Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Jelenu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 18. srpna a svátek slaví Jelena. 

Máte nějakou ve svém okolí? Pošlete jí gratulaci! 

Hezké přání k svátku Jeleně zvedne náladu. 

Zrovna vás ale nic nenapadá a hodila by se vám inspirace? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte to pravé blahopřání pro vaši oslavenkyni. 

Tak jdeme na to!

Básničky k svátku pro Jelenu

Veršovaná přáníčka jsou skvělou volbou jak pogratulovat k jmeninám! Najdete tady spoustu originálních rýmů které se hodí ať už je oslavenkyně vaše kamarádka, kolegyně, sestra či dcera. Tak který z nich to bude?

Dneska je 18. srpen. A víte, co to znamená? Jmeniny slaví naše milá Jelena. My ti chceme jen to nejlepší k svátku přát, a snad tě bude láska neustále hřát. Jeleno, užij si dnešní den!
Koukám se do kalendáře na jména, a vidím že svátek má dneska Jelena. Jen pro tebe píšu tyhle milé řádky, snad bude celý tvůj den jako z pohádky. Jeleno, přeju ti překrásné jmeniny!
Jmeniny má dneska naše drahá Jelena, a my jí chceme říct jak moc pro nás znamená. Jen na tebe si dneska pořádně připíjíme, a hezky do dna, my to ani jinak neumíme. Jeleno, přejeme ti krásný svátek!
Velká oslava už je pro tebe připravena, jmeniny totiž slaví naše Jelena. Jen to nejlepší ti přejeme srdečně, a ať jsi šťastná a spokojená věčně! Jeleno, přejeme ti úžasný svátek!
V kalendáři vidím jméno Jelena, a my jí přejeme hlavně ať je stále spokojená. K tomu taky lásku, zdraví a taky štěstíčko, a v duši ať máš navždy sluníčko. Jeleno, přejeme ti nádherný svátek!
Jen k tobě letí tahle písmenka, v kalendáři je totiž moje nejmilejší Jelenka. Jen to nejlepší k svátku ti ze srdce přeju, a doufám že se s tebou zase brzy pořádně zasměju. Jeleno, moc si užij dnešní jmeninový den!
Dárek pro tebe už je krásně zabalený, v kalendáři jsou dneska přece Jeleny. K tomu dostaneš taky čokolády plnou krabici, že tě máme moc rádi ti od srdce chceme říci. Jeleno, přejeme ti báječný svátek!
Jmeniny dneska slaví všechny Jeleny, a my doufáme že tvůj den bude radostí zaplněný. Snad si užiješ spoustu zábavy, a taky že napiješ se na tvé zdraví. Jeleno, přejeme ti ten nejlepší svátek!

Vesele verše k jmeninám

Rýmy se vám líbí, ale chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Jelenu přece jen více neformální a s trochou humoru? Tak to se podívejte na tahle veršovaná přáníčka. Výborně se hodí pro oslavenkyně se smyslem pro humor co se rády baví a smějí.

Proudem dneska poteče vodka studená, svátek má totiž naše drahá Jelena. Dáme si spolu pořádně do čenichu, a rozhodně nám celý večer bude do smíchu. Jeleno, přejeme ti báječné jmeniny!
Vidíme to zase na večírek šílený, jmeniny totiž slaví Jeleny. Tak se zastav, všichni už tady na tebe čekají, a barmani jen pro tebe drinky míchají. Jeleno, přejeme ti nádherný svátek!
V kalendáři dneska vidím jméno Jelena, tak přece nebudeš sedět doma jako nějaká stařena. Měla bys to pořádně zapít a oslavit, a s kamarády se až do rána pobavit. Jeleno, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dneska měla by ses bavit se všemi, protože svátek přece slaví Jeleny. Tak už se obleč a přines sem své hezké pozadí, vždyť jen jednou jsme mladí. Jeleno, přejeme ti skvělý svátek!
Bílé růže k svátku v modré dárkové krabici.
zdroj: bloomnation.com

Klasická přání k svátku pro Jelenu

Jste zastánce spíše milých, decentních a jednoduchých gratulací? Na to jsme taky mysleli a dali jsme dohromady tato krásná blahopřání, která udělají radost všem Jelenám. Můžete je poslat ve zprávě a nebo je napsat do papírového přáníčka. 

Naše milá Jeleno, nemusíš se bát že bychom na tvůj svátek zapomněli. Jako každý rok ti přejeme spoustu lásky, zdraví, štěstí a nekonečné pohody. Krásné jmeniny ti přejí …
Drahá Jeleno, kalendář nám dneska připomněl tvé krásné jméno a my ti chceme k tvému svátku popřát spoustu úspěchů, lásky, zdraví a taky moře dobré nálady. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše milá Jeleno, z celého srdce ti přejeme abys byla stále spokojená a veselá a také aby se ti splnila všechna tvá tajná přání a tužby. Báječné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Jeleno, je to velká škoda že ti dneska nemůžeme popřát z očí do očí Ale i tak ti moc přejeme aby se ti tvůj sváteční den vydařil jak sis ho vysnila. Nádherné jmeniny ti srdečně přejí …
Naše nejdražší Jeleno, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme ti ať jsi neustále zdravá, spokojená a veselá jako jsi teď a hlavně aby se ti nikdy nevytratil úsměv z tváře. Krásné jmeniny ti přejí …
Milá Jeleno, po roce je tady za tvůj významný den a my ti přejeme spoustu zábavy, skvělých zážitků a taky úspěchů nejen v tento den, ale neustále. Báječný svátek ti srdečně přejí …
Drahá Jeleno, celá naše rodina na tebe neustále myslí a přeje ti jen to nejlepší. Doufáme, že tvůj dnešní svátek krásně oslavíš a budeš se bavit, smát a užívat si života. Krásné jmeniny ti ze srdce přejí …
Naše milovaná Jeleno, přejeme ti aby tě potkávalo jen to dobré a ty byla šťastná a veselá každý den. A taky nezapomeň tvůj dnešní svátek pořádně oslavit! Ten nejlepší svátek ti přejí …

Obrázkové GIF gratulace

Tyhle blahopřání se těší stále větší oblibě a to naprostým právem. Pokud pohyblivé obrázky zatím neposílali tak k tomu máte dneska výbornou příležitost. Vybrali jsme pro vás ty, které se k svátku skvěle hodí a pobaví každou oslavenkyni. Odeslání je velmi jednoduché. Vyberte si obrázek co vás nejvíce zaujal, zkopírujte a pošlete. 

Na zdraví!

GIF přání k svátku holka kope panáky.
zdroj: tenor.com

Užij si dnešní svátek!

GIF blahopřání k svátku oslavující opice.
zdroj: tenor.com

Taneček pro tebe!

GIF přání k jmeninám striptér ve vestě.
zdroj: tenor.com

Jenom jednu skleničku!

GIF přání k svátku žena s šampaňským.
zdroj: tenor.com

Pořádně to oslav!

GIF blahopřání k jmeninám zajda s konfetami.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Z takového blahopřání k jmeninám Jeleně padne brada! Ukážete tím nejen že jste si na ni vzpomněli, ale i to že vám na ní opravdu záleží. Proto letos blahopřání nekupujte v papírnictví, ale vyrobte ho sami doma. Není se čeho bát, je to velice jednoduché, uvidíte sami. Pro inspiraci se podívejte na tohle krátké video, které vás navíc navede krok za krokem. Pak už jen stačí do hotového přání napsat básničku a nebo text a krásný dárek je na světě.

Doufáme, že se vám naše přání k jmeninám pro Jelenu líbí a vy jí v tento den zvednete náladu. 

Svátek je taky přece jen jednou za rok a i rychlá textová zpráva se počítá!

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X