Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Jaroslavu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 1. července a svátek slaví Jaroslava. 

Pokud máte nějakou ve svém okolí tak jí pošlete gratulaci! 

Milé přání k svátku Jaroslavu potěší. 

Pokud vás ale zrovna nic nenapadá tak se podívejte na naše básničky, obrázky a texty. 

Všechna přání jsou ke stažení zdarma, tak směle do toho.

Básničky k svátku pro Jaroslavu

Rýmy jsou skvělou volbou k jmeninám pro každou oslavenkyni. Je jedno jestli je to vaše kamarádka, kolegyně, sestra a nebo dcera, najedete tady přáníčka pro všechny Jarušky.

Dneska by sis měla užívat spoustu zábavy, svátek totiž slaví Jaroslavy. Dej si přípitek a taky dort sladký, a ať je celý tvůj den jako z pohádky. Jaroslavo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Jmeniny má dneska Jaroslava, to je ale skvělá zpráva! Snad se ti budu krásně číst tyhle řádky, ten nejkrásnější svátek ti přejí kamarádky. Jaruško, moc si užij dnešní den!
Svátek dneska slaví Jaroslava, a my jí přejeme hlavně ať je zdravá. K tomu jí přejeme taky spoustu lásky a dobré nálady, a skvělých zážitků hromady. Jarko, přejeme ti krásné jmeniny!
Čeká tady na tebe dort a káva, svátek totiž slaví Jaroslava. Snad dnešní sváteční den pořádně oslavíš, a s kamarády se dosyta pobavíš. Jaruško, přejeme ti báječné jmeniny!
Snad užiješ si hezkou sváteční oslavu, v kalendáři totiž vidím Jaroslavu. Jen to nejlepší ti srdečně přejeme, a moc na tebe myslet budeme. Moc si užij dnešní den, Jaroslavo!
Jmeniny mají dneska Jaroslavy, a my ti přejeme ať tě život stále baví. snad splní se ti v životě všechna přáníčka, a nikdy ti z očí nezmizí jiskřička. Jarko, užij si dnešní sváteční den!
Posíláme ti srdečné pozdravy, jsou přece jmeniny naší Jaroslavy. Snad budeš mít stále dobrou náladu, a kolem sebe spoustu dobrých kamarádů. Jarko, přejeme ti krásný svátek!
Šeptáme ti přáníčko přímo do ouška, dneska slaví svátek naše Jaruška. Jen to nejlepší ti chceme k svátku přát, a ať jsi spokojená napořád. Jaroslavo, přejeme ti báječné jmeniny.

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Verše se vám líbí, ale chtělo by to něco trochu veselejšího? Tyhle rýmy se výborně hodí pokud je Jaroslava vaše kamarádka co má smysl pro humor a ráda se zasměje.

Budeme tančit dokud neskolí nás únava, dneska má totiž svátek Jaroslava. Vidíme to na zábavu až do rána, tak to přijď pořádně oslavit s náma. Jaruško, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dneska se nebude pít jenom šťáva, když jmeniny slaví Jaroslava. Dáme si spolu na přípitek panáka vodky, a pak si budeme dělat bláznivé fotky. Jaruško, přejeme ti nádherný svátek!
V kalendáři vidím jméno Jaroslava, tak to se zase bude slavit hlava nehlava. Víno tady už na tebe čeká, dneska ho poteče celá řeka. Moc si užij dnešní jmeniny, Jarko!
Večer nás nic nezastaví, budou se totiž slavit jmeniny naší Jaroslavy. Dáme si spolu přípitek a taky tanček, když máš dneska ten sváteček. Jaruško, moc si užij dnešní svátek!
Dárková kytice tulipánů k svátku v černé krabici.
zdroj: prestigerosesmadrid.com

Klasická přání k svátku pro Jaroslavu

Básničky nejsou to, co hledáte? Pokud dáváte přednost decentním a milým přáním, tak tady si jistě vyberete to pravé pro vaši oslavenkyni. Nádherně budou vypadat také v papírovém přání, které můžete i sami vyrobit.

Drahá Jaroslavo, k tvému významnému dni ti přejeme aby se ti vždy ve všem dařilo a ty byla stále spokojená, veselá a usměvavá, jako jsi teď. Nádherné jmeniny ti ze srdce přejí …
Naše milá Jaroslavo, snad dnešní svátek pořádně oslavíš s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Přejeme ti spoustu lásky, zdraví a taky štěstí. Užij si dnešní den!
Naše drahá Jaroslavo, kalendář nám dneska připomněl tvé jméno a my ti z celého srdce přejeme zdraví, lásku, pohodu a spoustu úžasných zážitků. Užij si dnešní svátek!
Milá Jaroslavo, po roce je tady zase tvůj jmeninový den a proto ti přejeme jen to nejlepší! Moc na tebe všichni myslíme a posíláme ti spoustu pozdravů. Nádherný svátek ti ze srdce přejí …
Nejdražší Jaroslavo, dnešní sváteční den by ses měla jen bavit s přáteli a rodinou a užívat si. K tomu ti přejeme taky spoustu zdraví, pohody a dobré nálady. Pěkné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Jaroslavo, je to velká škoda, že ti letos nemůžeme k tvému svátku popřát osobně. Ale i tak ti z celého srdce přejeme zdraví, lásku, štěstí a nekonečnou pohodu. Užij si dnešní jmeniny!
Naše nejdražší Jaruško, přejeme ti ze srdce jen to nejlepší k tvému dnešnímu svátku. Máme tě všichni moc rádi a přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Naše milovaná Jaruško, za celou naši rodinu ti k tvému svátku přejeme spoustu splněných přání, zdraví, lásky, pohody a taky dobré nálady. Báječné jmeniny ti přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Věděli jste že blahopřání k svátku pro Jaroslavu může být i obrázkové? Vybrali jsme pro vás ty, které se k této příležitosti hodí skvěle a navíc není potřeba k nim už nic psát. Až si vyberete ten pravý obrázek pro vaši oslavenkyni tak ho jen zkopírujete a pošlete. 

Na zdraví!

GIF přání k jmeninám přípitek s koktejlem.
zdroj: giphy.com

Slavíme!

GIF přání k svátku oslava s konfetami.
zdroj: giphy.com

Kytička pro tebe

GIF blahopřání k jmeninám kočka s kytkou.
zdroj: giphy.com

Taneček pro tebe

GIF přání k svátku taneček dvou mužů.
zdroj: giphy.com

Jenom jednu skleničku!

GIF přání k jmeninám přípitek s velkou sklenicí vína.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k jmeninám Jaroslavu dostane! Uvidí, že jste si dali opravdu záležet, když jste jí přáníčko vyrobili sami. Navíc na tom opravdu není nic složitého a zabere vám to jen malou chvilku. Pokud by se vám hodila inspirace a návod tak se podívejte na tohle krátké video. Až budete mít hotovo tak nezapomeňte na básničku a nebo text.


Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Jaroslavě líbit?

Tento den je jen jednou za rok, tak jí ho udělejte hezčí, zabere vám to jenom chvilku.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X