Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Emu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 8. dubna a svátek slaví Ema.

Je to jméno mnoha tváří a jistě vaše oslavenkyně je pro vás ta výjimečná! 

A my víme, že milé přání k svátku Emě udělá ohromnou radost. 

Neváhejte tedy a vyberte si jednu z našich básniček, gratulací nebo třeba sváteční obrázek. 

Nebojte se navíc, že by vás to něco stálo. Všechna blahopřání vám přinášíme zcela zdarma. 

Tak s chutí do vybírání!

Klasická přání k svátku pro Emu

Přáníčka k svátku nemusí být vůbec komplikovaná. Všechny své myšlenky a pocity můžete vyjádřit i pomocí kratšího textu. Třeba právě vaše oslavenkyně takovou gratulaci přijme s otevřenou náručí. A kdyby vám náhodou scházela originalita, doplňte přání třeba o hezký obrázek! 

Milá Emičko, po 365 dnech máš opět ten tvůj svátek! To je přece docela dlouhá doba. Smiř se s tlakem okolo tebe, protože přesně takhle se dělají diamanty. A ty jsi ten nejkrásnější drahokam. Ten nejkrásnější svátek ti s láskou přejí …
Drahá Emi, jsi ten nejsladší a nejmilejší člověk, kterého znám. Tento svátek je novým začátkem krásných časů. Přeji ti sebedůvěru, odvahu a schopnosti. Všechno nejlepší ti z celého srdce přeje …
Naše Emičko, zapomeň na minulost, ta je pryč. Nemysli na budoucnost, ta ještě nepřišla. Žij ale přítomností, protože je to dar, kterého si každý musí užívat na maximum. Moc lásky a úspěchů ti s láskou přejí …
Milovaná Emčo, nepočítejte svíčky, ale sleduj světlo, které vydávají. Nepočítej svá léta, ale užívej si život, který žiješ. Báječný svátek ti přejí …
Milá Emo, k svátku ti přeji, ať se ti dostane největší radosti a věčné pohodě. Ty sama jsi darem a zasloužíš si jen to nejlepší. Pozdrav a obrovskou gratulaci posílá …
Naše drahá Emičko, k jmeninám přeji tobě i tvé rodině hojnost, štěstí a zdraví. Ale štěstí ať se dnes usměje především na oslavence – na tebe! Nádherný den ti s láskou přeje…
Přání k svátku s malinovým dezertem.
pixabay.com

Přání pro dceru

Mít dceru nebo syna je to nejkrásnější požehání, kterého se vám může dostat. Ne každý má takové štěstí a o to větší důvod je k tomu, abychom si lidí okolo sebe vážili. Pošlete vaší princezně krásné přáníčko k svátku a ukažte jí, že tu pro ni vždycky budete.

Má nejdražší Emičko, ze všech dárků, které my byly za život dány, jsi byla tím nejkrásnějším, jaký jsem kdy mohla dostat. Tvá přítomnost v mém životě mu dodala jen hodnotu a radost. Užij si moc tvůj dnešní svátek dceruško! S láskou …
Má milá Emčo, doufám, že víš, že nikdy nebudeš příliš stará na to, aby ses vrátila domů a nechala se hýčkat jako princezna. Ano, příliš trapné, ale nikdy na to nebudeš příliš stará! Ať jsou tvé letošní jmeniny plné spousty lahodných dobrot. S láskou …
Drahá dceruško, připomínáš mi narozeninový dort. Jsi plná sladkosti a zasypáváš můj život láskou. A k nakousnutí jsi taky! Doufám, že tvůj sváteční den bude stejně sladký jako ty. Všechno nejlepší, Emičko!
Všechno nejlepší k svátku mé milované dceři, která si ve svůj výjimečný den zaslouží jen to nejlepší. Slibuji ti, že zbytek svého života zasvětím tomu, abych ti poskytovala neomezenou lásku a radost. Moc si dnešek užij Emi. Tvá/tvůj …

Při slově láska si vzpomenete právě na toho jednoho člověka? Tak to mu nezapomeňte poslat zamilované přáníčko k svátku a vyznejte mu své city!

Básničky k svátku pro Emču

Tvorba básní může dát občas trošičku zabrat. Ať už pro psaní veršů máte cit nebo ne, básničky jsme už napsali za vás a to speciálně pro vaši oslavenkyni. Tak si jen jednoduše vyberte tu, která se vám líbí, zkopírujte ji a udělejte s ní dneska radost.

Naše nejmilejší Emička, je opravdová jednička. Proto holčičce naší jedinečné, posíláme přáníčko srdečné. Emi, všechno nejlepší k svátku!
Milovaná Emo, snad jen vše krásné je ti určeno. Třeba ta láska, radost a spousta úsměvů, aby ti vždy bylo do zpěvu. Emičko, přejeme ti nádherný svátek!
Milovaná Emičko, jsi našich životů sluníčko. A proto už se na tebe moc těšíme, tvůj svátek pořádně oslavit musíme. Všechno nejlepší k tvému svátku, Emi!
Už když jsi byla maličká, v tvých očích byla jiskřička. Vyrostla jsi do krásy, v tom každý muž by souhlasil. A máš v srdci dobrotu, tak užívej si každou minutu. Všechno nejlepší k jmeninám, Emo!
Dnes je v kalendáři psáno Ema, tak užij si den tvého jména. Přeji ti, ať si svátek pořádně užiješ, a krásné nové zážitky prožiješ. Emi, přeji ti ten nejkrásnější den!
Svátek má dnes Emička, má nejmilejší holčička. Zdraví, lásku a radosti ti chci přát, hlavně ať jsi šťastná dnes, a napořád. Emi, přeji ti ty nejbáječnější jmeniny!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Přejete si, aby přání k jmeninám Emu nejen potěšilo, ale také náramně pobavilo? Zastavte hledání, protože taková přáníčka jste právě našli. Hodí se perfektně pro oslavenkyně se skvělým smyslem pro humor, které dobrou srandu ocení. 

Ta naše drahá Emča, není žádná káča. Je to holka milá, chytrá, a taky je to vskutku kráska. Každého chlapa by chytla, však se na ni podívejte – ani jedna vráska! Emi, všechno nejlepší k tvým jmeninám.
Když má svátek Emča, je to vskutku prča. Teče nám totiž víno, taky slivovice, na tanec nestačí nám jedny střevíce, a když ráno zase přijde, překvapí nás opice. Emi, přeji ti ten nejkrásnější svátek.
Vždy když zavírají se mi víčka, hraje mi v hlavě jméno Emička. A také to, jak jsme dříve pařili, a vždy všechno pořádně oslavili. Tak co říkáš na oslavu tvého svátku? Všechno nejlepší!
Krásně tu cinkají skleničky, a otevírají se lahvičky. To protože je svátek Emči, kazí partu ten, kdo netančí! Emi, přeji ti báječný den!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Pokud vám obyčejná básnička přijde moc nudná, zkuste ji doplnit třeba o hezký animovaný obrázek. Nejen, že vašemu přání dodají potřebnou jiskru, ale také si vystačí samy o sobě. V případě, že se tedy necítíte na psaní jakéhokoliv textu, jeden obrázek vydá za tisíc slov. A až vyberete ten, který se vám líbí nejvíce, jednoduše ho zkopírujte a pošlete.

GIF přáníčko k jmeninám s pejsky.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s tančícím Yodou.
tenor.com
GIF přání k svátku s objímajícími se opicemi.
giphy.com
GIF přání k svátku se šampaňským.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Přejete si, aby vaše blahopřání k svátku Emě vyrazilo dech? Ukažte jí s vlastnoručně vyrobeným přáním jak moc vám na ní záleží. Jistě to velmi ocení. Ale jak na to? Postupu se nemusíte bát, samotná výroba není složitá a zabere vám jen malou chvilku. Mohlo by však být těžké najít inspiraci, a proto ji můžete načerpat v tomto krásném videu. Do hotové gratulace stačí už jen dopsat milé věnování a máte hotovo!

Zajímavosti o jméně Ema

Ema je jméno germánského původu a vzniklo zkrácením od jména Emanuela.

Tohle jednoduché a praktické jméno skrývá význam plný lásky, péče a starostlivosti.

Domáckými variantami je například Emička, Emča, Emka, Emina aj.

V České republice jej může hrdě nosit 12036 žen.

Mezi významné nositelky se zapsala například česká operní pěvkyně Ema Destinová, zpěvačka Ema Brabcová nebo herečka Emma Černá.

Našemu článku je konec a my doufáme, že vašemu tápání nad perfektním blahopřáním k jmeninám Emě taky.

Snad uděláte oslavenkyni velkou radost a vy nám napište, jaká přáníčko se vám líbilo nejvíce!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X