější sen. Jen to nejlepší ti přejeme, a moc myslet na tebe budeme. Drahá Charlotte, přejeme ti nádherný svátek!
Dneska jsou jmeniny naší Charlotty, chceme jí nadělit nějaké dobroty. A taky posíláme tuhle básničku, snad bude se líbit aspoň trošičku. Charlotte, přejeme ti nádherný svátek!
Je tady zase tvůj svátek po roce, užij si ho aspoň jako Vánoce! Moc na tebe stále myslíme, snad se zase brzy uvidíme! Milá Charlotte, užij si dnešní svátek!
Tvůj velký den je zase tady, snad oslavíš ho skvěle s kamarády. Přejeme ti nádhernou oslavu, a hlavně celodenní zábavu. Charotto, užij si tento jmeninový den!
Snad bude tvůj svátek jako z pohádek, a oslavíš ho se spoustou kamarádek. Jen to nejlepší ti chceme popřát, a pořádný kus dortu by sis měla dopřát. Charlotte, přejeme ti nádherný svátek!
Užij si dnešní den báječně, zase je tady tvůj svátek, no konečně! Přejeme ti spoustu úsměvů, a ať je ti stále do zpěvu. Charlotte, užij si tvůj dnešní svátek jak to jen půjde!

Vtipná rýmovaná přání 

Pokud chcete aby blahopřání k svátku pro Charlotte bylo spíše neformální a veselé tak vyberte jeden z těchto vtipných veršů. Určitě jí vykouzlí úsměv na tváři a bude moc ráda, že na ni myslíte.

Charlotte dneska svátek slaví, snad se to pořádně oslaví. Přejeme ti spoustu zábavy, ať víno neleze ti do hlavy. Přejeme ti nádherný svátek, Charlotte!
Dneska svátek slaví naše Charlotta, že bude večírek to je jistota. V lednici už se víno chladí, to nejlepší ti přejí kamarádi. Užij si ten nejkrásnější svátek, Charlotte!
Venku už je zima, to nám nevadí, tvůj svátek nám to vše vynahradí. Oslava bude, to je jasné, dneska se pije a tím to hasne. Charlotte, přejeme ti nádherný svátek!
Svátek je svátek naší milované holky, to zase budou skvělá historky. Všechno nejlepší Charlotte naše bláznivá, snad ta kocovina nebude tak ošklivá. Drahá Charlotte, přejeme ti nádherný svátek!
Dárková kytice fialových tulipánů.
zdroj: m.ok.ru

Klasické a jednoduché přáníčka k jmeninám

Pokud nejste zastánce básniček a rýmů, i tak pro vás máme spoustu inspirace. Zkuste jeden z těchto textů. Všechny jsou milé, decentní, upřímné a řekněte jimi vše, co potřebujete.

Naše milá Charlotte, dneska je den tvých jmenim a my ti k nim přejeme abys byla i nadále zdravá, spokojená, šťastná ale hlavně veselá. Máme tě moc rádi a přejeme ti nádherné jmeniny.
Drahá Charlotte, tvé jméno je dnes v kalendáři a my ti chceme k tvým jmeninám popřát jen to nejlepší a aby se ti v životě vše dařilo podle tvých představ. Krásný svátek ti přejí …
Naše milovaná Charlotte, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme mnoho pohody, dobré nálady, spokojenosti, lásky a hlavně zdraví. To vše a mnohem více ti přejí …
Naše drahá Charlotte, přejeme ti aby byl tvůj dnešní svátek přesně takový, jaký sis ho vysnila. Také ti přejeme mnoho lásky, zdraví a pohody. Užij si tento dnešní den. To vše ti ze srdce přejí …
Charlotte, po roce je tady zase ten tvůj jmeninový den a my ti k němu i letos přejeme aby se ti ve všem dařilo a abys byla i nadále spokojená a veselá. Krásný svátek ti ze srdce přejí …
Milá Charlotte, je nám to moc líto že ti nemůžem letos k tvému svátku popřát osobně. I tak na tebe moc myslíme a přejeme ti jen to nejlepší. Také ti přejeme abys dnešní den oslavila v kruhu rodinném tak jak si jen budeš přát. Hezký svátek ti přejí …
Charlotte, dneska jsou tvé jmeniny a my ti přejeme aby celý dnešní den byl jako z pohádky. Pamatuj, že máš přátele co na tebe myslí a mají tě rádi. Krásné jmeniny ti přejí …
Naše drahá Charlotte, ze srdce ti přejeme aby tě tvým životem provázelo pouze a jedině štěstí a aby se ti vše zlé vyhýbalo jak jen to půjde. K tomu ti také přejeme kopec zdraví a lásky. Krásný svátek ti přejí …

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Chcete aby přání k svátku pro Charlotte bylo veselé a zvedne jí náladu? Vyberte jí jeden z těchto obrázků. K těmto obrázkům se skvěle hodí veselé básničky, ale pokud se vám nechce nic psát tak je můžete poslat samostatně. Vybraný obrázek jen zkopírujete a pošlete.

GIF přání holky s panáky.
zdroj: tenor.com
GIF gratulace přípitek s vínem.
zdroj: tenor.com
GIF gratulace kočka s party čepicí.
zdroj: tenor.com
GIF přání slavící děti.
zdroj: tenor.com
GIF blahopřání veselé prasátko.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobené papírové blahopřání

Dárky co vyrobíte sami jsou nejlepší a s tímto přáníčkem rozhodně nemůžete šlápnout vedle. Pokud s výrobou blahopřání nemáte zkušenosti tak to vůbec nevadí. Našli jsme pro vás video návod se kterým to zvládne každý.

Které z našich přáníček a nebo obrázků se vám líbilo nejvíce? Ať už si vyberete kterékoli tak s ním jistě potěšíte. Tento sváteční den je jen jednou za rok a milé blahopřání k svátku si Charlotte jistě zaslouží

Tak které z nich to bude?

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X