Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Klaudii na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 5. května a jmeniny má Klaudie. 

Znáte nějakou paní či slečnu s tímto jménem? Popřejte jí! 

Hezké přání k svátek u Klaudii rozhodně zvedne náladu. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? Tady jí najdete spoustu! 

Vyberte si z našich básniček, obrázků a nebo tradičních gratulací. 

Veškerá přání jsou navíc volně ke stažení, tak směle do toho.

Básničky k svátku pro Klaudii

Veršované přáníčko je vždycky výborný nápad. Ať už je oslavenkyně vaše kamarádka, kolegyně, dcera a nebo manželka, tady si jistě vyberete to pravé blahopřání i vy. Nemusíte si s nimi lámat hlavu, sváteční rýmovačky jsme napsali za vás. Která z nich vás oslovila nejvíce?

Ty máš dneska svátek, naše milá Klaudinko, snad ti tohle přání udělá radost aspoň malinko. Osobně tě pak obdaruji hezkou kytičkou, zatím se ale budeš muset spokojit s básničkou. Klaudie, moc si užij dnešní jmeninový den!
Svátek má dneska naše milá Klaudie, ať je tvůj den zábavnější než ta nejvtipnější komedie. K tomu přejeme ti taky lásku a pevné zdraví, ať tě život stále baví. Přejeme ti nádherné jmeniny, Klaudie!
Přejeme ti nádherný svátek, milá Klaudie, ať se ti vyplní všechny tvé sny a fantazie. K tomu ti přejeme abys spokojeně životem kráčela, a usmívala se od rána do večera. Klaudinko, přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny!
Všechno nejlepší k svátku, milá Klaudie, přejeme ti hodně lásky, zdraví a energie. Ať jsi stále veselá a máš pořád dobrou náladu, a máš úžasných zážitků celou hromadu. Klaudinko, přejeme ti úžasné jmeniny!
Blikla mi na telefonu připomínka, že má jmeniny moje milovaná Klaudinka. Jen to nejlepší ti z celého srdce přeji, a k tvému svátku ti co nejsrdečněji gratuluji. Klaudie, pořádně si užij dnešní den!
Už ti letí přání od celé naší rodinky, chceme popřát jen to nejlepší k svátku naší Klaudinky. Ať ti v životě nic neschází, a všechno, co si přeješ ti stále vychází. Klaudie, přejeme ti skvělé jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale přijdou vám přece jen moc formální? Chcete, aby se Klaudie v tento den především bavila a smála? To by mohly být tyhle vtipné verše to, co hledáte. Skvěle se hodí pokud je oslavenkyně vaše kamarádka co se ráda baví, slaví a taky nezkazí žádnou legraci.

Až do rána budou hrát veselé melodie, bude se totiž pořádně slavit svátek naší Klaudie. Už tady na tebe čeká velká tequila, tak ne, aby tě hned položila. Klaudie, přejeme ti skvělé jmeniny!
Svátek je nám skvělou záminkou, proč až do rána slavit s naší milovanou Klaudinkou. Barman nám bude pořád nosit drinky, a my si to užijeme do poslední vteřinky. Klaudie, přejeme ti báječný svátek!
V lednici se nám už chladí bublinky, dneska se budou zapíjet jmeniny naší Klaudinky. Už se moc těšíme na tu slávu, ale snad ráno nebude potřeba prášek na hlavu! Klaudie, pořádně si užij dnešní svátek!
Večer bude zapíjet zdraví naší Klaudinky, to se zase nebudeme dívat na hodinky. Dneska zapomeň na pyžamo, domů se dostaneme až ráno. Klaudie, přejeme ti skvělý svátek!
Holčičí oslava svátku s vínem v posteli.
zdroj: winkandtwirl.com

Klasická přání k svátku pro Klaudii

Myslíte, že by oslavenkyně ocenila spíše tradiční, milé a upřímné blahopřání? Ani na ty jsme nezapomněli a najdete jich tady spoustu. Tahle přáníčka ji jistě zahřejí u srdíčka a vy jí tak dáte najevo, jak vám na ní záleží. Krásně vypadají v papírovém přání, ale počítá se i rychlá textová zpráva.

Drahá Klaudie, nemusíš se bát, že bychom letos na tvoje jmeniny zapomněli. Myslíme na tebe už od rána a k tvému svátku ti přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody a taky kopec štěstí. S láskou …
Naše milovaná Klaudie, ten rok šíleně rychle utekl a z kalendáře na nás opět svítí tvé jméno. Chcete ti z celého srdce popřát aby se ti podařilo vše, na co jen sáhneš a ty byla stále jen veselá, usměvavá a taky spokojená. Báječné jmeniny ti přejí …
Naše nejdražší Klaudie, i když nás od sebe dneska dělí spousta kilometrů a my ti nemůžeme popřát osobně, ale i tak ti chceme popřát úžasný svátek a taky báječnou oslavu. Skvělý jmeninový den ti přejí …
Klaudie, tvé krásné jméno je dneska v kalendáři a my ti chceme z celého srdce přát jen to nejlepší! Hlavně lásku, zdraví, pohodu a miliony splněných přání. Užij si dnešní svátek!
Klaudinko, k tvému dnešnímu svátku ti chceme popřát hlavně pevné zdraví a nervy, úspěchy v práci i osobním životě a taky aby tě nikdy neopustila dobrá nálada. Překrásné jmeniny ti přejí …
Milá Klaudie, nejde ani slovy popsat jak moc nám na tobě záleží a jak tě máme rádi. K tvému svátku ti chceme z celého srdce popřát zdraví, spokojenost, lásku a taky aby ses na svět stále tak nádherně usmívala, jako do teď. Krásné jmeniny ti přejí …
Klaudie, tento den je tady jen jednou do roka tak ti přejeme, aby sis ho pořádně užila a taky ho oslavila s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Úžasné jmeniny ti ze srdce přejí …
Naše milá Klaudie, dnešní den je naprosto výjimečný, protože tady máme tvoje jmeniny a to je přece skvělý důvod k oslavě. Dneska si dej bez výčitek něco dobrého, protože ty si to zasloužíš! Ty nejúžasnější jmeniny ti ze srdce přejí …

Chcete vašim blízkým či přátelům popřát krásný den? Z těchto originálních přáníček krásného dne jistě vyberete to, které jim zvedne náladu hned po ránu.

Obrázkové GIF gratulace

Chcete, aby bylo blahopřání k jmeninám pro Klaudii veselé a originální? S těmito pohyblivými obrázky se vám to jistě povede! Vybrali jsme ty GIFy, které se v tento den výborně hodí a vy je nemusíte už nikde hledat. Odeslání zvládnete ve dvou snadných krocích. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat.

Tak na tvé zdraví, Klaudie!

GIF přání k svátku holka s drinkem ve vodě na nafukovacím plameňákovi.
zdroj: giphy.com

Klaudie, pořádně to dneska oslav!

GIF blahopřání k jmeninám oslavující ženy s rekvizitami.
zdroj: giphy.com

Klaudie, posíláme ti k svátku tyhle tanečníky!

GIF blahopřání k svátku dva tančící strejdové.
zdroj: giphy.com

Ať dnešní oslava stojí za to!

GIF přání k jmeninám oslava domácích mazlíčků.
zdroj: giphy.com

Zase to ale moc nepřeháněj s těmi oslavami!

GIF přání k svátku opilá holka na mejdanu.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k svátku Klaudie možná nebude ani čekat a bude to pro ni velice příjemné překvapení. Jakmile totiž dárek vyrobíme, bude oslavenkyni jasné, že je pro vás opravdu hodně důležitá. Bude to vaše premiéra? Nevadí, s návodem a inspirací vám pomůže tohle video a budete mít hotovo za chvilku. Pak už jen stačí přáníčko doplnit o to, co máte na srdci a krásný dárek je na světě.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Klaudii líbit?

Ať už vyberete jakékoli, určitě jí tak zvednete v tento významný den náladu.

Nemusí to být papírové blahopřání, i rychlá textová zpráva může udělat velkou radost.

Zajímavosti o jméně Klaudie

Tohle ženské křestní jméno v České republice nosí 2409 žen a tím se stává 153. nejčastějším jménem. Má i mužskou podobu, a to je Klaudius. 

Jeho původ je latinský, ochází ze slova claudus – „kulhavý“, přeneseně znamená „náležející ke starořímskému rodu Claudiů“. 

Jméno jako Klaudia najdeme i ve slovenském kalendáři, ale také v polském a nebo maďarském. Anglickou verzí je Claudia, německou Klaudia a Claudia. Italská podoba jména je Claudia, stejně tak i dánština, norština nebo holandština.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X