Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Vilemínu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 7. ledna a svátek slaví Vilemína.

Hezké přání k svátku Vilemíně udělá obrovskou radost. 

Proto byste jí v žádném případě neměli zapomenout popřát! 

Abychom ušetřili vaše dlouhé vymýšlení toho perfektního blahopřání, máme pro vás spousta inspirace. 

Napsali jsme zcela zdarma překrásné básničky, přáníčka a obrázky, které zaručeně potěší vaši oslavenkyni. 

Tak co, které si asi vyberete? 

Klasické přání k svátku pro Vilemínu

S trochou formality a slov od srdce nikdy nic nepokazíte, a proto jsme na to při tvorbě těchto přání mysleli. Klasická přáníčka k svátku Vilemínu moc potěší a bude ráda, že jste si na ni vzpomněli. Udělejte Vilemíně její sváteční  den krásnější! Pro zaslání přáníčko jednoduše zkopírujte a pošlete. 

Naše nejdražší Vilemíno, i když ti dneska nemůžeme k tvému svátku popřát osobně, tak ti snad ti udělá radost aspoň tohle krátké přáníčko. Posíláme ti spoustu pohody, lásky, a taky pohody. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Milovaná Vilemíno, chtěli bychom ti srdečně popřát, aby sis užívala nejen dnešní svátek, ale i každičký den, který máš před sebou. Doufáme, že bude pro tebe dnešek nezapomenutelný. K tomu ti přejeme také lásku, pohodu a spoustu skvělých zážitků. Báječné jmeniny ti přejí …
Naše nejmilejší Vilemíno, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme nezapomenutelné zážitky, pohodu, lásku, zdraví a hlavně aby sis tento tvůj významný den užila přesně jak si přeješ. Všechno nejlepší ti srdečně přejí …
Milovaná Vilemíno, za celou naši rodinu ti přejeme mnoho lásky, zdraví, štěstí, výjimečných okamžiků a splnění tvých nejtajnějších přání. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Milá Vilemíno, myslíme na tebe a máme tě moc rádi. Dnešní den je pro tebe speciální, a proto doufáme, že ho prožiješ s těmi, které na tomto světě opravdu miluješ. Nádherný svátek ti přejí …
Vilemíno, holčičko naše nejmilejší. Chtěli bychom ti z celého srdce popřát moře radosti, žádné starosti a hlavně aby ti nikdy nezmizel úsměv z tvé překrásné tváře. Nádherné jmeniny ti přejí …
Milá Vilemíno, po roce na mě vykouklo tvé jméno v kalendáři, a proto doufám, že si dnešní den užiješ podle tvých představ a bude plný dobré nálady, smíchu a radosti. Báječné jmeniny a spoustu úspěchů ti přeje …
Naše nejdražší Vilemíno, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme mnoho lásky, zdraví, radosti a taky spokojenosti. Doufáme, že tvůj život bude plný úspěchů a krásných zážitků. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Tvoji …
Hezké květiny jako gratulace k svátku Vilemíně.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Vilemínu

Chtěli byste Vilemíně povědět, jak moc vám na ní v její významný den záleží? Podívejte se na tyhle milé verše, které zaručeně zahřejí u srdíčka. Však ne nadarmo patří rýmovaná přáníčka mezi nejoblíbenější. S verši si navíc nemusíte lámat hlavu, protože ty nejkrásnější jsme pro tu vaši oslavenkyni napsali za vás. Na vás už je jen jediný úkol. Vybrat si tu, která se vám nejvíce líbí!

Kalendář nám opět praví, že Vilemína svátek slaví! Snad budeš ráda za mé přání, a vždycky budeš mít sladké spaní. Všechno nejlepší k svátku, Vilemíno!
Dneska bychom ti chtěli přát, ať máš štěstí napořád! Ať máš štěstí, zdraví – jak se praví, a všechno špatné se rychle spraví! Přejeme ti báječný svátek, Vilemíno.
Dnes tvé jméno vyjímá se, ne však tolik, jak tvé kráse. Tak snad nikdy nebudeš muset žít ve spěchu, a celý večer budeš mít úsměv od ucha k uchu! Vilemíno, přejeme ti překrásný svátek!
Dneska bych ti chtěla přát, ať jsi šťastná napořád. Štěstí však není všechno, najdi si ke svému boku trdlo jedno, které vždy bude při tobě stát, a budete se moct všemu společně smát. Vilemíno, všechno nejlepší k svátku!
Dlouhá léta už uplynula, však nad tvou krásou jsem se dávno rozplynula, a i když nevím co teď psát, tak doufám, že tě má co u srdíčka hřát. Všechno nejlepší k tvým jmeninám, Vilemíno!
Dnes je tvůj den a vše se kolem tebe točí, a já chci vidět tvé rozzářené oči. A taky jak tvé vlasy vanou jemným větrem, slibuji ti, že spolu půjdeme světem. Vilemíno, přeji ti z lásky všechno nejlepší k svátku!
I když básní se moc neumím vyjádřit, tak snad proto se mi povede tvůj úsměv rozzářit, a i když jsi potvůrka, co mi na nervy ráda hraje, vždy když budeš chtít, budeš jen moje. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, Vilemíno!
Nahoď ženo střevíce, dneska budeme slavit velice. Přece tvůj svátek musíme oslavit, a tanečky se pořádně pobavit. Vilemíno, přejeme ti báječný svátek!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Je Vilemína vaše kamarádka, ze které srší skvělé vtipy a dobrý smysl pro humor? Tak to nezahálejte s výběrem z těchto humorných blahopřání. Ukažte jí, že na ni v její sváteční den myslíte, a ještě k tomu ji skvěle pobavte! Smíchu přece není nikdy dost.

Že Vilemína svátek slaví, náladu nám vždycky spraví. Perfektní oslava není žádná věda, Ale nalévat se musí už od oběda! Vilemíno, všechno nejlepší k svátku!
Žena, kterou máme všichni rádi, nám tu dneska svátek slaví. Oslavme tedy naši milou bohyni, a po oslavě jí pomůžeme uklidit kuchyni. Vilemíno, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Snad potěší tě moje slova, a nebudeš mlčet jako vdova, dnes jediná tvá robota, je užívat si života! Všechno nejlepší k tvým jmeninám, Vilemíno!
Dnes tvůj sváteční den oslavíme, k vínečku se posadíme. Sluníčko nás bude hřát, až se nemotornosti budeme smát! Vilemíno, přeji ti ten nejhezčí svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Už jste někdy někomu poslali jako gratulaci k svátku veselý animovaný obrázek? Pokud ne, tak je rozhodně čas to napravit! Dali jsme pro vás ty nejkrásnější obrázky dohromady. Tyhle se pro takovou sváteční příležitost hodí perfektně. Nic už dál nehledejte. Váš oblíbený obrázek jednoduše zkopírujte, vložte do zprávy, a za něj napište třeba milé přáníčko!

Veselá žena oslavující jmeniny Vilemíny s konfetami.
giphy.com
Lištička otevírající šampaňské na oslavení svátku Vilemíny.
giphy.com
Homer Simpson radostně oslavující dnešní svátek Vilemíny.
tenor.com
Veselá zvířátka jako přání k jmeninám Vilemíně.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Vilemínu dostane! Když uvidí, že místo klasického nakupování v papíráku, jste si dali tu práci a přáníčko vyrobili sami, rozhodně ji to dojme. Sice to zabere pár minut vašeho času, ale příprava je opravdu jednoduchá a výsledek bude stát za to. Jestli se však bojíte nebo nevíte kde začít, pro inspiraci jsme pro vás našli krásné video, podle kterého bude výroba hračka. Do hotového blahopřání nezapomeňte napsat třeba hezkou básničku. A perfektní gratulace je na světě!

Doufáme, že se naše přáníčka k jmeninám Vilemíně budou líbit a uděláte jí její velký den nezapomenutelný.

Svátek přece slavíme jen jednou do roka, tak pošlete alespoň milou textovku!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X