Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Vladislavu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 18. ledna a svátek slaví Vladislava. 

Znáte nějakou paní a nebo slečnu s tímto jménem? Popřejte jí!

Nevíte ale, jaké přání k svátku Vladislavu potěší nejvíce? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a načerpejte inspiraci. 

Všechna přání navíc můžete stáhnout zdarma.

Básničky k svátku pro Vladislavu

Rýmovaná přáníčka se těší velké oblibě a jsou výbornou volbou snad pro každou oslavenkyni. Je jedno, jestli se jedná o vaši babičku, kamarádku, kolegyni a nebo manželku. U nás si jistě vyberete to pravé blahopřání i vy. 

Pozvedáme na přípitek sklenky, musíme si připít na zdraví naší Vladěnky. Hlavně lásku, zdraví a pohodu ti chceme přát, a taky ať jsi spokojená napořád. Vladislavo, přejeme ti báječné jmeniny!
To je ale výborná zpráva, v kalendáři vidím jméno Vladislava! Přejeme ti hlavně ať jsi spokojená a zdravá, a je s tebou stále stejná zábava. Vláďo naše milovaná, užij si dnešní jmeniny!
Už vrcholí na oslavu přípravy, dneska musíme oslavit jmeniny naší Vladislavy. Tu nejlepší oslavu si zaslouží, a přejeme jí ať jí vyjde vše, po čem touží. Vladěnko, přejeme ti nádherný svátek!
Bude to dneska na oslavu dortík a nebo snad káva? Dej si obojí, v kalendáři je totiž Vladislava! Snad si dnešní den pořádně užiješ, a ten nejlepší svátek prožiješ. Vladislavo, přejeme ti skvělé jmeniny!
Svátek dneska slaví všechny Vladislavy, my té naší přejeme ať se jí splní všechna přání a představy. K tomu přejeme i to zdravíčko, a nesmíme zapomenout taky na štěstíčko. Vladěnko, přejeme ti kouzelné jmeniny!
Vladislava má svátek a jen k ní tohle přání letí, posíláme jí k tomu i pusu a objetí. K tomu pak dostaneš osobně i kytičku, chceme jen to nejlepší pro naši milovanou babičku. Máme tě moc rádi!

Veselé rýmy k jmeninám

Je oslavenkyně veselá kopa co se ráda směje? Chcete jí popřát, ale taky ji pobavit?  V tom případě se podívejte na tyhle veršované veselé rýmy, kterými uděláte radost hned dvakrát. Za prvé tím, že jste si vzpomněli a za druhé tím, že jí zvednete náladu.

Svátek má dneska naše drahá Vladěnka, tak pojď to s námi oslavit, ještě nejsi žádná stařenka. Až do rána spolu budeme slavit, pít, tancovat a hlavně se pořádně bavit. Vláďo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dneska to bude více než jedna sklenka, jmeniny totiž slaví moje milá Vladěnka. Že na to budeš sama se nemusíš bát, tvůj kamarád ti s tím pomůže velmi rád. Vladislavo, přeju ti skvělé jmeniny a večer to oslavíme!
Snad nás nebude zase bolet hlava, když slaví jmeniny naše drahá Vladislava. Neboj se, dneska se budeme hlídat, ať pak nemusíme zase střepy sbírat. Vladěnko, přejeme ti ten nejlepší svátek!
Večer bude pořádná oslava, svátek má totiž naše milovaná Vladislava. Dřív než o půlnoci tě domů nepustíme, a na parketě to spolu pořádně roztočíme. Vladěnko, přejeme ti báječné jmeniny!
Dárková krabice ke svátku ve tvaru srdce s růžemi a čokoládou.
zdroj: wattpad.com

Klasická přání k svátku pro Vladislavu

Máte pocit, že se básničky a vtipy moc nehodí a oslavenkyně by dala přednost milé a upřímné gratulaci, která je od srdce? U nás takových najdete hned několik, stačí si jen vybrat! Můžete ho poslat v sms zprávě a nebo ho napsat do papírového blahopřání.

Vladislovo, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti k nim přejeme spoustu lásky, zdraví, rodinné pohody a taky moře štěstí. Nádherný svátek ti ze srdce přejí …
Naše milá Vladislavo, sice nás dělí velká dálka, ale i tak na tebe moc myslíme a k tvým dnešním jmeninám ti přejeme jen to nejlepší. Krásný svátek ti ze srdce přejí …
Drahá Vladislavo, slovy ani nejde popsat, jak mi na tobě záleží a jak moc si přeju ti, abys byla šťastná a spokojená. Ty nejkrásnější jmeniny ti přeje …
Milá Vláďo, za celou naši rodinu ti k tvému svátku přejeme spoustu nádherných zážitků, krásných chvilek s rodinou a taky moře splněných přání. Moc si užij dnešní den!
Naše nejdražší Vlaďko, jmeniny máme jen jednou do roka a my ti přejeme abys je oslavila tak, jak sis je vysnila. A nezapomeň ani na přípitek na tvé zdraví! Báječný svátek ti přejí …
A hele kdo má dneska svátek! Je to naše nejdražší Vladislava a my jí chceme z celého srdce popřát lásku, zdraví, štěstí a taky pohodu. Překrásné jmeniny ti přejí …
Vladěnko, tvé krásné jméno je dneska v kalendáři a proto ti přejeme hlavně spokojenost, rodinnou pohodu a taky aby sloužilo zdravíčko. Moc si užij dnešní sváteční den!
Naše drahá Vladislavo! Nemusíš se bát, že bychom snad na tvoje jmeniny zapomněli. Jako každý rok na tebe moc myslíme a k tvému svátku ti přejeme jen to nejlepší. Moc si užij dnešní den!

Obrázkové GIF gratulace

Chcete zkusit něco nového? Blahopřání k svátku pro Vladislavu může být i obrázkové! Našli jsme ty obrázky, které se k svátku skvěle hodí. Můžete je doplnit i o text a nebo básničku. Odeslání zvládnete ve dvou snadných krocích. Vybraný obrázek pouze zkopírujete, odešlete a máte hotovo.

Pořádně to dneska oslav, Vladislavo!

GIF přání k svátku oslavující skupina holek.
zdroj: giphy.com

Ať tvoje oslava stojí za to!

GIF přání k jmeninám tančící holka s balónky.
zdroj: giphy.com

Na zdraví, Vláďo!

GIF blahopřání k jmeninám holky s drinkem ve vaně.
zdroj: giphy.com

Vladislavo, pořádně se dneska pobav!

GIF přání k svátku oslavující holky.
zdroj: giphy.com

Posíláme ti sexy tanečníka!

GIF blahopřání k svátku tanečník a žena v křesle.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přání z papíru

Takové blahopřání k jmeninám Vladislavě vyrazí dech! Pokud jste ještě přáníčko nevyráběli tak k tomu máte dneska výbornou příležitost. Ukážete tak oslavenkyni nejenom že na ni v její významný den myslíte, ale i to, že vám na ní skutečně záleží. Pro postup a inspiraci se můžete podívat na tohle krátké video. Hotové přání pak už stačí doplnit o vaše srdečné věnování a krásný dárek je na světě.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Vladislavě líbit a vy jí v tento den zvednete náladu.

I rychlá sms zpráva se počítá.

Zajímavosti o jméně Vladislava

Jméno Vladislava je 123. nejčastější jméno a nosí ho 4765 žen.

Největší oblibě se těšilo v 70. letech minulého století, dneska už se malým slečnám dává jen minimálně. 

Původ jména je slovanský a můžeme ho vyložit jako “oslavující vládu”.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X