Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Bonifáce na jednom místě. Vyberte si!

Přejete si, aby zrovna na vaše přání k svátku Bonifác vzpomínal jako na to nejkrásnější a nejnápaditější? 

Pak jej můžete vyplnit těmi nejzajímavějšími informacemi o jméně Bonifác, jako například informací o tom, odkud jméno pochází a co vlastně znamená.

Můžete do něj vložit také obrázek nebo pohyblivý gif a v neposlední řadě samozřejmě můžete vybírat z těch nejoriginálnějších textových gratulací, které jsou psány jak pro kamarády, rodinu a kolegy, tak pro ty, kteří jsou zamilovaní. 

Pusťte se do příjemného čtení a vytvořte to nejlepší blahopřání ze všech!

Gratulace ke jmeninám pro Bonifáce

Máte ve svém okolí nějakého Bonifáce, kterého byste rádi potěšili na jeho jmeniny milým přáním? 

Chcete, aby vaše gratulace mezi ostatními přímo zářila? 

Pak si vyberte některý z uvedených textů níže. Uvidíte, že zaujmete nejen oslavence! 

Srdečné přání k svátku a hodně lásky ti posílám dnes a přeji ti to i po celý následující rok. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Jestli je někdy den, kdy si můžeš dopřát něco dobrého, co si celý rok odpíráš, jsou to právě jmeniny! Tak vyraz ven, naplň dnešní den všemi svými provinilými potěšeními a nezapomeň se pořádně bavit! Vše nej!
Všechno nejlepší k svátku, Bonifáci! Přeji ti ty nejlepší jmeniny, jaké si vůbec umíš představit. Přeji ti, ať se ti daří ve všem, na co sáhneš. Mám tě rád/a!
Přeji ti radost, lásku a spoustu dobrot k tvým krásným jmeninám! Ať je tvůj den naplněn štěstím, smíchem, radostí a těmi největšími skopičinami, kterým se celý rok tak bráníš.
Přeji ti rok plný štěstí a požehnání! Ať je tvůj sváteční den jedním z nejlepších a podaří se ti na něj vytvořit jen ty nejúžasnější vzpomínky. Všechno nejlepší k svátku, Bonifáci!

Prohlédněte si ještě více zajímavých gratulací, které jsou psány pánům na míru. Pusťte se do čtení těch nejlepších přání k svátku pro muže!

Blahopřání z lásky

Bonifác se stal mužem vašeho života a vy byste mu ráda připomněla, jak moc pro vás znamená? 

Jmeniny jsou pro vyznání lásky skvělou příležitostí. Vyjádřete to, jak moc oslavence milujete, prostřednictvím gratulace. 

Vybírejte z těch nejromantičtějších textů!

Přeji ti, aby sis na dnešní den vytvořil spoustu krásných vzpomínek. Jsi má neochvějná skála a já ti budu vždy zavázaná za to, že jsi muž, na kterého se mohu vždy spolehnout. Miluji tě a přeji ti nádherné jmeniny!
K tvým jmeninám ti posílám vřelé objetí a něžné polibky. Především ale potřebuji, abys věděl, že jsem šťastná, že se mohu nazývat tvou paní. Všechno nejlepší k svátku, lásko!
Vše nejlepší ke jmeninám tomu nejúžasnějšímu příteli na světě. Máš srdce ze zlata a já jsem moc šťastná žena, a to díky tobě. Doufám, že máš před sebou nejen krásný den, ale také následující rok. Miluji tě!
Jsi ten nejvíc sexy muž, kterého jsem kdy potkala, Mám štěstí, že jsi můj nezkrotný společník, když spolu objevujeme svět. Všechno nejlepší ke jmeninám! Miluji tě!
Všechno nejlepší nejlepšímu příteli a milenci! Modlím se, aby byly tvé jmeniny stejně úžasné, jako jsi úžasný ty.

Chcete ještě více textu, který by vystihoval, jak moc oslavence milujete? Pak se podívejte na další krásná a upřímná zamilovaná sváteční blahopřání!

SMS přání k svátku Bonifácovi

Jmeniny nejsou pro některé dnem, kdy by se se svými blízkými scházeli. Přesto je ale hezké, když vám přijde SMSka, že na vás vaši blízcí myslí. 

Potěšte tedy oslavence a dejte mu prostřednictvím textové zprávy najevo, že mu přejete do života jen to nejlepší.

Tento den je jen o tobě. Proto se nenech ničím a nikým rozhodit a pořádně si ho užij, a hlavně po svém! Vše nejlepší k svátku!
Doufám, že si tyto jmeniny zapamatuješ a budeš se k nim ve vzpomínkách ještě dlouho rád vracet. Krásné prožití jmenin!
Všechno nejlepší k svátku, Bonifáci! Přeji ti den plný zábavy a pořádných oslav. Ať se ti daří na každém kroku!
Přeji ty nejšťastnější jmeniny nejmilejšímu z přátel. Přeji ti požehnaný sváteční den a následující rok. Vše nejlepší!
Zasloužíš si jmeniny, které budou stejně báječné jako ty. Všechno nejlepší ke jmeninám, kamaráde! Těším se, až se zase potkáme.

Poslat textovku je jednoduché a velmi rychlé. Navíc se přitom nemusíte pohnout z gauče. Pokud se vám myšlenka této formy přáníčka líbí, můžete si prohlédnout také další SMS sváteční přání!

Sváteční obrázkové gratulace a pohyblivé gify

Rozhodli jste se, že oslavence potěšíte elektronickou gratulací? Pak můžete přidat do e-mailu, zprávy na sociální síti nebo MMSky krásný text vložený do tematického obrázku, nebo ke svému gifu připojit vtipný gif. 

Prohlížejte obrázky a gify, vyberte si a stahujte úplně zdarma!

Přání ke jmeninám na pozadí fotografie nakresleného srdce na zamlženém okně.
zdroj: unsplash.com
Sedící muž na židli na dně bazénu obklopený lahvemi s alkoholem a přáním k svátku.
zdroj: unsplash.com
Silueta muže rozpínajícího ruce při západu slunce s přáním k svátku Bonifácovi.
zdroj: unsplash.com

Podívejte se také na další blahopřání k svátku v obrázcích, kterými byste mohli potěšit oslavence!

Gify k svátku

Animovaný gif se třemi zpívajícími mimoni a nápisem "It´s time to party!".
zdroj: giphy.com
Gif k svátku s detaily na zdvižené ruce davu chytajícího padající konfety.
zdroj: giphy.com
Vyzývavě se dívající tancující muž s drinkem v ruce v gifu.
zdroj: giphy.com

Chcete do svého přáníčka přidat něco skutečně originálního? Pak vložte do gratulace Bonifácovi básničku k svátku!

Zajímavosti o jméně Bonifác

Jméno Bonifác pochází z latinského slova “bŏnus – čestný, ctnostný, statečný, chrabrý, udatný, mužný” a ze slova “fātum – věštba, proroctví, předpověď, víly, osud, osud lidí, život určený vámi”. Ve výsledku můžeme jméno přeložit jako “osudem určený chrabrý muž, osud čestného muže”

Svatý Bonifác byl misionář, který v 8. století šířil křesťanství ve franské říši. Je patronem Německa a prvním arcibiskupem Mohuče. Byl zabit ve Frísku. 

Bonifác je jedním ze tří “ledových mužů”, kteří předpovídají příchod deště a mrazu v polovině května, kdy je už příroda v plném rozpuku. 

Numerologie přisuzuje Bonifácům číslo pět a jejich barvami jsou zelená, žlutá a oranžová

Bonifácové jsou velmi dobří přátelé, a jelikož mají dobrou duši, přitahují k sobě jen dobré osoby a situace. Díky jejich optimistickému nastavení kolem sebe mají spoustu přátel, kteří rádi tráví čas v jejich společnosti. Přitahují k sobě nejen pozitivní lidi, ale také pozitivní situace a příležitosti, kterých umí využít, pokud se řídí vlastní intuicí. 

Muži jménem Bonifác bývají úspěšní, a protože nejsou sobečtí, rádi předají své “know-how” těm, u kterých cítí, že mají o jejich rady skutečný a upřímný zájem. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Bonifác mohou být Bonifácek, Boník, Bony, Bon, Bonoušek, Bonek a další. 

A kdy má svátek Bonifác? Poblahopřát mužům s tímto jménem můžete k jejich svátku 14. května

Znáte nějakou Žofii, které byste chtěli v budoucnu poblahopřát k jejím jmeninám originálním textem? Pak se inspirujte přáníčky k svátku Žofii!

Výše v textu jste mohli najít ty nejoriginálnější texty do přání k svátku Bonifácovi. 

Mohli jste vybírat z gratulací pro kamarády, rodinu, kolegy, ale také ze zamilovaných blahopřání pro vaše partnery. 

V neposlední řadě jste mohli zjistit několik zajímavostí o jméně Bonifác, jako je původ a význam jména nebo to, jaké historické postavy se jménem pyšnily, či jaká je charakteristika mužů se jménem Bonifác.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X