Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Melánii na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 27. prosince a svátek slaví Melánie.

Pokud máte nějakou milou slečnu nebo paní ve svém okolí, rozhodně byste neměli zapomenout jí popřát!

Hezké přání k svátku Melánii zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Pokud jste si sem přišli pro inspiraci, jste na správném místě!

Sepsali jsme ty nejkrásnější básničky, texty a obrázky, speciálně připravené pro vaši oslavenkyni.

Všechna přání jsou navíc zcela zdarma, takže jej stačí jen zkopírovat a odeslat.

Klasické přání k svátku pro Melánii

S tímhle přáníčkem zaručeně nešlápnete vedle. Právě naopak!

Tahle jednoduchá, ale zato milá a formální přáníčka k svátku se budou Melánii líbit. Vyjádřete oslavenkyni, jak moc vám na ní záleží v její speciální den. 

Přáníčko bude nádherně vypadat nejen v obyčejné sms, ale také v papírovém přáníčku, které můžete sami vyrobit.

Je jen na vás co si vyberete!

Naše milá Melánie, zaručeně ti již přišlo mnoho gratulací a my chceme být jednou z nich. K tvému dnešnímu svátečnímu dni ti přejeme, aby sis ho užila přesně podle tvých představ, a abys byla navždy veselá a usměvavá jako jsi teď. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Naše milovaná Melánie, k dnešnímu svátku ti přejeme, aby sis ho užila na maximum s lidmi, které máš nejraději. K tomu samozřejmě již tradičně přejeme hodně štěstí, zdraví, moře lásky a spousta úsměvu. Myslíme na tebe. Posíláme gratulaci a velkou pusu!
Drahá Melánie, to by nebylo aby nám kalendář neprozradil tvůj velký den. Přejeme ti z celého srdce jen to nejlepší, aby se ti splnilo cokoliv si v životě přeješ a aby se ti dařilo v životě všechno, na co se jen podíváš. Nádherný svátek ti přejí …
Milá Melánie, rok se s rokem sešel a my ti opět z celého srdce přejeme, aby sis svůj sváteční den užila naplno, aby se ti vždy dařilo a ať tvůj překrásný úsměv nikdy neopouští tvoji tvář. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …!
Milovaná Melánie, srdečně doufáme, že se ti dnešní den bude líbit a bude ti vycházet vše, na co jen pomyslíš. Přejeme ti hodně štěstí, zdraví, pohody a moře lásky od tvých nejbližších. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Naše milovaná Melánie, velice nás mrzí, že ti nemůžeme letos popřát osobně, alespoň ne přímo dnes. Neboj se však, že bychom to neoslavili později! Přejeme ti hodně zdraví, štěstí, úsměvů a pohody do dalších dnů. Užij si dnešek na maximum. Všechno nejlepší k svátku!
Drahá Melánie, chtěla bych ti z celého srdce popřát, aby tě v životě potkalo jen to nejlepší! Doufám, že se ti splní všechna tvá nejtajnější přání, že budeš vždycky veselá a hlavně zdravá a usměvavá. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Milá Melánie, sváteček máš sice pouze jednou do roka, ale myslíme na tebe i mimo to! Máme tě moc rádi a přejeme ti všechno nejlepší k svátku, hodně štěstí, zdraví, pohody a hlavně ať jsi pořád stejně usměvavá a hezká holka jako jsi teď. Nejkrásnější svátek ti přejí …
Oslava svátku Melánie s růžovým vínem.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Melánii

Líbí se vám nápad veršovaných přáníček k jmeninám, ale nejste zrovna rozeným básníkem? Nemusíte si namáhavě lámat hlavu nad veselými či svátečními verši, přání jsme napsali za vás!

Pošlete gratulaci k svátku Melánii v podobě básničky! Zaručeně jí uděláte v její sváteční den radost.

Vyberte si tu, která se vám líbí nejvíce a jednoduše ji zkopírujte a odešlete oslavenkyni.

Když má svátek Melánie, hraje sladká symfonie. Skoro stejně sladká jako ona, tak snad nečeká ji žádná pohroma. Proto musíme jí štěstí přát, lásku, pohodu a ať ji má co hřát! Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Dnes je svátek Melánie, všude je veselá energie, protože jí všichni přejí, ať užije si svátek její. Proto posílám ti tyhle rýmy, ať užiješ si svátek mezi svými! Všechno nejlepší k svátku, Melánie!
Naše milá Melánie, ať nikdy nepotká tě žádná tragédie. Ať máš holka vždycky radost, lásku, štěstí, žádnou starost. Užij si svůj sváteční den, ať vydaří se ti jako ten nejkrásnější sen. Báječný svátek ti dnes přeje …
Oslavíme naši Melánii, naplníme místnost slavnostní energií. Pořádně tě oslavíme, zaručeně se pořádně pobavíme. Snad budeš mít den překrásný, a svátek dnešní bude úžasný. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Dneska svátek slaví naše holčička, přejeme my, dědeček a babička. Ze srdce ti chceme přát, ať láska u srdíčka tě nepřestává hřát, k tomu pusu na čelo, aby ti náhodou nic nechybělo. Přejeme ti ten nejkrásnější svátek, Melánie!
Naše holčičko jediná, přejeme ti celá rodina, ať se vždycky máš proč smát, a může tě sluníčko vždycky hřát. Tak snad si svátek užiješ, a budeš s lidmi, které miluješ. Všechno nejlepší k svátku, Melánie.
Dneska já v kalendáři vidím, že kytičku někomu pořídím. Ano, Melánie, jsi to ty, tak nedělej drahoty, protože dneska budeme pořádně slavit, a u toho se náramně bavit! Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Píšu ti já tyhle rýmy, ať jsi šťastná mezi svými. Ať splní se ti vše, co si budeš přát, a ať jsi veselá napořád. Přejeme ti krásný svátek, ať v životě nemáš žádný zmatek. Přeji ti ten nejkrásnější svátek, Melánie.

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Pokud je vaše oslavenkyně typ kamarádky, rodiny nebo kolegyně, která se ráda zasměje a má skvělý smysl pro humor, budou tyhle rýmy právě pro ni!

Pošlete vtipné přáníčko k jmeninám Melánii a zaručeně jí nejen vykouzlíte úsměv na tváři, ale také ji zaručeně pobavíte!

Spolu s vtipným dárkem je recept na dokonalé přání k svátku na světě!

Když má svátek Melánie, píše se nám historie. Sice je to holka milá, však již naléváme skleničky vína. To však je jen začátek, protože slavit budeme ještě nějaký pátek! Všechno nejlepší k svátku ti přeje …!
Užij si svátek kamarádko drahá, ale ne že budeš večer tančit někde nahá. Již těšíme se na tvou oslavu, zaručeně zažijeme pořádnou zábavu. Dáme pivo, trošku vína, snad nepřijde nám kocovina. Melánie, přeji ti ten nejkrásnější svátek!
Melánie naše milá, začínáme s troškou vína. Nemusíš se vůbec bát, budeme se dneska smát. Tak snad se již nemůžeš dočkat, povinnosti na tebe budou muset počkat! Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Naše milá Melánie, s oslavou dneska počítáme. S tím, že budeme dneska pít, ať o zážitcích nemusíš jen snít, ať máš krásné jmeniny, dnes nekoukáme na hodiny! Všechno nejlepší k svátku, Melánie!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Poslali jste už někdy přání k svátku v podobě obrázku?

Pokud ne, právě dnes máte tu perfektní příležitost. Pošlete Melánii gratulaci k jmeninám pomocí veselého obrázku, který se k téhle sváteční příležitosti hodí skvěle.

Pokud chcete, doplňte jej o milý text nebo básničku a krásné přáníčko máte na světě!

Přáníčko k svátku Melánie s pejskem.
giphy.com
Přáníčko k svátku s kyticí.
tenor.com
Gratulace k svátku se psem Shiba-inu.
giphy.com
Přáníčko k svátku s medvědem.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

To nejlepší jsme si samozřejmě nechali na konec!

Jestli jste nikdy nezkusili vyrobit papírové přáníčko sami, vyzýváme vás, ať tomu letos dáte šanci.

Nemusíte se bát, že byste to nezvládli. Dokáže to opravdu každý a zabere vám to pouze pár minut! Tak jsi připravte papír, pár kancelářských potřeb a s chutí do toho!

Pokud hledáte inspiraci, naleznete ji v tomhle videu.

Vyrobte blahopřání k svátku pro Melánii vlastnoručně v její velký den!

Doufáme, že se naše přáníčka budou Melánii líbit.

Nezapomínejte na to, že svátek slavíme pouze jednou do roka a podle toho by měly naše oslavy vypadat! 

Tak co, které přáníčko to dneska bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X