Nejlepší blahopřání k svátku pro Anetu na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 17.5. a slaví svátek Aneta!

Už jste jí dnes popřáli k svátku?

Pošlete jí originální blahopřání k jmeninám.

Můžete si vybrat milé, krásné či veršované přáníčko.

Všechny texty přání k svátku pro Anetu jsou zdarma, tak na co čekáte?

Přání k svátku pro Anetku – básnička

Veršované blahopřání ke jmeninám udělá Anetě jistě velkou radost. Překvapte ji milou básničkou k svátku, stačí zkopírovat text a poslat třeba jako sms.

Anetky dnes svátek slaví, přejem hlavně hodně zdraví. Posíláme polibky a pozvedáme skleničky. Na zdraví všem Anetám.
Anet to je jméno krásné, krátké, výstižné a vzácné. Všechny Anety na světě, slaví dneska na celé planetě. A co že to vlastně slaví? Přece svátek, který mají. Ty jsi také jedna z nich, nepopřát ti, to by byl hřích. Takže všechno nejlepší, štěstí, pohodu a zdraví.

Krásný svátek Anetko, posílám ti přáníčko. Sváteční den dneska máš, tak ať spoustu lásky máš. Přejeme i štěstíčko, protože jsi naše sluníčko.
Anetko, vše nejlepší, štěstí, zdraví, to se ví. K svátku přání posílám ti, měj se nádherně a krásnou sváteční party.

Slavnostní muffiny na oslavu jmenin.
pixabay.com

Vtipné gratulace k svátku

Svátek je důvodem k radosti a veselé blahopřání je sázka na jistotu. Vyberte si některé humorné přání k svátku, všechny jsou napsané přímo na míru Anetám a můžete je stáhnout zcela zdarma.

Anetičko, Anetko, moje roztomilá bagetko. Přijmi moje přáníčko, pozlobím tě jen maličko. Vždyť víš, že jsi moje zlatíčko. Krásný svátek dneska měj za tohle přání se na mě nehněvej.
Anetinko moje drahá, prdýlka jsi dokonalá. Miluji tě každý den, pac a pusu, krásný týden. Oslav si svůj sváteček, zdraví tě tvůj miláček.
Aneto jsi super kost, tebe nemá člověk nikdy dost. Je s tebou prča veliká, doufám, že nebudeš moc nalitá.
Anety to nejsou krávy, spíše dokonalé baby. Jaké štěstí Anet máš, že se k nim také počítáš. Dneska navíc svátek slavíš, tak snad se moc nezkalíš. I když na to právo máš, na zdraví všem Anetám!

Krásné přání k svátku

Hledáte jednoduché milé přání k svátku, které je vhodné pro mladé i starší dámy? Vyberte si krásné přáníčko k jmeninám, které vykouzlí úsměv na tváři každé Anetě.

Anetko, od srdce ti přeju krásný sváteční den. Spoustu radosti, lásky a pohody. S láskou
Naše drahá Anetko, dneska je tvůj sváteční den. A tak ti chceme popřát jen to krásné. Ať máš spoustu zdraví, jsi šťastná a ať tě nic zlého netrápí.
Všechno nejlepší k tvému svátku, Anetko. Spoustu zdraví, lásky, přátel, nezapomenutelných zážitků a krásných vzpomínek. S láskou
Aneto, jsi skvělá ženská a ještě báječnější kamarádka. K tvému dnešnímu svátku ti posílám přání a s ním také spoustu lásky. Mám tě moc ráda.

Nevybrali jste si? Podívejte se také na další přání k svátku, která jsou vhodná úplně pro každého!

Návod na výrobu přání k svátku

Co takhle poslat Anetě originální vlastnoručně vyrobené přáníčko k jmeninám? S jednoduchým videonávodem jej zvládnete vytvořit během chvilky a navíc vložíte do gratulace kousek sebe. Inspirujte se třeba těmito DIY návody na papírové přání k svátku:

https://www.youtube.com/watch?v=uQRorab922I

Přestože svátek je pro mnoho lidí jen jeden den v kalendáři, i drobnou sms zprávou s přáním oslavence určitě potěšíte. Nemusíte složitě vymýšlet texty ani rýmy, stačí zkopírovat text, který se vám líbí, a poslat. Věřte, že to za to určitě stojí!

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X