Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Matyldu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 14. března a svátek slaví Matylda. 

Pokud zrovna vy nějakou znáte, rozhodně jí nezapomeňte popřát.

Hezké přání k svátku Matyldě rozhodně zlepší den!

Pokud vás zrovna žádné milé přání nenapadá, nemusíte se ničeho bát. 

Sepsali jsme pro vás ty nejlepší texty, básničky a obrázky, které vaší oslavenkyni rozhodně vykouzlí úsměv na tváři.

Navíc všechna přání jsou zcela zdarma, takže je stačí jen zkopírovat a odeslat!

Klasické přání k svátku pro Matyldu

Není člověka, kterého by milé, decentní a hlavně srdečné přání nepotěšilo. Jsme si jistí, že takové přáníčko k svátku Matyldu rozhodně rozveselí.

Napsali jsme milé texty k jmeninám, ze kterých si zaručeně vyberete. 

Přáníčko bude vypadat krásně nejen v obyčejné sms, ale i ve vlastnoručně vyrobeném papírovém přání.

Matyldo, z celého srdce si přeji, aby tento tvůj významný den byl plný radosti a aby sis ho užila s lidmi, na kterých ti záleží nejvíce. Moc na tebe myslím a přeji ti spoustu zdraví, štěstí, lásky a pohody. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Drahá Matyldo, opět je tu po roce tvůj speciální den a my bychom ti k němu chtěli popřát, aby se ti vždy v tvém životě dařilo, aby ses měla dobře a zdravíčko tě nikdy neopouštělo. Užij si svůj dnešní svátek. Všechno nejlepší!
Milá Matyldo, doufáme, že si tvůj dnešní svátek užiješ opravdu naplno, že ho strávíš s lidmi, které máš ráda a že budeš navždy tak usměvavá, vtipná a milá jako jsi teď. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Naše nejmilovanější Matyldo, za nás a celou naši rodinu ti chceme popřát, aby sis užila dnešní svátek na maximum, a aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání. Dnes, i do dalších let ti přejeme hodně štěstí a zdraví. Všechno nejlepší ti přejí …
Naše drahá Matyldo, velice nás mrzí, že ti letos bohužel nepopřejeme osobně, ale neznamená to, že to potom spolu neoslavíme! Moc na tebe myslíme a přejeme ti jen to nejlepší, hodně lásky a pohody. Nádherný svátek ti přejí …
Milá Matyldo, po roce nám opět kalendář nabonzoval tvůj svátek, a proto ti chceme k němu přát hodně štěstí, zdraví, lásky, a nespočet nádherných zážitků. Snad se ti tvůj sváteční den vydaří přesně podle tvých představ. Báječný svátek ti dneska přejí …
Milovaná Matyldo, rok se s rokem sešel a to by nebylo, abychom ti my nepopřáli všechno nejlepší! Přejeme ti svátek plný radosti, smíchu, dobrého jídla a kamarádů. Do dalších dnů ti přejeme spoustu lásky, štěstí a pohody. Všechno nejlepší!
Naše milovaná Matyldo, dneska je tvůj významný den a my ti k němu chceme srdečně popřát, aby se ti vždy ve všem dařilo, a aby jsi byla stále veselá, zdravá a usměvavá jako jsi teď. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Oslava svátku Matyldy na pikniku.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Matyldu

Chtěli byste poslat ke svátku báseň, ale nic vás za žádnou cenu nemůže napadnou? Nemusíte si nad tím lámat hlavu! Víme jak jsou veršovaná přáníčka oblíbená, a proto vás v tom nenecháme.

Veršované gratulace k svátku pro Matyldu jsme napsali za vás! Vaším jediným úkolem je vybrat si tu básničku, která se vám líbí nejvíce a poslat ji vaši oslavenkyni!

Dneska Matylda svátek slaví, my přejeme jí hodně zdraví, taky štěstí, pohodu, na dortu sladkou jahodu. Obrovskou gratulaci posíláme, tak snad brzy spolu budeme. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Ať dnes čekají tě krásné chvilky, a zákusky s chutí vanilky. Dnešek si musíš pořádně užít, abys mohla další dny vesele prožít, proto já ti k jmeninám, tohle přání posílám. Přeji ti báječný svátek, Matyldo!
Naše milá holčičko, dostaneš pusu na líčko, abys děvče věděla, že jsi naše jediná. K svátku my ti přejeme, velké srdce červené. Všechno nejlepší k jmeninám, Matyldo!
Matylda má jmeniny, svolejte naše rodiny! Ať oslava se vydaří, a celý den má úsměv na tváři, protože ji máme rádi, tak svolejte i kamarády! Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Rok se s rokem opět sešel, a proto čas oslavy nadešel. Dneska my se budeme smát, aby Matyldu mohlo srdíčko hřát. Přijmi proto moje přání, hodně lásky, štěstí, smání. Přeji ti nádherný svátek, Matyldo!
Dneska povinně se musíš mít krásně, a proto ti skládám básně. Přeji ti lásku, štěstí, pohodu, hlavně žádnou nehodu. Doufám, že budeš vždycky šťastná, přece jen jsi holka krásná. Všechno nejlepší k svátku, Matyldo!
Že je svátek Matyldy, můžeme být všichni hrdí. Je to holka vskutku hezká, milá, vtipná, žádná vráska, proto my jí chceme přát, ať sluníčko ji může hřát. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Když má svátek Matylda, přáníček jí přijde miliarda. Proto chceme být jedním z nich, snad ne až z těch posledních, abys byla holka šťastná, a nestala se ti věc špatná. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky se vám líbily, ale stále to ještě není to pravé? Tyhle jsou o něco veselejší!

Pokud je Matylda kamarádka, kolegyně nebo kdokoliv jiný, s tímhle přáním k jmeninám jí rozhodně pobavíte! Skvěle se hodí pro oslavenkyni, který má dobrý smysl pro humor, ráda se směje a ocení dobrý vtípek!

Dneska trávíš svátek s námi, my s tebou máme velké plány. První si půjdeme na tebe připít, pokusíme se moc neopít, ať ti potom můžeme k svátku přát, a všemu se společně smát. Všechno nejlepší k svátku, Matyldo!
Vyhlížet tě budeme v dáli, rok jsme na tenhle den čekali. Čekali na tenhle den, však slavit ho budeme aspoň týden. Máme tě fakt moc rádi, jsme šťastní tvými kamarády. Všechno nejlepší k jmeninám, Matyldo!
Pohoštění je hromady, tak vemte svoje kamarády. Dneska slaví Matylda, flašek dneska padne halda. A ráno si budeme přát, aby jsme se zase za rok takhle mohli smát. Přeji ti nádherný svátek, Matyldo!
Jarní vítr už nám fouká, však dnes každý kolem kouká. Otázky se můžete ptát, ale garantuji vám, že se budete večer smát. Dnes je svátek Matyldy, a alkoholu máme hromady. Matyldo, všechno nejlepší k svátku!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Texty nejsou to pravé a nebo právě k milému, veselému textu si přejete doplnit hezký barevný obrázek? Vybrali jsme pro vás obrázky, které se k téhle sváteční příležitosti hodí krásně.

Pošlete blahopřání k svátku Matyldě nevídaným způsobem! Obrázek stačí jednoduše zkopírovat, vložit a odeslat.

Květina oslavující svátek Matyldy.
giphy.com
Přáníčko k svátku s kočkou.
tenor.com
Přání k svátku k medvídkama.
tenor.com
Přání k svátku se smajlíkem a srdíčky.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Jestli jste někdy koupili papírové přáníčko v obchodě, tak vás vyzýváme, abyste ho letos vyrobili vlastnoručně! Zkuste být kreativní a najít v sobě vnitřního umělce.

Je to jednodušší než si myslíte, nezabere vám to moc času a s takovou gratulací k svátku Matyldu zaručeně ohromíte!

Vyrobte vaší oslavenkyni vzpomínku, na kterou se bude moct kdykoliv s úsměvem podívat. Inspiraci najdete v tomhle videu.

Tak s chutí do toho!

Doufáme, že se naše přáníčka budou Matyldě líbit.

Zvedněte oslavenkyni náladu s milým blahopřáním či dárkem v její sváteční den. Nezapomínejte, že každý z nás tenhle významný den slaví pouze jednou do roka!

Tak co, které přáníčko to bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X