Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Rozárii na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 4. září a svátek slaví Rozárie.

Slečna nosící tohle jméno je jistě sluncem vašich dní, a proto vám přinášíme způsob, jak jí za krásně strávené chvíle poděkovat. 

Pomocí milého přání k svátku Rozárii vykouzlíte ten nejkrásnější úsměv na tváři. 

Nebojte se však, že bychom pro vás měli jen obyčejné gratulace. 

Přinášíme vám totiž možnost si vybrat ze přáníček, básniček, ale dokonce i obrázků

To všechno navíc zcela zdarma, tak se pusťte do vybírání!

Klasická přání k svátku pro Rozárku

S klasickou variantou blahopřání se nikdy nemůžete splést. Ať už vám je Rozárie blízká nebo se znáte jen od vidění, zaručeně ji dneska potěšíte. Které jí asi udělá největší radost?

Milovaná Rozárko, přejeme ti tak úžasný svátek, jako jsi ty. Máme tě moc rádi a už se nemůžeme dočkat, až tě znovu uvidíme. Ten nejkrásnější den ti s láskou přejí…
Drahá Rozárko, přeji si, abych ti mohla být ještě lepší kamarádkou než teď, ale to by znamenalo, že bych se stala tebou. Jsi nejúžasnější kamarádka, kterou mám a přeji ti nádherný svátek. S pozdravem …
Rozi, nemysli si, že bychom na tebe zapomněli! Srdečně ti přejeme všechno nejlepší, hodně lásky, štěstí, pohody a nádherných zážitků, kterých tě jistě čeká mnoho. To všechno ti k svátku přejí …
Naše nejdražší Rozinko, přejeme ti všechno nejlepší k svátku jakožto ženě, které dělá svět daleko lepším místem. Jsme upřímně rádi, že tě máme. Překrásný den ti s láskou přejí …
Milá Rózo, od srdce si přejeme, aby sis dnešek naplno užila a zůstala ti na tvůj svátek vzpomínka, která ti vždycky udělá radost i v těžkých chvílích. Báječné jmeniny ti přejí …
Drahá Rozinko, k tvým dnešním jmeninám ti přejeme všechnu radost, štěstí a lásku, kterou ti svět může nabídnout. Doufáme, že tohle všechno ti vydrží i do dalších dní a budeš se mít úžasně. Všechno nejlepší ti s láskou přejí …
Přání k svátku s dívkou s balonky na louce.
pixabay.com

Přání pro dceru

Hledáte sváteční přáníčko pro váš malý či velký zázrak? Ať už je vaše dcera ve škole nebo už dokonce žije pracovním životem, ukažte jí, že na ni dneska myslíte a udělejte jí radost jedním z těchto přáníček speciálně pro vaši dceru Rozárii.

Rozinko, přeji ti překrásný svátek, dceruško moje milovaná. Jsi ten nejkrásnější dar, který jsem kdy mohla dostat a doufám že jsi uvědomuješ, jak moc mi na tobě záleží. Doufám, že bude tvůj svátek plný lásky a nadšení. S láskou, Tvá maminka.
Má nejdražší Rozárko, jsi tak pozitivní, okouzlující a neodolatelná holčička. Jsem tak moc pyšná, že ti můžu říkat moje dcera, protože žádný jiný člověk se s tebou nemůže srovnat. Všechno nejlepší k svátku mojí dokonalé dcerušce!
Moje Rozinko, mít dceru tak sladkou a milující jako ty je těžké potkat. Já mám obrovské štěstí, že jsem byla obdarována tak úžasnou dcerou jako jsi ty. Doufám, že se ti všechna tvá přání splní a budeš vždycky veselá. Všechno nejlepší k svátku!
Má milovaná Rozárko, den, kdy ses narodila, byl ten nejkrásnější moment mého života. I když už nejsi moje malá holčička a neuvěřitelně jsi mi vyrostla, vždycky budeš moje děťátko, na které budu pyšná. Přeji ti ten nejkrásnější svátek na světě.

Klasická přáníčka nejsou to, co zrovna dneska hledáte? Co takhle pobavit všechny s pomocí našich vtipných přáníček k svátku i narozeninám!

Básničky k svátku pro Rozárku

Pokud si přejete poslat více speciální a výjimečné přání k jmeninám Rozárii, s básničkou sklidíte velký úspěch. Ať už je oslavenkyně vaše kamarádka, kolegyně, sestra či babička, jistě pro ni u nás vyberete to pravé blahopřání. Najdete jich tu nespočet, stačí si jen vybrat!

Slaví dneska Rozinka, snad z dneška zůstane jí krásná vzpomínka. Je to totiž holka výjimečná, její krása ta je skutečná, a proto jí přejeme, radost, štěstí nekonečné. Moc si užij dnešní den, Rozi!
Dneska si den výjimečný, užijeme nejvíce, je to svátek naší slečny, tak obouvej střevíce! Rozárko, přejeme ti ten nejlepší svátek!
Kdo to slaví? Naše Róza. Poslechněte si, jaká je její diagnóza: Věčná radost, taky smíšek, nevyhnul se jí strach z výšek. Nezapomeňme však na její krásu, která dovede každého k úžasu. Přejeme ti ten nejkrásnější sváteční den, Rozinko!
Když svátek slaví Rozárka, veselá je morálka. Máme ji totiž tuze rádi, proto slavíme vesele její mládí. A popřejeme plno úspěchů, ať se její život obejde bez spěchů. To všechno a ještě víc ti přejeme k svátku, Rozinko!
Že je svátek naší Rozárky, pozná každý už z dálky. A to třeba po čuchu, kdy lákají ho dobroty. Nebo taky ve vzduchu, kde se nese láska a štěstí. Rozinko, všechno nejlepší k tvým jmeninám!
Že je svátek Rozinky? To nejsou nám žádné novinky. My to dávno přece víme, proto pro tebe přáníčko máme, a to ať jsi stále veselá, a že jsme tu vždy pro tebe věděla! Přejeme ti překrásný svátek, Rozárko!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Věděli jste, že usměvaví lidé jsou až o osmdesát procent atraktivnější? Věříme, že Rozárie má atraktivnosti dost, ale rozhodně jí neuškodí se v její svátek trochu zasmát. A s tím jí pomůže jedna z těchto vtipných básniček, které pro ni můžete vybrat! Která to asi bude?

Snad dnešek nebude jedna velká patálie, když má svátek naše milovaná Rozárie. Však ta holka je jak tornádo, co posedí velmi nerado, ale máme ji všichni moc rádi, a přejeme jí krásné mládí. Rozinko, přejeme ti všechno nejlepší k svátku.
Kalendář nám vždycky vyzradí, že má Rozárka svátek. Co ta holka zase vyvádí? Už aby byl pátek! Nejkrásnější je však vidět ji se smát, snad splní se jí vše, co si v životě bude přát. Rozi, moc si dnešek užij.
Nalévejme sklenice, už rok zase uběhl Rozárce. Dnešek si užijeme nejvíce, snad nebudou se nám motat palice. Všechno nejlepší k tvým jmeninám, Rozi!
Dnes je svátek Rozárky, otestujeme spolu alkoholu účinky. Už dlouho jsme se přece neviděli, a když jsme se novinky dozvěděli, nemůžeme se přestat těšit, až budeme spolu hřešit. Rozi, všechno nejlepší k tvému svátku!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Hledáte veselé a originální blahopřání k svátku pro Rozárku? S těmito GIF obrázky se vám to jednoduše povede! Našli jsme ty, které příležitost jako je svátek obohatí. Na vás je vybrat ten, který se vám líbí a doplnit ho o milé věnování.

GIF přáníčko k svátku s pařícím dítětem.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s oslaveneckým dortem.
tenor.com
GIF blahopřání k svátku s nešťastně tančící ženou.
giphy.com
GIF gratulace k svátku s hezkým mrkajícím pejskem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle přáníčko k jmeninám Róze vyčaruje ten nejkrásnější úsměv na tváři. Nevíte však, jak s takovou výrobou papírového přání začít? Nemusíte se ničeho obávat. Samotná výroba je velmi snadná a zabere vám jen pár minut. Nejtěžší je však najít inspiraci, ale tu už jsme našli za vás. Podívejte se na tohle krásné video, které vás krok za krokem nabere. Pak už jen stačí doplnit hezké přáníčko a máte hotovo!

Zajímavosti o jméně Rozárka

Rozárie má svůj původ v latině.

Je vykládána jako “růže” nebo “růžová”.

V České republice se vyskytuje spíše ojediněle, protože se s ním pyšní pouhých 460 žen.

Domácky se jméno používá jako Rozinka, Róza, Rozárka, Rózička.

Mezi významné nositelky můžeme zařadit Svatou Rozálii – křesťanskou ochranitelku proti nakažlivým nemocem.

Doufáme, že už netápete nad tím, jaké přání k jmeninám Rozárii pošlete.

Tenhle den přece chodí jen jednou do roka a naší povinností je udělat oslavencům radost!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X