Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Vláďu na jednom místě. Vyberte si!

Napište přání k svátku Vladimírovi opravdu rychle a jednoduše!

Nevíte, jak začít, co do přáníčka vložit a jak jej předat? 

Pomůžeme vám! S našimi tipy zvládnete gratulaci vytvořit naprosto hravě! 

Gratulace k svátku Vláďovi

Pogratulujte Vladimírovi k jeho svátku s nápaditostí! 

Vyberte si z našich originálních textů a překvapte oslavence zajímavým blahopřáním. 

Přeji ti vše nejlepší ke jmeninám! Zasloužíš si všechno dobré v životě. Nechť stále vyzařuješ tu nádhernou energii, která všechny kolem tebe naplňuje klidem a štěstím.
Nikdy bych ti nemohl dát dokonalejší dárek, než je naše přátelství. Všechno nejlepší k svátku! Připíjím na to, abychom byli stále tak okouzlující a inteligentní chlapi!
Mít tě za kamaráda je výsada, ale mít tě za nejlepšího přítele je to nejlepší na světě. Všechno nejlepší k svátku, kámo!
Vladimíre, přeji ti nejkrásnější a nejbáječnější jmeniny, které si jen dokážeš představit! Užij si den podle svých představ.
S vděčným srdcem a nostalgickou myslí ti přeji ty nejlepší jmeniny a krásný život do budoucna!
Nikdy jsem neměl/a tak blízkého přítele, jako jsi ty. Nebýt tebe, moje cesta by už mnohokrát skončila. Oslav své jmeniny s vědomím, že máš v životě někoho, na koho se můžeš stoprocentně spolehnout ve dne v noci. Vše nej, Vláďo!
Neohlížej se zpět a nesoustřeď se na své chyby. Ať je následující rok především o růstu a naplnění tvých potřeb a splnění tvých přání. Přeji ti vše nejlepší ke jmeninám!
Všechno nejlepší k svátku, Vladimíre! Dneska ti dovolím, aby ses vychloubal s čímkoliv. Ale opravdu jen dnes. Užij si svou dnešní oslavu.
Už dlouho jsme přátelé a já doufám, že to tak i zůstane. Přeji ti ke tvým jmeninám jen to nejlepší!
Dnes slavíš jmeniny a já doufám, že víš, jak jsi pro mě důležitý! Všechno nejlepší ke jménu, které tak dokonale umíš nosit jen ty!
Všechno nejlepší k svátku, Vladimíre! Doufám, že si dnes užiješ spoustu legrace a že tě čeká šťastný a úspěšný rok.
Ládíku, přeji ti vše nejlepší k tvému významnému dni! Bůh ti žehnej v tento den i po další roky.

Při vytváření blahopřání se můžete inspirovat dalšími texty s gratulacemi pro muže k svátku!

Krátká přáníčka

V blahopřáních není vždy nutné se rozepisovat. 

Chcete poslat přáníčko v krátké SMS? Víte o oslavenci, že si nepotrpí na dlouhé proslovy? 

Inspirujte se následujícími krátkými větami!

Vnímej dnešek jako nový úsvit, nový začátek. Využívej příležitostí a překonej, co ti přijde do cesty. Můžeš dosáhnout všeho, čeho si zamaneš. Všechno nejlepší k svátku!
Drahý Vláďo, přeji ti ty nejšťastnější a nejnaplněnější jmeniny. Do přání jsem chtěl/a vymyslet něco úžasného, ale nic není tak super jako ty. Všechno nejlepší!
Připíjím ti na zdraví. Raduj se, zažívej lásku a měj kolem sebe spoustu přátel. Všechno nejlepší k svátku!
Doufám, že v následujícím roce zažiješ vše, co sis přál. Všechno nejlepší k svátku, nejlepší příteli!
Záře tisíce svíček stále nestačí k tomu, aby tě zastínila. Všechno nejlepší ke jmeninám a děkuji ti, že jsi v mém životě!
Vladimíre, dnes se jen vesel, oslavuj a tancuj, protože svátek máš jen jednou za rok. Mám tě rád/a. Vše nej!
Být ve tvém životě je pro mě skutečnou poctou. Nikdo mi nikdy nekryl záda jako ty. Ať jsou tvé jmeniny ve znamení velikosti a božské dokonalosti.
Přál/a bych si, aby ses viděl mýma očima a viděl, jak jsi výjimečný. Všechno nejlepší k svátku, Vladku!
Všechno nejlepší k svátku jediné osobě, která mi ukázala pravý význam slova přítel! Přijmi mé vřelé přání s láskou.
Po všechny ty roky, co se známe, ses vždy uměl dokonale dělit a starat se o druhé. Přeji ti v životě jen to nejlepší!
Naše přátelství mě udržuje silným/silnou a odolným/odolnou. Všechno nejlepší ke jmeninám a děkuji, že jsi mým útočištěm!
Znám tvoje nejlepší i nejhorší stránky. Prošel/prošla jsem s tebou vším možným a jsem hrdá na to, že jsme vše zvládli. Krásné jmeniny!

Blahopřání k svátku Vladimírovi z lásky

Zamilovali jste se a do teď jste se to báli Vladimírovi říct? Možná právě teď nastal ten pravý čas, abyste tomuto muži vyznali lásku. 

Je Vláďa už vaším přítelem? Připomeňte mu, jak moc pro vás znamená!

Využijte chvíle, kdy má oslavenec jmeniny a vložte do své gratulace láskyplný text.

Dnešek pro nás bude jedním z nejlepších dnů, protože v tento den slaví jmeniny můj milovaný Vladimír. Cítím se požehnaná, že tě znám a mohu tě nazývat svým. Děkuji ti, že jsi to nejlepší, co mě kdy potkalo. Všechno nejlepší k svátku, lásko moje!
Všechno na tobě je pro mě výjimečné. Modlím se, aby tvůj život dopadl lépe, než očekáváš a aby byl plný štěstí. Miluji tě! Přeji ti krásné prožití jmenin!
Všechno nejlepší k svátku, Vladimíre. Již dlouho se ti snažím naznačit, že jsi mužem mých snů. Vždycky jsi byl mým nejoblíbenějším člověkem. Kéž bys to cítil stejně. Všechno nejlepší, má tajná lásko!
Když tě vidím šťastného, sama jsem šťastná. Když tě vidím se usmívat, rozzáří mě to a pocit tvého tepla mi dává klid. Lepšího přítele bych si od Boha nikdy nemohla přát. Přeji ti hodně štěstí ve všem, co děláš. Všechno nejlepší k svátku, moje zlatíčko!
Proměnil jsi nejsmutnější dny mého života v ty nejlepší a já jsem ti za to navždy vděčná. Těším se, že s tebou strávím zbytek života. Všechno nejlepší, můj králi!
Slibuji, že tvůj svět rozjasním těmi nejsladšími polibky a vřelým objetím, protože jsi přítel jako žádný jiný. Myslím na tebe každý den a doufám, že se ti splní všechny sny. Všechno nejlepší, lásko mého života!
Všechno nejlepší nejlepšímu a nejambicióznějšímu příteli na světě. Ať je tvého štěstí tolik jako písku v moři. Mít tě po svém boku je pro mě tou největší útěchou. Miluji tě!
Vidím, jak jsi každým dnem moudřejší, duševně větší a chytřejší. Díky tomu tě miluji každým dnem víc a víc. Jsi moje světlo na konci tunelu a pevná opora. Všechno nejlepší k svátku, můj drahý!
Posílám ti spoustu objetí a polibků. Jsi ten nejhezčí přítel na světě. Doufám, že letos dosáhneš všech svých cílů a uvidíš, jak se ti plní tvé sny. Pro mě nikdo jiný na světě neexistuje. Děkuji ti a přeji ti všechno nejlepší ke jmeninám!
Všechno nejlepší, drahý příteli. V průběhu let jsi mi utíral slzy a dával mému životu nový smysl. Jsi můj Superman a není nic, co bych neudělala, abys byl šťastný!
Každý den s tebou je svátek. Nic si nepřeji víc než mít tě ve svém životě navždy. Jsi držitelem mého srdce a já ti ho nechám, protože bych nechtěla, aby ho vlastnil nikdo jiný. Všechno nejlepší k svátku, můj princi!
Všechno nejlepší k svátku mému drahému příteli. Byl jsi mým pomocníkem při vzestupech i pádech a život bez tebe bych si nedokázala představit. Děkuji ti za vše. Jsi to nejlepší, co mě kdy potkalo!

Líbí se vám myšlenka vyznání lásky prostřednictvím gratulace, ale z uvedené nabídky textů jste si nevybrali? Zkuste se podívat na další zamilovaná blahopřání ke jmeninám. Třeba právě tam najdete, co hledáte!

Srandovní gratulace 

Zábavu má rád každý, nejen oslavenec. Vyberte si proto text, který pobaví nejen Vladimíra, ale také případné hosty na oslavě jeho jmenin. 

Pogratulujte s vtipem! 

Přeji ti vše nejlepší k svátku! Doufám, že se nikdy nepřestaneš radovat z maličkostí, protože právě kvůli nim stojí za to žít. Doufám, že si najdeš čas užívat si přítomnosti a zároveň pracovat na lepší budoucnosti. Doufám, že tvůj rok bude plný příjemných vzpomínek, štěstí a dobrodružství.
Máš další svátek a jsi starší, než jsi byl. Ale podívej se na to z té lepší stránky. Teď jsi mladší, než kdy budeš!
Doufám, že tvé jmeniny jsou stejně sladké jako sladkost, kterou nejvíce miluješ. Následující rok, nechť je naplněn tolika radostmi, kolik jich přinášíš svým přátelům. Všechno nejlepší, kámo!
Ať jsou tvé jmeniny úžasně úžasné a tvá kocovina milosrdně malá. Krásný sváteční den a tu nejlepší oslavu ti přeji!
Čím více žiješ, tím jsi mladší. Možná proto vypadáš na svůj věk tak dobře! Krásné prožití jmenin, Vladku!
Buď tím, kým jsi, protože to, kým jsi, je úžasné. Všechno nejlepší k svátku mému nejlepšímu příteli!
Wohooo! Dobré jídlo, chlast a skvělá hudba. To bude party! Ups… chci říct… Vše nejlepší ke jmeninám!
Není možné, aby byly tvé jmeniny tak šťastné, jako jsi ty udělal šťastnou mě. Ale doufám, že se tomu aspoň přiblíží!
V dobrém i ve zlém jsi tady pro mě vždycky byl. Věz, že tu pro tebe budu taky vždycky, když mě budeš potřebovat. Krásné jmeniny, Vladimíre!
Jsou přátelé a pak jsou nejlepší přátelé. Já přeji všechno nejlepší ke jmeninám nejlepšímu příteli, jakého jsem si kdy mohl/a přát! Užij si dnešní den!
Nejlepším dárkem je přátelství a já ti věčné přátelství slibuji. Neboj se, mám pro tebe i opravdový dárek. Krásné jmeniny, Láďo!
Máš přece jmeniny! Což znamená, že je to skvělá záminka udělat pár špatných rozhodnutí. Pojďme pořádně slavit! Všechno nejlepší!

Přáníčka pro malého Ládíka

Je oslavencem dítě? 

Nevíte, co takovému malému chlapci popřát?

S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

Všechno nejlepší ke jmeninám, naše budoucí superstar! Jednoho dne se staneš celosvětovou ikonou, Ládíčku!
Přeji ti jmeniny plné cukrovinek a té nejlepší limonády. Všechno nejlepší k svátku nejsladšímu chlapečkovi, kterého znám!
Gratuluji ti k tvému velkému dni! Ať na tebe Bůh, k tvým jmeninám, sesype všechna svá požehnání! Všechno nejlepší k svátku, Vladimírku!
Posílám sváteční blahopřání výjimečnému dítěti. Všechno nejlepší, ty naše statečné srdíčko!
Přeji vědeckému géniovi všechno nejlepší ke jmeninám! Ať je tvůj rok naplněný spoustou objevů a vynálezů.
Proč zapadat, když ses narodil, abys vyčníval? Všechno nejlepší ke jmeninám opravdu jedinečnému chlapci!
Dosáhni dál než ke hvězdám, Měsíci a obloze. Všechno nejlepší, rocková hvězdo!
K tvým jmeninám ti přeji, aby ses stal tou nejlepší verzí sebe sama. Buď soutěživý sám se sebou. Všechno nejlepší k svátku, Vláďo!
Buď změnou, kterou chceš ve světě vidět. Všechno nejlepší, hrdino!
Batman i Superman byli jednou stejně malými dětmi jako ty. Všechno nejlepší k svátku tomu nejodvážnějšímu chlapci, kterého znám.
Krásné jmeniny, génie! V příštím roce se uč a rozvíjej se ještě víc.
Tvé laskavé srdce tě, oproti ostatním, dělá tak výjimečným. Všechno nejlepší, zlatíčko!

Nenašli jste, co jste hledali? Třeba se vám to podaří v přáních ke Dni dětí!

Blahopřání s obrázky 

Blahopřání bude vždy zajímavější, pokud bude obsahovat barevný obrázek s milými slovy. 

Stáhněte si naše obrázkové gratulace zdarma a potěšte svého Vladimíra!

Odkvetlé pampelišky s přáním všeho nejlepšího k svátku Vláďovi.
zdroj: unsplash.com
Nástěnný kalendář se stránkou květen a zakřížkovaným dnem 23 s přáním k svátku Vladimírovi.
zdroj: unsplash.com
Rozkvetlé máky na louce s přáním krásných jmenin.
zdroj: unsplash.com
Zelené listy s květy konvalinek a přáním všeho nejlepšího Vladimírovi.
zdroj: unsplash.com
Bublinky na pozadí holčičky v růžovém tričku, jež je vyfukuje, s přáním všeho nejlepšího Vladimírovi.
zdroj: unsplash.com

Chcete více obrázků? Prohlédněte si další obrázková blahopřání k svátku!

Gif sváteční přáníčka

Překvapte oslavence svou originalitou! Jak? Pošlete elektronickou gratulaci skrze e-mail, SMS, MMS nebo sociální síť, a to ve formě pohyblivého gifu. 

Začněte vybírat!

Kreslený gif s bílým medvídkem a nápisem It´s a good day to be happy.
zdroj: giphy.com
Gif se třemi blikajícími srdíčky v řadě na černém pozadí.
zdroj: giphy.com
Kreslená pohyblivá animace s usmívajícím se sluníčkem a nápisem Happy Day na růžovém pozadí.
zdroj: giphy.com
Gif přání k svátku s kresleným medvědem vyskakujícím z červených srdíček s nápisem Have a great day.
zdroj: giphy.com
Kreslená pohyblivá animace se čtyřmi vázami s květinami a ozdobami uvnitř.
zdroj: giphy.com

Prohlédněte si také další zajímavé a zábavné gify k svátku!

Zajímavosti o jméně Vladimír

Jméno Vladimír má slovanský původ a jeho význam je “vládce světa, vládce míru”

Číslem Vladimírů je sedmička a vhodnými barvami jsou žlutá a jiné barvy ve světlých odstínech. 

Vladimírové bývají skromnými osobami, ale pokud se pro něco rozhodnou, dokážou mít ostré lokty a jít si tvrdě za svým. Jedná se o lidi, kteří jdou do všeho na 100 % a nenechávají si otevřená zadní vrátka, proto také bývají často buďto na vrcholu nebo úplně na dně. 

Zdrobněliny a přezdívky pro toto jméno mohou být Vláďa, Vládík, Ládík, Ladis, Vladimírek, Vlado, Míra a další. 

A kdy má svátek Vladimír? S muži tohoto jména můžete oslavovat jmeniny 23. května. 

Vladimírovi se občas přezdívá Míra, stejně jako Mirkům. Inspiraci pro svou gratulaci možná najdete právě v gratulacích k svátku Miroslavovi.

Přání k svátku Vladimírovi může být vážné, vtipné, krátké anebo může obsahovat vyznání lásky či obrázky. 

Blahopřání můžete předat ústně, poslat jej poštou nebo využít moderních technologií a poslat jej přes e-mail, mobilní službu nebo po sociální síti. 

Ať už zvolíte jakoukoliv formu gratulace, nikdy do ní nezapomeňte vložit cit a upřímnost.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X