Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Reginu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 7. září a svátek slaví Regina.

Pokud máte to štěstí a znáte nějakou slečnu či paní s tímto jménem, rozhodně jí pošlete hezkou gratulaci.

Srdečné přání k svátku Regině zlepší celý sváteční den.

Nejste si jisti, které blahopřání by se jí líbilo nejvíce?

Inspirujte se u nás z milých přáníček, veselých básniček či animovaných obrázků

Jistě si i vy vyberete text, který sdělí všechny vaše pocity.

To všechno vám přinášíme zcela zdarma, tak pojďme na to!

Klasická přání k svátku pro Reginu

Dáváte přednost jednoduchým a upřímným blahopřáním? Z těchto klasických gratulací si jistě vyberete tu pravou i vy. Můžete ji napsat do papírového blahopřání, kde vypadají obzvláště hezky, a nebo je můžete poslat jen jako rychlou textovou zprávu. Je to jen na vás!

Milovaná Reginko, na zdraví do dalšího roku tvého jména! Doufáme, že tvůj den bude plný lásky a spoustou sladkých dobrot. Všechno nejlepší k jmeninám ti s láskou přejí …
Má nejmilejší Reginko, nemohu si pomoci, ale při vzpomínce na tvé jméno musím myslet na světlo, které mi prozařuješ život. Děkuji ti za všechno, co děláš, a ať jsou toto to tvé nejlepší jmeniny vůbec. Báječný svátek ti srdečně přeje …
Naše nejmilejší Regino, přejeme ti šťastné jmeniny a rok plný lásky, dobrodružství a prosperity. Máme tě moc rádi. Přáníčko k svátku ti dnes posílají …
Drahá Reginko, přijmi tento jedinečný jmeninový vzkaz pro tebe… jedinečnou dívku. Ať se ti letos splní všechna tvá nejtajnější přání a máš na co se v životě těšit. Ten nejkrásnější jmeninový den ti přeje …
Regi, jsi pro mě opravdovým jasným paprskem v té nejtemnější tmě. Jsi pro mě ohromně důležitá a každá chvilka s tebou je jako požehnání. Všechno nejlepší k tvým jmeninám ti s úsměvem přeje …
Naše nejdražší Reginko, dnes v tento mimořádný den oslavujeme tebe a tvůj krásný a úspěšný život. Přejeme ti, ať cesta za tvými sny probíhá hladce a ty jsi vždy šťastná. Snad jsou tvé jmeniny stejně nádherné jako ty. Přáníčko s láskou posílají …
Přání k svátku s barevnými balony na vodě.
pixabay.com

Přání pro babičku

Skoro jako by před námi stál anděl seslaný na zem, když se podíváme na naše láskyplné babičky. Dnešní den vám dává mimořádnou možnost vaší babičce Regině poděkovat za všechnu lásku, dobrou náladu a dobroty, kterými jistě obohacuje všechny okolo. Které by se jí asi líbilo nejvíce?

Všechno nejlepší k svátku té nejkrásnější, nejmilejší a nejúžasnější babičce na světě! Jsi obrovskou částí mého srdce už od té doby, co jsem byl malinká a ty jsi mi projevovala lásku. Budu tě zbožňovat do konce mého života. Ten nejúžasnější den ti přeje …!
Milovaná babičko, kéž ti Bůh přidá ještě mnoho úžasných let do tvého rozkošného života. Chci být ještě chvíli hýčkána nikým jiným než tebou, i když už nejsem zrovna dítě. Přeji ti co nejšťastnější jmeniny. Přáníčko s láskou posílá …
Drahá babi, děkuji ti, že jsi tu pro mě vždycky byla. Na zdraví do dalšího roku, nejlepší babičko na světě! Moc se těšíme, až tě znovu uvidíme. Krásné prožití dnešního dne ti srdečně přeje …
Babičko, přeji ti všechno nejlepší k jmeninám jako mé parťačce do každé situace a důvěryhodné strážkyni tajemství. Jsi ta nejúžasnější babička, jakou si kdo může přát. Ať jsou tvé jmeniny slavné. Přáníčko s úsměvem posílá …

Náboženství se dá oslavovat mnohými způsoby. Potěšte své blízké věřící jedním z těchto překrásných křesťanských přání k jmeninám!

Básničky k svátku pro Reginku

S veršovaným přáním k svátku Regině určitě uděláte radost ať už to je vaše maminka, babička nebo třeba kamarádka. S básničkami přece nejde šlápnout vedle! A že vás zrovna nic nenapadá? Ani nemusí, jmeninové rýmy jsme dali dohromady za vás, stačí si jen vybrat kterou básničkou dneska zvednete náladu.

Měli bychom ti dneska poslat květiny, když jsou jmeniny naší milé Regíny. Dneska ti posíláme jen tuhle milou básničku, ale osobně pak dostaneš čokoládu, i tu kytičku. Regi, užij si dnešní svátek naplno!
Dneska má svátek holka naše jediná, v kalendáři máme to nejkrásnější jméno: Regina. Přejeme ti, ať jsi spokojená a máš dobrou náladu, a všechny starosti hodíš dneska za hlavu. Reginko, přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny!
Snad dnešek oslavíš s kamarády svými, když svátek slaví všechny krásné Regíny. Dneska hoď za hlavu všechny starosti, ať tě dnes všechno dovede k radosti. Regínko, moc si užij tvůj dnešní svátek!
Jmeniny dneska slaví naše milovaná Reginka, proto ti všechno nejlepší přeje celá rodinka. Ať jsi spokojená a potkávají tě jen samé radosti, a velkým obloukem se ti vyhýbají ošklivé starosti. Reginko, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Už tě vyhlížíme netrpělivě z okýnka, bude se slavit, svátek má naše milá Reginka. Na šumivé víno a sladký dort tě lákáme, a už tady na tebe všichni čekáme. Regino, přejeme srdečně ti ty nejbáječnější jmeniny!
Kalendář nám dneska připomíná, že svátek slaví naše nejdražší Regina. Srdečné gratulace k tobě putují, od těch co tě nejvíce na světě milují. Regino, přejeme ti ty nejúžasnější jmeniny!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky se vám padly do oka, ale přejete si, aby bylo blahopřání k svátku pro Reginu přece jenom trochu veselejší a originálnější? Podívejte se na tyhle jmeninové verše, které potěší a pobaví všechny oslavenkyně se skvělým smyslem pro humor.

Dneska si musíš užít každičké vteřiny, svůj den slaví totiž všechny Regíny. Večer to zajdeme oslavit do hospody, ale opatrně, abys pak vyšla schody. Reginko, užij si dnešní jmeniny!
Dáme si spolu dneska spoustu vína, jmeniny má totiž naše krásná Regina. Moc bychom to s tebou do rána oslavit chtěli, však zítra můžeš být celý den v posteli. Regino, přejeme ti báječný svátek!
Dneska zase budeme mít vína hladinku, musíme pořádně oslavit naši drahou Reginku. Určitě zase bude skvělá zábava, ale opatrně, aby tě pak ráno nebolela hlava. Reginko naše milovaná, užij si dnešní svátek!
Oslava tvého života právě začíná, jmeniny má totiž dneska naše drahá Regina. Už tady na tebe čekají vychlazené bubliny, dneska se budeme bavit celé hodiny! Regino, přejeme ti ten nejúžasnější svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Popřát Regince k jmeninám můžete i animovaným obrázkem! Pokud jste ještě pohyblivé GIF blahopřání nikdy neposlali, tak k tomu máte dneska výbornou příležitost. Našli jsme obrázky které se k jmeninám skvěle hodí a vykouzlí oslavenkyni úsměv na tváři. Vyberte si ten, který se vám líbí nejvíce, zkopírujte a pošlete.

GIF přáníčko k svátku s pugetem růží.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku s králíčkem posílající lásku.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku s nadšenou malou holčičkou.
giphy.com
GIF přáníčko k svátku s natěšeným papouškem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Reginu zaručeně nadchne. Sice vám to zabere o chvilku déle než poslat rychlou SMS zprávu, ale rozhodně to stojí za to. Nemáte se čeho bát, zvládnete to i pokud nejste zrovna kreativní typ. Pomůže vám s tím tohle video, kde najdete spoustu nápadů a návod, jak se do tvorby pustit. Do hotového blahopřání už jen stačí napsat hezké věnování a můžete jít gratulovat s tím nejoriginálnějším přáníčkem ze všech!

Zajímavosti o jméně Regina

Regina je ženské křestní jméno s latinským původem.

Vykládá se z latinského slova „regina”, které se překládá jako „královna” nebo „vládkyně”.

Vyskytuje se také ve variaci Regína. 

Domácky se jméno používá jako Regi, Regie, Reguš, Reguška, Reginka, Reginečka, Regulka apod.

V České republice jméno nosí 1998 nositelek, které dávají jménu 167. umístění ve jmenném žebříčku.

Mezi současnými nositelkami jména najdeme herečku Reginu Rázlovou nebo její kolegyni Reginu Řandovou. 

Jméno nosí i tenistka Regina Maršíková nebo Regina Agia, která působí jako designérka a malířka.

Doufáme, že se naše blahopřání k jmeninám Regině budou líbit a vy jí uděláte tento mimořádný den nezapomenutelný.

Svátek tu je pro každého jen jednou za rok, tak proč si ho neudělat navzájem krásnější?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X