Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Blahoslava na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 30. dubna a svátek slaví Blahoslav. 

Máte nějakého ve svém okolí? Tak to mu určitě pošlete gratulaci! 

Milé přání k svátku Blahoslavovi udělá velkou radost. 

Zrovna vás ale nic nenapadá? Nemusíte věšet hlavu, moc ráda vám s tím pomůžeme. 

Můžete vybírat z klasických textů, básniček a veselých obrázků. 

Všechna přáníčka si můžete zdarma stáhnout, stačí si jen vybrat.

Básničky k svátku pro Blahoslava

Kdo by neměl rád básničky! Takové přáníčko udělá radost snad každému. A co teprve ty verše, které jsou přímo na míru oslavenci. Ty udělají radost ještě větší a vy můžete vybírat hned z několika rýmovaných blahopřání. Můžete je poslat jako textovku a nebo ve zprávě na jakékoli sociální síti.

Dneska jsou tady jmeniny našeho Blahoslava, my voláme třikrát sláva. K tomu přejeme ti taky pohodu a spoustu lásky, a nikdy žádné zbytečné vrásky. Přejeme ti báječný svátek, Blahošku!
V kalendáři vidím jméno Blahoslav, tak to dneska hlavně pořádně oslav! Naše celá rodina ti chce jen to nejlepší přát, snad tě budou tahle milá slova na duši hřát. Blahoslave, přejeme ti nádherný svátek!
Svátek slaví náš milý Blahošek, tak si pořádně užij dnešek. Ať se na svět stále jen hezky usmíváš, a podaří se ti vše, na co se jen podíváš. Moc si užij dnešní jmeniny, Blahoslave!
Přejeme jen to nejlepší našemu Blahošovi, snad mu uděláme radost těmito milými slovy. Až se zase potkáme tak si otevřeme lahvičku, a dáme si na tvé zdraví skleničku. Blahoslave, přejeme ti báječný svátek!
A to se podívejme, kdo dneska svátek slaví! Náš Blahoslav, tak snad to pořádně oslaví! K tomu ti posíláme srdečnou gratulaci, dneska se jen bav a nemysli na práci. Blahoslave, přejeme ti všechno nejlepší k svátku!
Kalendář nám dneska připomíná, že tvůj jmeninový den právě začíná. Je tady po roce den všech Blahoslavů, a to si zaslouží pořádnou oslavu! Blahošku, přejeme ti všechno nejlepší k svátku!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete oslavence v tento den nejen potěšit, ale taky pobavit? Tyhle básničky se skvěle hodí v případě, že je Blahoslav váš kamarád, co se rád baví, slaví a taky směje. Pokud mu chcete udělat ještě větší radost, tak ho můžete k tomu ještě pozvat na pivo a nebo panáka, jistě to ocení.

Po roce je tady zase den všech Blahoslavů, to si žádá ale pořádnou oslavu. Bude to zase od rána a nebo aspoň dlouho do noci, v tomto nám prostě není pomoci. Blahoši, přejeme ti krásné jmeniny!
Dneska jsou jmeniny našeho Bláhy, tak tu oslavu vezmeme zase hezky od podlahy. Že to máš pořádně oslavit ti nemusím říkat dvakrát, ale zase to nepřeháněj, aspoň pro tentokrát. Blahošku, přejeme ti skvělý svátek!
Když má svátek náš Bláha, tak je tady předtucha neblahá. To ta, že si dáme zase na oslavu spoustu vína, a ráno přepadne nás kocovina. Dneska to pořádně oslavíme, Blahoslave!
Ty máš dneska svátek, Blažku, slavit a tančit budeme až si ošoupeš podrážku. Budeme tančit a taky slavit, ale hlavně se budeme královsky bavit. Blahoslave, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Flaška šampaňského se skleničkami s červeným pozadím.
zdroj: palmanslaser.tumblr.com

Klasická přání k svátku pro Blahoslava

Oslavenec na vtipy moc není a dal by přednost spíše jednoduché, milé a upřímné gratulaci? Na to jsme taky pamatovali a takových přáníček tady najdete celou řadu. Vybrané přání pak už jen stačí podepsat a poslat. Nádherně vypadají také v papírovém blahopřání.

Milý Blahoslave, nemusíš se bát, že bych na tvé jmeniny dneska zapomněl. Myslím na tebe už od rána a přeju ti spoustu lásky, zdraví, pohody a taky hromadu nádherných okamžiků. Báječný svátek ti přejí …
Drahý Blahoslave, po roce jsou tady opět tvé jmeniny a proto ti chci popřát aby se ti vždy a ve všem dařilo a ty byl stále jen veselý, zdravý, spokojený a hlavně moc šťastný. Krásný svátek ti přejí …
Dneska je tady den všech Blahoslavů a proto ti letí tohle přání plné lásky, zdraví, pohody a taky dobré nálady. Ty nejbáječnější jmeniny ti ze srdce přejí …
Blahoslave, ten čas letí opravdu rychle. Ani jsme se nenadáli a jsou tady zase tvoje jmeniny. Jako každý rok ti přejeme lásku, nádherné chvíle, porozumění a taky spoustu štěstí. Pořádně si užij tento výjimečný den!
Náš milý Blahoslave, dneska ti k tvému svátku sice nemůžeme popřát osobně, ale i tak ti chceme z celého srdce popřát jen to nejlepší! Hlavně spoustu spokojenosti, radosti a taky lásky. Krásné jmeniny ti přejí …
Blahoslave, vím moc dobře, že si na nějaká okázalá blahopřání moc nepotrpíš. Proto ti přeju prostě jen všechno nejlepší k tvým jmeninám. Ať tento den stojí za to!
Všechno nejlepší k svátku, náš milý Blahoslave! Hlavně spoustu lásky, zdraví, dobré nálady a taky hromadu splněných přání. Tohle vše a mnohem více ti srdečně přejí …
Dnešní den je velice výjimečný a to si žádá oslavu! Doufáme, že si dnešní den pořádně užiješ a tvůj svátek strávíš s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Ten nejkrásnější svátek ti ze srdce přejí …

Den matek je doslova za rohem! Už víte, jaké přáníčko k tomuto významnému dni pošlete? Podívejte se na naše originální blahopřání ke Dni matek a vyberte si to pravé.

Obrázkové GIF gratulace

Nezaujala vás ani klasická přáníčka, ani básničky? Blahopřání k svátku pro Blahoslava může být i obrázkové! GIFy navíc už nemusíte nikde hledat, našli jsme pro vás ty, které se k tomuto dni výborně hodí. Stačí si jen zvolit ten, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a odeslat.

Tak na tebe, Blahoslave!

GIF přání k svátku přípitek s velkou sklenicí vína.
zdroj: giphy.com

Už ti letí pusa k svátku, Blahoslave!

GIF přání k jmeninám bruneta v bílém posílá pusu.
zdroj: giphy.com

Blahoslave, pořádně to dneska oslav!

GIF blahopřání k jmeninám oslavující skupinka lidí.
zdroj: giphy.com

Blahouši, pořádně si užij dnešní svátek!

GIF blahopřání k svátku dva oslavující strejdové s pivem.
zdroj: giphy.com

Ať dnešní den stojí za to!

GIF přání k svátku slavící lidi s konfetami.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Blahoslava ohromí! Ukážete mu tak, jak moc vám na něm záleží, když jste mu dárek vyrobili sami. Zabere vám to sice déle, než poslat textovou zprávu, ale o to větší radost můžete udělat. Pokud jste zatím žádné takové blahopřání nevyráběli, tak by se vám mohlo hodit tohle krátké video, které je kromě návodu také plné inspirace. Do hotového přání pak už jen stačí napsat vaše srdečné blahopřání a krásný dárek je na světě.

Tento významný den je tady jen jednou do roka, tak doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Blahoslavovi líbit a že mu tento den uděláte hezčí.

Počítá se i rychlá textová zpráva!

Zajímavosti o jméně Blahoslav

Křestní jméno Blahoslav obsadilo 209. příčku popularity a používá ho u nás 698 mužů.

V češtině se jméno vyskytuje jako křestní jméno i příjmení a jeho ženským protějškem je Blahoslava. 

Jméno je latinského původu a vzniklo ze jména Benedikt. To můžeme vyložit jako „požehnaný“ či „blahoslavený“. Kořeny však sahají mnohem dále, a to až do hebrejštiny.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X