Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Naďu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 17. září a svátek slaví Naděžda.

Je pro vás osobou, na kterou nedáte dopustit? Pokud ano, tak jí dnes rozhodně popřejte! 

Srdečné přání k svátku Naděždu velice potěší. 

Jestli vám však dělá vymýšlení toho nejkrásnějšího blahopřání trable, nechte inspirovat našimi nejlepšími typy.

Pro vaši potřebu jsme dali dohromady básničky, blahopřání a dokonce i obrázky, které ohromí maminku i babičku. 

A že to zní až moc dobře? 

Tak to vás jistě překvapíme s tím, že všechna přání jsou zcela zdarma! 

Klasická přání k svátku pro Naděždu

Tahle přáníčka k jmeninám Naďu rozhodně potěší, ať už se jedná o vaši kamarádku, babičku nebo třeba kolegyni. Jsou totiž plné radosti, kamarádství a lásky, kterou je potřeba ve výjimečném dni vyjádřit. Navíc vypadají skvěle v papírovém přání, které si můžete s námi vyrobit! 

Drahá Naděždo, posílám ti objetí, polibky, smích, vřelá přání a mnoho, mnoho štěstí. Doufám, že tvé jmeniny budou naplněny vším výše uvedeným a ještě mnohem víc. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Milovaná Naděnko, dnes máš svátek a zdá se, že jsi rok od roku úžasnější! Díky, že jsi tak skvělá kamarádka. Užij si svůj výjimečný den! Báječné jmeniny ti s láskou přeje …
Naše milovaná Naďo, doufáme, že tvůj den bude mimořádný a všichni se k tobě budou chovat dobře. Přejeme ti hodně štěstí nejen ve tvůj velký den. Všechno nejlepší ti ze srdce přejí …
Naděždo, k tvým jmeninám ti přeji, ať je tvůj den stejně krásný jako ty, tvůj zákusek stejně sladký jako ty a tvá oslava s přáteli stejně výjimečná jako ty. Mám tě moc ráda a přeji ti jen to nejlepší. Překrásný svátek ti přeje …
Drahá Naděždo, možná se ještě neznáme příliš dlouho, ale jsi moudřejší než kdokoliv, koho znám. Zůstaň taková jaká jsi. Ty nejlepší jmeniny ti srdečně přeje …
Milá Naděnko, s tebou není nikdy nuda… Přeji ti skvělou oslavu tvého svátku. Hodně štěstí, zdraví, pohody a lásky ti přeje …
Přání k svátku s knihou a červenou růží.
pixabay.com

Přání pro maminku

Maminka je naším sluníčkem a kdykoliv ji potřebujeme, je tu pro nás s otevřenou náručí. Její svátek je perfektní příležitost k opětování její nekonečné lásky. Které přáníčko jí asi udělá největší radost? 

Má nejmilejší maminko, přeji ti ten nejkrásnější svátek na světě! Každý den jsem vděčná, že tě mám ve svém životě. Ať je dnešní den další připomínkou toho, že jsi perfektní. Mám tě opravdu ráda. Všechno nejlepší ti přeje tvá …
Jsi mnohem víc než jenom máma. Jsi ta nejlepší žena, kterou znám. Děkuji ti za všechno a přeji ti všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku. S láskou tvoje …
Má nejdražší maminko, nebýt tebe, nikdy bych se nestala tím, kým jsem dnes. Děkuji ti, že jsi mi byla vzorem, matkou a úžasnou kamarádkou. A teď ze všeho nejdůležitější… všechno nejlepší k svátku! Krásný den ti přeje tvá …
Milovaná maminko, umíš stmelit naši rodinu jako nikdo jiný. Milujeme tě z celého srdce a vždycky budeme. Všechno nejlepší k svátku, nejlepší maminko na světě! S láskou …

Zdraví je ta nejdůležitější věc, které si musíme vážit. Projevte podporu vašemu blízkému pomocí našich přáníček pro brzké uzdravení!

Básničky k svátku pro Naďu

Přejete si najít jmeninové přáníčko, které Naděždu ohromí? My si myslíme, že právě taková básnička by vám s tím mohla skvěle pomoct. A proč zrovna rýmy? Básnické obraty plné milých slov a radosti ze svátečního dne ukáží oslavenkyni, že vám na ní opravdu záleží. A to za to stojí!

Dnes je svátek úžasného člověka, ano, je to naše Naděnka! Přejeme ti všechno nejlepší k svátku, jak ve snu se každý den měj, hodně štěstí, pevné zdraví a taky vztah nádhernej. Všechno nejlepší k tvému svátku!
Kalendář dnes vykřikuje tvoje jméno do světa! Je přece svátek Naděnky, tak ať se ti penízky sypou do peněženky a dnešní zákusek ti šmakuje a osud je poeta. Naďo, přejeme ti ten nejkrásnější den!
Mám takové domněnky, že se svátek Naděnky! Přeji ti sladké prožití svátku, a měj se pohádkově, děláš ze světa lepší místo, díky tobě se cítím snově. Naďuško, z lásky ti přeji nádherné jmeniny!
Dnes slavíš své jméno, Nadi. Snad víš že máme tě tuze rádi, tak si dnes starosti nedělej máš svátek jen jednou za rok, naplno si ho užívej, máš na to přece nárok! Naděždo, přejeme ti ten nejbáječnější den!
Svůj dnešní svátek Naďušky, užívej si plnými doušky. hrozně moc tě rádi máme, proto až se uvidíme, něco pěkného ti k tvým jmeninám dáme. Zdraví, štěstí a pohodu ti s láskou přejí …
Přejeme ti žádné života zkoušky, když je ten den Naďušky. Svátek jen jednou za rok máš a ty si opravdu zasloužíš všechno, co si v tvých snech vysníš, a ať v životě si jen užíváš. Naďo, přejeme ti fantastické prožití svátku!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Ve významu básničky se může skrývat nejen láska, ale také třeba dobrý vtip a právě tohle naše básničky obsahují. Pokud je tedy Naděžda slečna nebo paní, které smysl pro humor nechybí, tak je váš hon na přání u konce! V kombinaci s animovaným obrázkem máte nezapomenutelnou gratulaci na světě. 

Vždy když slaví Naděnka, čeká nás oslava velká. Nemyslím už týden na nic jiného, než spácháme dneska něco společného! Naďo, přeji ti fantastické jmeniny!
Na svátek naší Naděnky, proteče hektolitr pálenky. Slavit a tančit budeme až do rána, tak už se nikde nezdržuj, přijď to zapít za náma! Naďuško, přejeme ti nádherné jmeniny!
Nikdy nevíte co vás čeká, když pozve vás na oslavu Naděnka. Všechno nejlepší a hodně štěstí, tato párty bude zase o něco lepší! Naďo, užij si své jmeniny přesně tak, jak si přeješ!
Na jmeniny drahé Nadi, zavzpomínáme na naše dávné mládí. Teď ti posílám aspoň tuhle sváteční zprávu, a hlavně si z ničeho nedělej hlavu. Naděždo, užij si svátek naplno!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Takové přáníčko dokáže rozzářit krásné oči vaší oslavenkyně! Obrázkovou gratulaci nebude čekat a s milým věnováním se bude vaše zpráva vyjímat mezi všemi ostatními. Vybrali jsme pro vás speciálně obrázky, které se k jmeninám nádherně hodí, proto je jen jednoduše zkopírujte a pošlete Naděždě!

GIF přání k svátku s nadšenou tleskající ženou.
giphy.com
GIF přáníčko k jmeninám se slečnou v místnosti plné konfet.
giphy.com
GIF gratulace k svátku s pejskem držící srdce.
tenor.com
GIF blahopřání k jmeninám tančícím psem.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle přání je způsobem, jak můžete ohromit i náročnější oslavenkyni. Pokud máte pocit, že Naděžda sváteční gratulaci vyrobenou z lásky ocení, vytáhněte kancelářské potřeby, načerpejte inspiraci a uvidíte, že za pár minut máte hotovo. Je jen na vás, kolik úsilí do dekorace přáníčka vložíte. Kdybyste však nevěděli, kde začít, krok za krokem vás navede tohle milé video. Až budete s prací hotovi, napište dovnitř slova, která vám leží na srdci!

Zajímavosti o jméně Naděžda

Naděžda je jméno slovanského původu. 

Vzniklo v Rusku jako doslovný překlad řeckého slova „elpis“, které jménu dává význam „naděje“, pak „plná naděje“. 

Naďa je tedy pozitivním člověkem doufající v lepší zítřky. 

V České republice jméno nosí 20192 žen, což jej dostává na 67. místo ve jmenné statistice.

Domácky se jméno užívá především jako Naďa, Naděnka,, Nadina, Naďka, Naďula apod.

Můžeme ho nalézt i v jazycích jako je slovenština, také srbochorvatština nebo bulharština.

Současnou nositelkou jména je herečka Naděžda Konvalinková, její kolegyně herečka Naděžda Gajerová, dále také herečka, moderátorka a zpěvačka Naďa Urbánková, narozená jako Naděžda Balabánová.

S láskou v srdci doufáme, že jste to perfektní blahopřání k jmeninám Naděždy našli!
Nezapomeňte tento velký den pořádně oslavit, protože svátek chodí pouze jednou do roka.

Které přáníčko vás nejvíce překvapilo?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X