Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Vanesu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 24. května a svátek slaví Vanesa. 

Znáte nějakou paní a nebo slečnu s tímto jménem? Pošlete jí gratulaci! 

Hezké přání k svátku Vanese zvedne náladu a zlepší tento významný den. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? Tady jí najdete spoustu! 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte to pravé přání i vy. 

Všechna přáníčka jsou navíc volně ke stažení.

Básničky k svátku pro Vanesu

Doufám, že mám správnou adresu, chci poslat sváteční básničku pro moji Vanesu. K tomu posílám jí taky pozdravy a na čelo hubičku, osobně jí pak předám i kytičku. Vaneso, přeju ti nádherné jmeniny!
Kdo že to má svátek zrovna dneska? Z kalendáře vidím, že je to naše Vaneska. Proto jen to nejlepší a nejkrásnější ti chci ze srdce přát, a k tvým jmeninám ti poblahopřát. Vaneso, přeju ti úžasný sváteční den!
Jmeniny má dneska naše Vaneska, my jí přejeme aby ji potkávalo jen štěstí, radost a láska. Ať je tvůj život stále jen úžasný, a ty máš na rtech úsměv překrásný. Vaneso, přejeme ti báječný svátek!
Svátek má moje milovaná Vaneska, tak už s ní letí gratulace obrovská. Ať jsi spokojená a splní se ti každé tvé přání, a taky všechny tvé sny a očekávání. Vaneso, ať dnešní jmeninový den stojí za to!
Kalendář mi připomněl, že má svátek Vaneska, já jí přeju ať je stále milá, veselá a přátelská. Ať stále záříš jako sluníčko, a jsi moc spokojená, naše milovaná holčičko. Přejeme ti nádherné jmeniny, Vaneso!
Vanesky dneska svátek slaví, my té naší přejeme hlavně hodně zdraví. Ať se ti vyvede dnešní jmeninová oslavička, a udělají ti radost tahle milá slovíčka. Vaneso, přejeme ti báječný sváteční den!

Veselé rýmy k jmeninám 

Básničky se vám líbí, ale dala by vaše Vanesa přesnost spíše těm veselejším? Pokud je oslavenkyně vaše kamarádka, která se ráda baví, oslavuje a směje, tak budou tyhle sváteční rýmy to pravé. Můžete je poslat jak v textové zprávě, tak jako vzkaz na jakékoliv sociální síti.

V kalendáři dneska vidím Vanesu, tak to večer k tobě láhev vína přinesu. Neboj se, budete jen přípitek, nemusíme se přece opít jako dobytek. Vanesko, pořádně dneska oslav tvůj velký den!
Dnešní večírek jen tak neskončí, jsou tady jmeniny naší Vanči. Proto musíme spolu pořádně řádit na parketě, a oslavit tu nejlepší holku n světě. Vaneso, přejeme ti nádherný svátek!
Budeme oslavovat s naší Vaneskou, už chladíme láhev bublin obrovskou. Dáme si spolu dvě sklenice, a pak se z nás stanou i zdatné tanečnice. Vaneso, přejeme ti skvělý svátek!
Vaneso, v našem podniku se dneska sejdeme, a pořádně oslavovat dneska budeme. Dneska tě čeká smích, tanec a zábava, ale zase pozor, ať nebolí tě ráno hlava. Vaneso, přejeme ti báječné jmeniny!
Oslavující holka se skleničkou šampaňského v ruce.
zdroj: kristjaana.com

Klasická přání k svátku pro Vanesu

Žerty ani rýmy nejsou to, co hledáte? Dala by vaše oslavenkyně přednost raději tradičnímu a upřímnému blahopřání? Ani na ty jsme nezapomněli a takových tady najdete spoustu. Nádherně vypadají v papírovém přáníčku, ale velkou radost udělá i textová zpráva.

Milá Vaneso, myslíme na tebe už od rána a chceme ti popřát nádherné jmeniny! Hlavně abys byla stále jen spokojená, veselá a aby sis nikdy z ničeho nedělala těžkou hlavu. S láskou …
Drahá Vaneso! Vidím tvé jméno v kalendáři a proto ti chci popřát mnoho radosti, lásky, skvělých zážitků a taky rodinné pohody. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Svátek dneska slaví Vanesky a my té naší přejeme spoustu lásky, zdraví, štěstí, rodinné pohody a taky hromadu skvělých zážitků. Báječné jmeniny ti přejí …
To se podívejme, kdo má dneska jmeniny! Je to naše Vaneska a my jí přejeme jen to nejlepší! Hlavně zdravíčko, štěstíčko a spoustu nádherných chvil. S láskou …
Vanesko, tvé krásné jméno je dneska v kalendáři a proto ti chceme z celého srdce popřát aby se ti vždy jen dařilo a ty byla stále jen usměvavá, veselá a šťastná. Krásný svátek ti přejí …
Svátek mají dneska Vanesky a proto bys to měla pořádně oslavit! Hlavně se pořádně bav, raduj, užívej si života a nepřestávej se usmívat. Úžasné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Vanesko, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a proto ti chceme jako vždy popřát mnoho splněných přání, spoustu úžasných zážitků a taky aby se ti splnilo vše, co si přeješ! Skvělý svátek ti přejí …
V kalendáři vidím jméno Vanesa a proto by ses měla dneska jen bavit, oslavovat a strávit ten nejpohodovější dej s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Pořádně si užij dnešní svátek!

Chcete vaší lásce vyjádřit city? Inspirujte se nádhernými zamilovanými přáníčky, která určitě chytnou za srdce.

Obrázkové GIF gratulace  

Hledáte něco jiného a originálního? Blahopřání k jmeninám pro Vanesu může být i obrázkové. Tyhle pohyblivé GIF obrázky ji jak rozveselí, tak pobaví a jsou tak skvělou volbou. Odeslání je navíc velice snadné. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat.

Pořádně to dneska oslav, Vaneso!

GIF přání k svátku oslavující lidi.
zdroj: giphy.com

Vaneso, dneska si dej drinka na oslavu!

GIF blahopřání k svátku holka s drinkem v baru.
zdroj: giphy.com

Vaneso, přejeme ti nádherné jmeniny!

GIF blahopřání k jmeninám mickey mouse na bruslích.
zdroj: giphy.com

Ať dnešní oslava stojí za to, Vaneso!

GIF přání k svátku oslavující lidi s šampaňským.
zdroj: giphy.com

Vaneso, přejeme ti krásný sváteční den!

GIF přání k jmeninám borec s hromadou balonků.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka 

Takové blahopřání k svátku Vanese vyrazí dech. Vyrobit přání doma vám sice zabere trochu více času, než ho koupit v papírnictví, ale o to větší radost jí tak uděláte. Dáte jí tak totiž najevo, že vám na ní skutečně záleží. Pokud by to byla vaše premiéra, tak by se vám mohlo hodit tohle video plné inspirace a návodů. Až budete mít hotovo tak už stačí jen doplnit vaše srdečné věnování a můžete jít gratulovat.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Vanese líbit a že jí tento významný den uděláte hezčí.

Svátek je tady jen jednou za rok, tak stojí za to poslat aspoň rychlou sms zprávu.

Zajímavosti o jméně Vanesa

Jméno je na 117. příčce oblíbenosti a nosí ho u nás 5431 žen a tohle jméno nemá žádný význam.

Vanesa je počeštělou podobou jména Vanessa, které v roce 1726 vytvořil irský spisovatel Jonathan Swift pro Esther Vanhomrigh, se kterou se Swift seznámil v roce 1708. Tohle jméno vzniklo spojením Van z příjmení Vanhomrigh a Essa, což je zdrobnělina jména Esther. Jméno poprvé použil v roce 1726 v názvu básně Cadenus and Vanessa, která připomíná vzájemný vztah Swifta a Esther Vanhomrighové.

Jméno Vanessa také latinsky označuje rod motýlů babočka.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X