Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Alenu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska 13. srpna a svátek slaví Alena. 

Znáte nějakou paní a nebo slečnu s tímto oblíbeným jménem? Popřejte jí! 

Milé přání k svátku Aleně rozhodně zvedne náladu na celý den. 

Nevíte ale jaká gratulace by byla ta nejlepší? 

Podívejte se na naše básničky, obrázky a texty a vyberte to pravé blahopřání pro vaši oslavenkyni. 

Všechna přání jsou volně ke stažení, tak jdeme vybírat!

Básničky k svátku pro Alenu

Verše se vám líbí, ale nejste zrovna básník? Ani nemusíte, originální verše jsme napsali za vás a jsou přímo na míru oslavenkyni. Na vás bude jen vybrat ten, kterým dneska uděláte radost.

Jmeniny dneska slaví Alena, a my jí chceme povědět jak moc pro nás znamená. Jen to nejlepší jí ze srdce přejeme, a k svátku jí moc gratulujeme. Alenko, užij si dnešní významný den!
Oslava už je pro tebe připravena, jmeniny přece dneska slaví Alena. Čeká tu na tebe malý dáreček, a taky sladkého dortu kousíček. Alenko, přejeme ti nádherný svátek!
Svátek dneska slaví naše Alenka, a my jí posíláme tahle milá písmenka. Jen to nejlepší jí chceme k jmeninám přát, hlavně ať jsi spokojená napořád. Aleno, moc si užij dnešní den!
Jmeniny dneska slaví Alena, a my jí přejeme hlavně ať je spokojená. Přejeme jí taky štěstí, lásku a zdraví, a ať tě život stále moc baví. Alenko, přejeme ti kouzelný svátek!
Tahle básnička je jen tobě určená, jmeniny dneska přece slaví Alena. Pak osobně ti dáme i malý dáreček, když máš ten sváteček. Alenko, moc si užij dnešní den!
Svátek má dneska holka naše oblíbená, správně, jmeniny slaví naše Alena! Přejeme ti ať se máš dobře a nikdy nejsi smutná, a život ti stále chutná. Alčo, přejeme ti báječný svátek!
Už chystáme na přípitek sklenky, jsou přece jmeniny naší Alenky. Neboj se, chystáme pro tebe i nějaké sladké překvapení, protože bez toho přece žádný svátek není. Aleno, užij si pořádně dnešní den!
Chystáme pro tebe přípitek a taky sušenky, když je dneska ten svátek naší Alenky. I šampaňským si na tebe musíme připít, a na tvoje zdraví hezky se napít. Alčo, přejeme ti krásný svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Alenu s trochou vtipu a aby ji pobavilo? S těmito veselými verši se vám to jistě povede a oslavenkyni vykouzlíte úsměv na rtech minimálně do večera.

Přece večer nebudeš sedět doma zavřená, když svátek dneska slaví Alena. Dneska nás spolu čeká divoký večírek, tak nedělej že jsi andílek. Alenko, přejeme ti krásné jmeniny!
Vodka, rum, víno a nebo zelená, asi úplně všechno, když má dneska svátek Alena. Hlavně ale ne všechno dohromady, ať pak domu nejdeš podpíraná kamarády. Alčo, přejeme ti báječné jmeniny!
Tančit budeme i když jsme polena, ale to nevadí, svátek má přece Alena. Ale to nám vůbec nemusí vadit, protože my se chceme hlavně bavit. Aleno, přejeme ti skvělé jmeniny!
Vidíme to dneska na večírek šílený, jak jinak, je přece svátek naší Aleny. Nesmíme si ale dát moc vína, aby ráno vyhla se nám kocovina. Alenko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Kytice k svátku v bílé dárkové krabici.
zdroj: vk.com

Klasická přání k svátku pro Alenu

Básničky nejsou to pravé? Dali jsme dohromady také jednoduché, avšak milé a upřímné texty kterými vyjádříte to, co v tento významný den chcete. Krásně budou vypadat v papírovém přání, ale i v sms zprávě.

Naše milá Alenko, po roce je tady zase tvůj sváteční den a my ti k němu chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, zdraví, pohody a dobré nálady. Nádherný svátek ti přejí …
Milá Alenko, za celou naši rodinu ti chceme k tému svátku z celého srdce popřát spoustu lásky, zdraví, štěstí a nekonečné pohody. Užij si ty nejkrásnější jmeniny!
Drahá Aleno, přejeme ti aby se ti vždy ve všem dařilo a ty byla i nadále tak spokojená a veselá jako jsi teď. Srdečně ti přejeme báječný svátek!
Naše drahá Aleno, dneska je tvůj významný den a my doufáme, že si ho užiješ na maximum a prožiješ spoustu zábavy s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Přejeme ti skvělé jmeniny!
Naše milovaná Aleno, doufáme, že se ti dnešní jmeninový den vydaří tak, jak sis ho představovala. K tomu ti přejeme také spoustu lásky, radosti a pohody. Krásný svátek ti srdečně přejí …
Naše nejdražší Aleno, je to velká škoda, že ti k tvému dnešnímu svátku nemůžeme popřát osobně. I tak na tebe ale moc myslíme a přejeme ti jen to nejlepší. Užij si dnešní jmeninový den!
Naše milovaná Alenko, z celého srdce ti přejeme aby ti nikdy nezmizel úsměv z tváře a aby tě nikdy neopustila pohoda a dobrá nálada. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Naše nejmilovanější Aleno, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a my ti chceme k tvému dnešnímu svátku popřát moře lásky, spoustu štěstí a hlavně aby sloužilo zdraví. Krásné jmeniny ti přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Nechce se vám nic psát? V tom případě budou tyhle obrázkové GIF přáníčka to pravé. Vybrali jsme pro vás ty, které se k této sváteční příležitosti hodí výborně. Až najdete obrázek co vás zaujal nejvíce tak ho jen zkopírujete a pošlete. Aleně tak určitě zvednete náladu.

Moc to dneska nepřežeň!

GIF přání k svátku opilý Mexičan.
zdroj: tenor.com

Slavíme!

GIF blahopřání k jmeninám tančící holky.
zdroj: tenor.com

Opatrně s tím vínem!

GIF přání k jmeninám holka s velkou lahví vína.
zdroj: tenor.com

Všechno nejlepší k svátku!

GIF přání k jmeninám oslavující blondýna.
zdroj: tenor.com

Na zdraví!

GIF přání k svátku babička s drinkem.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Tohle blahopřání k jmeninám pro Alenu je ze všech nejlepší! Pokud jste zatím ještě nic takového nevytvářeli tak k tomu máte dneska ideální příležitost. Samotná výroba vám zabere pouze pár minut a z výsledku nebude mít radost jen oslavenkyně, ale i vy. Pro inspiraci jsme našli tohle krátké video. Do hotového přání pak už jen zbývá napsat básničku a nebo text a můžete vyrazit gratulovat.

Které z našich přání k jmeninám pro Alenu se vám líbilo nejvíce?

Věříme, že jí v tento významný den uděláte radost ať už se rozhodnete jakkoliv.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X