Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Leu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 22. března a svátek slaví Lea.

Zastihl vás tento den nepřipravené a s perfektní gratulací si nevíte rady? 

Nemějte strach, protože jsme připravili krásná přání k svátku Lei, které jí vyrazí dech.

Všechna přáníčka jsou navíc zcela zdarma.

Je tedy jen na vás, zda si vyberete hezkou básničku, formální blahopřání nebo originální animovaný obrázek!

Věříme, že ať už zvolíte cokoliv, vykouzlíte oslavenkyni úsměv na tváři.

Tak pojďme na to!

Klasická přání k svátku pro Leu

Máme spoustu inspirace pro ty, co hledají decentní a milé gratulace k jmeninám. Tahle přáníčka vyjádří upřímně jak vám na Lei záleží a jak moc na ni myslíte. Můžete ho poslat buď jako zprávu a nebo ho napsat do papírového přání, na které u nás najdete hezký návod.

Drahá Leuško, přeji ti všechno nejlepší k svátku jakožto úžasné, milující a překrásné ženě. Tvé srdce ví, jak se starat o lidi. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Naše Leo, doufám, že tvé jmeniny budou stejně veselé jako je štěně, které někdo drbe za ouškem. Přeji ti nádherný den a pohodu do dalších dní. S pozdravem …
Milá Leinko, přeji ti, ať světlo svíček osvítí tvůj život zase po další rok. Bůh ti žehnej k tvým jmeninám. Přeji ti všechno nejlepší a klidné prožití tohoto svátečního dne. Gratulaci ti s láskou posílá …
Nejmilejší Leuško, přejeme ti všechno nejlepší k svátku a děkujeme ti za všechny fantastické vzpomínky. Ať jich tento rok přinese ještě mnohem více! Se srdečným pozdravem …
Naše milá Leunko, tvůj úsměv je zářivější než slunce. Přejeme ti krásné jmeniny s tím nejkrásnějším úsměvem na tváři. Moc si dnešek užij. S láskou přání posílá …
Nejdražší Leuško, každý uplynulý z tebe dělá moudřejší, zralejší a krásnější ženu. Věk je jen číslo, krása je manipulovatelná, ale moudrost, ta je poklad! Všechno nejlepší k svátku ti s láskou přejí …
Přání k svátkem s hvězdami a měsícem ve tvaru srdce.
pixabay.com

Přání pro kamarádku

Kamarádství je cennost, které si musíme bezpodmínečně vážit. Věříme, že si to uvědomujete, a proto jste se rozhodli poslat Lei blahopřání k svátku, které ji ohromí. Vyberte si z našich nejlepších tipů a nezapomeňte si dneska pořádně užívat.

Leuško, tvé jméno je to, co tě odlišuje od světa, protože, i když ho nosí spousta jiných holek, jen ty ho dokážeš nosit tak výjimečným způsobem. Mám tě moc ráda. Úžasný svátek ti přeje …
Milovaná Leo, přeji ti všechno nejlepší k tvým jmeninám! Přeji ti den plný kreativních a jedinečných zážitků a doufám, že to spolu později oslavíme. Ten nejkrásnější den ti přeje …
Leinko, nezapomeň dnes poděkovat svým rodičům za to, že ti dali tak překrásné jméno, které umíš pořádně nosit jen ty! Nezapomeň si dnešek pořádně užít. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Leuško, ať už by ses jmenovala jakkoli, stále bys byla stejným člověkem a skvělou holkou! Jsem moc vděčná za to, že jsme kamarádky, Všechno nejlepší k jmeninám ti s láskou přeje …!

Nová práce může být skvělou příležitostí jak najít nové přátele, avšak nese sebou starosti a trému. Poblahopřejte svému známému s milým přáním k nové práci!

Rýmovačky k svátku pro Leu

Co jsou nejhezčí přání k jmeninám? Ano, jsou to krátké básničky a dneska můžete jednou rozjasnit a zlepšit den oslavenkyni i vy. Nejen že určitě budou moc líbit, ale taky se vám vejdou i do zprávy. Tak jdeme vybírat!

Svátek naší milované Lei, je plný láskyplných idejí. I když dnešek není jen tvůj, ve velkém stylu ho oslavuj. Z celého srdce přejeme k svátku, ať ti dnešní den připomíná pohádku. Všechno nejlepší k svátku, Leinko!
Usmála jsem se až po ouška, když jsem zjistila, že má svátek Leuška. Tvoje jméno rozzářilo jinak nudný kalendář, přeji, aby ti dnes bylo nejlépe, jak jen znáš. Leo, všechno nejlepší k tvým jmeninám!
Hodně štěstí, zdraví… kdo to dneska asi slaví? No přece naše malinká, roztomilá Leinka. Leuško, přejeme ti s láskou všechno nejlepší k svátku!
Ve městě i na vesnici se šušká, kdo má dneska svátek – je to Leuška! Ať svátek máš jak malovaný, krásnými zážitky prošpikovaný, ať dnes se splní každý tvůj sen a tvým údělem je bavit se jen. Leo, moc si užij dnešní den!
Dneska slaví svátek každá Lea, dostaneš dnes čokoládu, nebo to bude orchidea? My s největší radostí přejeme ti lásky tolik jako smetí, zdraví jako na poušti, a štěstí vždycky nablízku.
Je den té nejkrásnější ženušky, ano – je svátek Leušky! Ať tě krásná slova hřejí po celý dnešní den, to ze srdce k svátku přejí, muž, co myslí na tebe jen. Miláčku, přeji ti ten nejkrásnější den.

Veselé rýmované říkanky k jmeninám

Mělo by být blahopřání k svátku pro Leu spíše humorné? Pokud má smysl pro humor a ráda se zasměje, tak jí vyberte jednu z těchto básniček. Jsou totiž nejen přímo na míru pro oslavenkyni, ale určitě ji s takovými verši pobavíte.

Bude večírek, svátek slaví Leinka, však už dávno nám přišla připomínka. Přejeme ti ať spokojená jsi moc, a slavíš to pořádně klidně celou noc! Leuško, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dneska poteče proudem víno, svátek přece slavíš, Leo! Snad oslavíš ho mezi svými, a užiješ si každé vteřiny! Leuško, užij si dnešní jmeniny!
V lednici se nám už chladí bublinky, když je dneska svátek naší Leinky. Neboj se, bude to jen přípitek, nezlijeme se snad jako dobytek! Leo, užij si moc dnešní svátek!
Leo, dneska svůj svátek slavíš, doufáme že se skvěle bavíš. Snad rozjedeš to jako za mlada, a čeká tě dneska skvělá oslava. Leinko, přejeme ti nádherný svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Kdo říká že k svátku musíte nutně něco psát? Našli jsme tyhle veselé animované obrázky, které řeknou všechno i beze slov a jsou skutečně originální! Můžete je ovšem doplnit i veselou básničku a nebo láskyplné věnování. 

GIF přání k svátku s nafukovaným panákem.
tenor.com
GIF přání k svátku s růžemi.
tenor.com
GIF přání k svátku se smějícím se pokémonem.
giphy.com
GIF přání k svátku s kreslenými dárky.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Pokud chcete, aby bylo vaše blahopřání opravdu mimořádné, tak doporučujeme vyrobit vlastní přáníčko z papíru. Nic na tom není, zabere vám to jen pár minut a udělá mnohem větší radost než to kupované. V tomto videu najdete spoustu inspirace a jsme si jistí, že takové přání k jmeninám Leu moc potěší. Do hotového přání už jen stačí napsat gratulaci dle vašeho výběru.

Zajímavosti o jméně Lea

Lea je ženské křestní jméno hebrejského původu.

Vykládá se jako „unavená“, ale znamená spíše „jalovici“. 

Jiný překlad uvádí, že je to chaldejské jméno znamenající „panička“ či „vládce“ v akkadštině. Staroanglické “leah” znamenalo „dřevo“, „les“, „mýtina“.

V České republice má jméno 1875 nositelek a je tim 165. nejčastější ženské jméno v ČR.

Mezi významné nositelky patří například Léa Seydoux, která je významnou francouzskou herečkou a modelkou.

Tak co, myslíte že naše blahopřání k jmeninám udělá Lei radost?

Tento významný den je tady jen jednou do roka, tak stojí za to oslavenkyni potěšit třeba jen rychlou textovou zprávou.

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X